امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مایکل اومانا: تنها به موفقیت برابر الهلال فکر می‌کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع کاستاریکایی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه ماندن یا رفتنش از پرسپولیس هنوز مشخص نیست، گفت: در حال حاضر تنها به موفقیت در بازی برگشت مقابل الهلال فکر می‌کنم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، مایکل اومانا ابتدا در خصوص دیدار پرسپولیس مقابل الهلال عربستان که با برتری یک بر صفر سرخپوشان همراه بود، ضمن بیان مطلب فوق گفت: هم بازی خوبی را شاهد بودیم و هم نتیجه خیلی خوبی را کسب کردیم.

وی ضمن تشکر از هواداران افزود: از هواداران تشکر می‌کنم. آنها تاثیر زیادی در این پیروزی داشتند زیرا حضورشان به ما روحیه داد تا در این بازی به پیروزی برسیم.

مدافع میانی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار برگشت سرخپوشان برابر الهلال تصریح کرد: الهلال تیم خیلی قدرتمندی است و باید دید در عربستان چه می‌شود اما ما تمام تلاش‌مان را بکار می‌گیریم تا بتوانیم با موفقیت در این بازی، به مرحله بعد صعود کنیم.

مایکل اومانیا در خصوص غیبت سوشا مکانی و امید عالیشاه در این دیدار تاکید کرد: آنها همه بازی‌ها همراه ما بودند و عدم حضورشان می‌تواند تاثیرگذار باشد. اما سایر بازیکنان حضور دارند و فرصت خوبی برای آنها محسوب می‌شود.

وی در ادامه در رابطه با آخرین وضعیت مصدومیتش خاطرنشان کرد: از ناحیه کشاله درد دارم اما تمام تلاشم را می‌کنم تا با تمام وجود مقابل الهلال به میدان بروم.

مدافع کاستاریکایی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در رابطه با ادامه همکاری با سرخپوشان، گفت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست و در حال حاضر تمام تمرکزمان را روی بازی برابر الهلال گذاشته ایم و فقط به موفقیت در آن مسابقه فکر می کنیم.
مایکل اومانا: تنها به موفقیت برابر الهلال فکر می‌کنیم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Video مسابقه آریا داوری در برابر آکیرا توزاوا
  یحیی به دنبال انتقام تنها شکست لیگ نوزدهم
  الهلال باز هم به دنبال سرمربی جدید
  آمار خیره کننده هافبک مورد نظر الهلال
  رئیس الهلال نظاره گر عملکرد مارگا (عکس)
  شاکری: در لیگ و جام حذفی به سهمیه فکر می‌کنیم
  آرزوی موفقیت سرمربی سابق سپاهان برای حریف پرسپولیس
  طاهری: سعی می‌کنیم از گروه چهار آسیا صعود کنیم
  سوپر لیگ روسیه تنها جام باقی مانده برای آلکنو
  واکنش سردار آزمون به شکست در برابر روبین

پرش به انجمن: