امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سینگل جدید زین مالیک+(توضیحات جداییش از گروه)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سینگل جدید زین مالیک+(توضیحات جداییش از گروه) 1

زین بعد از مشکلاتی ک براش پیش اومد از گروه رف.چون شرکت سونی داره ب شدت روشون فشار میاره.دقت کنین تور پشت تور شده و قراره هریم بره.و همه ی حرفایی ک زین توی توی/یتر درباره جداییش نوشته بود الکی بوده .

و از اونجایی ک منجمنت رمز توی/تر اعضای وان دی رو داره امکانش هس ک اون گفته باشه اینحرفو(من فقط میخوام ی پسر22ساله معمولی باشم).

بعد دعوای زین و لوییم،لویی توی ی برنامه ک با لیام رفته بودن لویی گفته ک همه چی حل شده و ما هنوزم دوستیم.لیامم گفته کهزین مشکلای شخصی خودشو داره و ما با برادرمون کنار میایم و خیلی دوسش داریم.

پس لطفا توهین نکنین ک ب خاطر پول رفت.وخوشحال باشید ک هنو میتونید صداشو تو هدفوناتون تو اهنگای جدیدش بشنوید.

اینم اولین ترک البوم جدید زینه ک با ناتی بوی خونده که فعلا ب صورت دمو بیرون اومده.(ک شاید برا سال2014باشه)

لینک کمکی:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s6.picofile.com/file/8180187234/Zayn_amp_Naughty_Boy_I_Won_t_Mind_demo_www_mp3c_cc.mp3.htm
لینک مستقیم:
http://s6.picofile.com/d/b8728196-12b9-4fbd-b868-e63886359a87/Zayn_amp_Naughty_Boy_I_Won_t_Mind_demo_www_mp3c_cc.mp3

سپاس و نظر لطفا

تاکید میکنم توهین ممنوع.چون توهین ب زین کراحت دارهAngrySmile
پاسخ
 سپاس شده توسط hanie directioner ، یاس گل ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، yeganeh malik ، ♥zed bazi♥ ، Apathetic ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، آهیو ، AISA18 ، ραяα∂ιѕє-
آگهی
عاشقشمممم

Heart Heart Heart
دُنیا نَدارِه اَرزِشِشو...کِه جِدّے بِگیرے هَر تِزِشو...
پاسخ
زین تنهـایی ب درد نمیخوره واندی هم بدون زین مسخرس ..
پاسخ
 سپاس شده توسط _ƬӇЄ Ɗ▲ƦƘ_ ، yeganeh malik ، Apathetic
(26-05-2015، 16:59)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زین تنهـایی ب درد نمیخوره واندی هم بدون زین مسخرس ..

دقیییییییییییقا

من عاشق زینم
قررررررررررررررررررررربونش برم
پاسخ
یعنی میشه که زین برگرده.=/من دوستش دارم
پاسخ
یعنی چی الان ؟
زین دقیقا چی میخواد ؟
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گروه موسیقی نگریتا
  کدوم گروه؟
Music تبلیغ گروه راک «کلد پلی» با شاه بیتِ سعدی
  | درخواست رهبری گروه موسیقی |
Rainbow توضیحات «محمد معتمدی» درباره تحریر در موسیقی ایرانی !
  همکاری آریانا گرنده و زین مالیک در آلبوم جدید جاستین بیبر O_O ؟!
  تم سانگ گروه اوسوز در کمپانی کشتی کج wwe
  تم سانگ ورودی گروه د شیلد
Music طرفدار های پیشرو که گروه نابغه ها رو تشکیل داد
Music واکنش عضو شورای شهر به اجرای رسمی و غیررسمی گروه‌های موسیقی پایتخت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان