امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رحمانی: تلاش می‌کنم بازیکن ثابت تیم ملی باشم

رحمانی: تلاش می‌کنم بازیکن ثابت تیم ملی باشم 1
وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: خوشحالم کارلوس کی‌روش و مسئولان فدراسیون فوتبال به یاد من بودند و امیدوارم در تیم ملی یک بازیکن تأثیرگذار باشم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  بختیار رحمانی در مورد حضور در تیم ملی و کار کردن با کادر پزشکی این تیم گفت: واقعا از کی‌روش ممنون هستم که مرا به اردو دعوت کرد تا پزشکان تیم ملی وضعیتم را مورد بررسی قرار دهند. پزشکان تیم خیلی خوب به من رسیدند و تحت مراقبت آنها بودم. خوشبختانه تمام تست‌هایی که از من گرفته شد مثبت بود. باید یک مرحله درمانی را بین ۱۵ تا ۲۰ روز پشت‌سر بگذارم و به همین دلیل امروز به تهران می‌آیم تا این مرحله را انجام دهم.

وی عنوان کرد: من قبل از جام جهانی خیلی زحمت کشیدم و هدفم این بود که حتی اگر پنج دقیقه هم شد، برای تیم ملی بازی کنم. متأسفانه بعد از جام جهانی هم دچار بدشانسی شدم و این درحالی است که از ۱۳ سالگی در همه رده‌ها برای تیم ملی بازی کردم. انگیزه‌ام را از دست نمی‌دهم و می‌خواهم بازیکن فیکس تیم ملی باشم.

رحمانی درمورد استعفای مسئولان باشگاه فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: در این مورد نظری ندارم و نمی‌خواهم حرف خاصی بزنم. خیلی از بازیکنان به من زنگ می‌زنند و در این مورد سؤال می‌کنند. واقعا نمی‌دانم دلیل این موضوع چه بود و از طرفی شنیده‌ام که این مسائل ربطی به مشکلات مالی نداشته است. به هر حال امیدوارم همه چیز هرچه زودتر حل شود.
رحمانی: تلاش می‌کنم بازیکن ثابت تیم ملی باشم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خط قرمز عنایتی روی چهار بازیکن هوادار
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
  جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی در لیگ سوئد
  این همه بازیکن خوب، فقط برای یک پستِ تیم ملی!
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  سعید معروف آماده احضار آلکنو برای حضور در اردو/ خوشخبر: در حال تلاش برای حضور آلکنو ه
  قایدی، بهترین بازیکن دیدار استقلال - الاهلی
  هجومی‌ترین ترکیب فصل پرسپولیس؛ حمله با ۶ بازیکن!
  خداحافظی غیرمنتظره بازیکن مطرح تیم ملی والیبال
Clocket خودزنی عجیب گرانقیمت‌ترین بازیکن تاریخ ایران/ آینده‌ات را نجات بده!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان