امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ازدواج جوان ترین داماد دنیا برای دومین بار +تصاویر

دانش اموز 9 ساله جوانترین داماد دنیا برای دومین بار ازدواج می نماید.او سال سال گذشته در خواب دیده بود که پدر بزرگ متوفیش به او گفته ازدواج نماید.خانواده دانش اموز برای اینکه روح اجدادشان ناراحت نشوند برای فرزندشان مراسم ازدواج نمادین برگزار نمودند.

اما داماد عزم خود را جزم نمود تا به صورت رسمی از نامزد چند دهه بزرگتر خود خواستگاری نماید.دانش اموز 9 ساله اهل افریقای جنوبی در حالی که نامزد 62 ساله خود را در اغوش گرفته است می گوید شاید به نظر برخی افراد ازدواجمان اشتباه باشد اما من همسرم را خیلی دوست دارم.
ازدواج جوان ترین داماد دنیا برای دومین بار +تصاویر 1

دانش اموز 9 ساله در پی این اقدام لقب جوانترین داماد جهان را به خود داده است.”سانیله ماسیللا”سال گذشته خبر ازدواج نمادین خود را با نامزد 62 ساله خود که صاحب 5 فرزند 28 تا 38 ساله است اعلام نمود.سانیله در حالی که لباس دامادی نقره ای رنگ خود را به تن نموده است دست نامزدش هلن شبانگو را گرفته و قرار است برای دومین بار ازدواج رسمی انها در همین هفته برگزار گردد.

مراسم ازدواج رسمی همین هفته در منزل شوهر قبلی عروس خانم الفرد شبانگو 66 ساله برگزار می گردد.از اتفاقات نادر مراسم حضور شوهر قبلی خانم در مراسم ازدواج نمادین سال گذشته بود.

وی در انزمان گفته بود از اینکه خانمش با پسر 9 ساله ازدواج می نماید ناراحت نیست و برایش هم مهم نیست مردم چه فکر می کنند.هر دو خانواده بسیار خوشحالند که سنت های خانوادگی را انجام دادند.خانواده داماد سال گذشته یکبار مبلغ 500 پوند و بار دیگر مبلغ 1000 پوند به داماد کمک نمودند.

داماد هنوز مراسم رسمی ازدواجش برگزار نشده می گوید هنگامی که به سن قانونی برسد قرار است با خانمی هم سن و سال خود ازدواج مجدد نماید

سانیه می گوید”من شخصا به مادرم گفتم تصمیم ازدواج دارم.از اینکه با هلن نامزد کرده ام بسیار خوشحالم.اما من چیز مهمتری دارم و ان تحصیل است.من باید به جد درس بخوانم و هنگامی که بزرگتر شدم با دختری هم سن و سال خود ازدواج نمایم.من هلن را دوست دارم اگر چه اکثر اوقات کنار یکدیگر نیستیم.خانم هلن با مادرم در انباری کار می کرد و در انجا بود که با وی اشنا شدم.

خانم هلن در حالی که لباس عروسی نمادین سال گذشته خود را به تن نموده است می گوید:”از اینکه پسربچه مرا انتخاب نموده خیلی خوشحالم.خانواده هم خوشحالند به خاطر اینکه انها میدانند هدف ازدواج راضی نگه داشتن روی اجدادمان است.من می دانم که سانیله روزی ازدواج خواهد کرد اما همه این مراسم فقط به خاطر اجدادمان است.

به گزارش دیلی خبر خانم پیشنس ماسیللا 47 ساله مادر دانش اموز می گوید:پسرم خیلی خوب و سرحال است و می داند که چکار می نماید.او اصلا خجالتی نیست.وی می افزاید پس از ازدواج نمادین سال گذشته انها خیلی از مردم از من می پرسیدند که ایا انها با هم می خوابند؟آیا بچه دار شده اند؟ و من در جوابشان می گفتم ان فقط یک مراسم نمادین بود و همه چیز به روال قبلی برگشته است.سانیله به وندا می رود تا زبان جدیدی را بیاموزد.اما انها با هم خیلی صمیمی هستند.خانواده ما و عروس خانم هم با هم خیلی روابط نزدیکی داریم.ما با این کار روح اجدادمان را شادتر خواهیم نمود.اگر این کار را انجام نمی دادیم معلوم نمی بود چه اتفاق ناگواری برای خانواده ما بوجود می امد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ຖēŞค๑໓ ، نفس گل ، naznin m 77 ، االنا ، Mania. ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
آگهی
چه زشتن
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-) ، نفس گل
چه جالب
دستت درد نکنه

روزگاریست شیطان فریاد میزند: آدم پیدا کنید سجده خواهم کرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-)
کم مونده به نامزدش بگه مامان ...... dit
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  40 مورد از کم هزینه ترین لذت های دنیا
  زیبا ترین اسم برای نوزاد چیه؟؟؟
  غمگین ترین جمله دنیا!!
Wink طالع بینی ازدواج ماهها با هم
  داستان به دنیا اومدن سید پوتین
Tongue شرایط ازدواج در شهر های مختلف!!!طنز بسیار خفنننن!
  14 چهره مشهور دنیا هنگام مرگ چه گفتند؟
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
  راحت ترین روش تخلیه پوشه ها برای کاربران تازه وارد
  ازدواج دو زن+ عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان