امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نورمحمدی: الهلال تیم قدرتمندی است اما شکست‌ناپذیر نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نورمحمدی: الهلال تیم قدرتمندی است اما شکست‌ناپذیر نیست 1

شانس صعودمان ۵۰-۵۰ است؛
نورمحمدی: الهلال تیم قدرتمندی است اما شکست‌ناپذیر نیست
مدافع پرسپولیس معقتد است که تیمش روز سه‌شنبه می‌تواند از سد الهلال بگذرد.

رضا نورمحمدی درباره بازی روز سه‌شنبه پرسپولیس و الهلال، شانس صعود سرخپوشان به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا، پاداش پیروزی پرسپولیس مقابل الهلال که توسط هدایتی پرداخت شده و ... صحبت‌های زیر را انجام داد:‌

***: ابتدا در مورد بازی سه‌شنبه با الهلال صحبت کن، چقدر برای پرسپولیس شانس صعود قائل هستی؟

فکر می‌کنم با توجه به پیروزی یک بر صفر بازی رفت شانس زیادی برای صعود به دور بعد داریم چون با یک مساوی هم به دور بعدی صعود می‌کنیم. البته همه می‌دانند که الهلال تیم بسیار قدرتمندی است و جو سنگینی هم در عربستان در انتظار ما است.

***: در مورد حواشی و معطلی پرسپولیس در فرودگاه ریاض صحبت کن.

بحث ترسیدن نیست اما جو عربستان سنگین است، آنها از زمانی که ما به کشورشان رسیدیم برای ما حاشیه‌سازی کردند و خیلی اذیت شدیم که نگران این مسائل بودیم. البته شرایط بد آب‌وهوایی عربستان هم می‌تواند مشکل دیگری باشد، هرچند با تمام این مسائل ما حریف دست‌وپا بسته‌ای برای الهلال نیستیم. ما اگر به الهلال یک گل بزنیم، می‌توانیم به دور بعد صعود کنیم.

***: تیم‌های عربستانی همیشه برای فوتبال ایران دردسر درست کرده‌اند...

این مسئله را قبول دارم اما الان سرنوشت پرسپولیس دست خودش است و با تدابیر کادر فنی و نظم تیمی می‌توانیم الهلال را پشت سر بگذاریم. مسلماً کادر فنی برای بازی برگشت با الهلال برنامه‌های خودش را دارد.

***: هنوز نگفتی که شانس صعود پرسپولیس چند درصد است.

همه چیز 50-50 است.

***: خیلی‌ها اعتقاد دارند که ترس و استرس الهلالی‌ها برای بازی برگشت بیشتر از پرسپولیس است.

به نظر من هم اینطور است،‌ آنها به خاطر شکست در بازی رفت ترس و فشار بیشتری دارند. ما اگر یک گل به الهلال بزنیم، آنها باید سه گل به پرسپولیس بزنند.

***: به عنوان یکی از مدافعان پرسپولیس قول می‌دهی که دروازه این تیم در بازی با الهلال بسته بماند؟

امیدوارم که این اتفاق رخ بدهد، چون اگر گل نخوریم به دور بعد صعود می‌کنیم. نمی‌خواهم احساسی صحبت کنم اما تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا دروازه پرسپولیس را در ریاض بسته نگه داریم.

***: از جو عربستان صحبت کردی، کمی بیشتر در این باره صحبت می‌کنی؟

من مطمئن بودم که از فرودگاه حاشیه‌ برای پرسپولیس درست می‌شود و عربستانی‌ها شروع به حاشیه‌سازی می‌کنند. باز هم تأکید می‌کنم الهلال تیم قدرتمندی است اما شکست‌ناپذیر و دست نیافتی نیست.

***: پاداش پیروزی در بازی رفت به حساب شما واریز شد؟

آقای هدایتی قول داده تا پیش از بازی برگشت این اتفاق رخ بدهد.

***: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تو را به خاطر درگیری در دربی یک جلسه محروم کرد.

انتظار چنین مسئله‌ای را نداشتم چون کاری نکرده بودم، در ضمن به خاطر اینکه در آستانه بازی مهم الهلال بودیم وقتی در فرودگاه خبر را به من گفتند، فکر کردم شوخی می‌کنند و سر به سرم می‌گذارند . من در صحنه درگیری شرکت نداشتم و فقط در حال آرام کردن شرایط بودم. ما دنبال جنجال نبودیم چون دربی را از استقلال برده بودیم و به جنگ روانی نیاز نداشتیم . از عربستان برگردیم موضوع را پیگیری می‌کنم ولی الان باید تمرکزم را روی بازی مهم الهلال بگذارم
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  دومین شکست جوانان بسکتبال ایران در جام‌جهانی
  یحیی به دنبال انتقام تنها شکست لیگ نوزدهم
  الهلال باز هم به دنبال سرمربی جدید
  آمار خیره کننده هافبک مورد نظر الهلال
  رئیس الهلال نظاره گر عملکرد مارگا (عکس)
  طلسم عجیب گواردیولا بالاخره شکست (عکس)
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  لورن بلان: پرسپولیس تیم بزرگ و قدرتمندی است
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست

پرش به انجمن: