امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مُـــســـآبِـــقِــــہ ے بِـــهـــتَـــریـــלּآوآتـــــآرҐ !)بــــآجـــاِیــــزه

درود خـבمت ڪـآربـرآלּ گـرامــے .. ツ  مُـــســـآبِـــقِــــہ ے بِـــهـــتَـــریـــלּآوآتـــــآرҐ !)بــــآجـــاِیــــزه 1این مسابقه با آقای  SABER » هماهنگ شده است! مُـــســـآبِـــقِــــہ ے بِـــهـــتَـــریـــלּآوآتـــــآرҐ !)بــــآجـــاِیــــزه 1

کسانے که قصد حضور در این مسابقات دارند فقط کافے است در این جا ارسال پاسخ بدهند تا ثبت نام بشوند ... ( باید 200 ارسال و 100 سپاس داشته باشند ! ) مُـــســـآبِـــقِــــہ ے بِـــهـــتَـــریـــלּآوآتـــــآرҐ !)بــــآجـــاِیــــزه 1

حداقل فقط به 35 نفر نیاز مندیم ... مُـــســـآبِـــقِــــہ ے بِـــهـــتَـــریـــלּآوآتـــــآرҐ !)بــــآجـــاِیــــزه 1

و مسابقه طی 3 دوره رای گیری میشود

تاریخ شروع ثبت نام :

تاریخ شروع : 1394/03/04
تاریخ اتمام :
1394/03/09

تاریخ شروع مسابقه :

تاریخ شروع:1394/03/12
تاریخ اتمام:1394/03/20
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
مسابقه دوم

[b]
تاریخ شروع:1394/03/20
تاریخ اتمام:1394/03/24
[/b]

ــــــــــــــــــــــــ

مسابقه سوم

[b]
تاریخ شروع:1394/03/24
تاریخ اتمام:1394/03/26

[/b]

قوانـــــــــــیـــــــــــن :

1 - ارسال هر گونه تبلیغ که اگر به گوش برسد فرد از مسابقه حذف می شود.
2 -اگر در مسابقه شرکت کردید آوآتآرهآی خود را تغییر ندهید و گرنه از مسابقه حذف می شوید !
3 - فرد هم به خود میتواند راے بدهد!
4 - کسی که بیش ترین رای را از بقیه داشته باشد نفر اول می شود ...

تذڪر : در صورت عـבم توجه به قوانین فرב خاطی از مسابقه خذف میشوב ...

کسانی که سپاس می گیرند در این مسابقه ثبت نام می شوند!
 من حالم خوب نیس crying تو نپرس
 سپاس شده توسط گریس ، ᖇᗩᖺᗩ ، | NEON DEMON | ، ROSHA♡Snow Princess♡ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Ֆℋ£¥∂α ، Spell † ، ♥liveboy♥ ، سالار2000 ، Sadaf 2014 ، *mehrzad* ، ✘Nina✘ ، Interstellar ، امین 27 ، Shervin_ST ، ( lιεβ ) ، هلیا78 ، کسی پشت سرم اب نریخت ، *یسنا جون* ، ✓SHINE AGAIN✓ ، ḲℑℳℐÅ ، parsa817 ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، آرالیا ، **__** ، ❤ TOSKA ❤ ، Nυмв ، ۪F۫۰۪A۫۰۪T۫۰۪E۫۰۪M۫۰۪E۫۰۪H۫۰ ، RezaC.R.7
آگهی
من هستم
❤Whatever you are, be a good one.
 سپاس شده توسط امــــــیـــــــر راد ، کسی پشت سرم اب نریخت ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، RezaC.R.7
شرکت میکنم ..
 سپاس شده توسط امــــــیـــــــر راد ، ♥liveboy♥ ، کسی پشت سرم اب نریخت ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، Ֆℋ£¥∂α ، ۪F۫۰۪A۫۰۪T۫۰۪E۫۰۪M۫۰۪E۫۰۪H۫۰ ، RezaC.R.7
غصه نخورین منم شرکت میکنم Tongue
هراسهای بیهوده
تا بوده، همین بوده...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://iraniangraphic.com/samples/larg_21449-4080628720.jpg
 سپاس شده توسط امــــــیـــــــر راد ، سالار2000 ، کسی پشت سرم اب نریخت ، *یسنا جون* ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، serpent ، RezaC.R.7 ، Son of anarchy
منم هستم.....
 مُـــســـآبِـــقِــــہ ے بِـــهـــتَـــریـــלּآوآتـــــآرҐ !)بــــآجـــاِیــــزه 1

سپاس شده توسط امــــــیـــــــر راد ، سالار2000 ، کسی پشت سرم اب نریخت ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، RezaC.R.7
منم هستم
:L28: لایک کن به افتخار ایران:L28:
 سپاس شده توسط امــــــیـــــــر راد ، کسی پشت سرم اب نریخت ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، serpent ، RezaC.R.7
آگهی
منم هستم

مسابقه ی چی هست؟
 سپاس شده توسط امــــــیـــــــر راد ، | NEON DEMON | ، سالار2000 ، کسی پشت سرم اب نریخت ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، serpent
من هم شرکت بدین لطفا ممنون
امضا ندارم!crying
 سپاس شده توسط امــــــیـــــــر راد ، کسی پشت سرم اب نریخت ، serpent ، RezaC.R.7
منم شرکت میکنم..
 سپاس شده توسط ♥liveboy♥ ، امــــــیـــــــر راد ، سالار2000 ، karimi ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ۪F۫۰۪A۫۰۪T۫۰۪E۫۰۪M۫۰۪E۫۰۪H۫۰ ، RezaC.R.7 ، Lona Lavgood
من ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مُـــســـآبِـــقِــــہ ے بِـــهـــتَـــریـــלּآوآتـــــآرҐ !)بــــآجـــاِیــــزه 1

سپاس شده توسط سالار2000 ، امــــــیـــــــر راد ، کسی پشت سرم اب نریخت ، Interstellar ، RezaC.R.7

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان