امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گابریل: به زودی یه ایران باز می گردم

به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افکارنیوز ، فرناندو گابریل، بازیکن برزیلی باشگاه پرسپولیس در آخرین مطلب صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام آخرین وضعیت خودش در این باشگاه را شرح داد.

گابریل با انتشار تصویر زیر نوشت:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گابریل: به زودی یه ایران باز می گردم 1

Thanks to the fans Perspolis FC, Were 4 months playing for this great Club, only have to thank you Fans who have made my happy days here in Tehran, Today' m going to Brazil, my agent Brazilian @flavioviana2 and my agent in Iran @mahdifarahanijam, will talk to the Perspolis in the next days on my situation, that this farewell to be a see you soon, I love you Fans Perspolis.. You Fans are the best. I will take you always in my heart

گابریل در این متن ضمن تشکر از طرفدارای باشگاه پرسپولیس به خاطر 4 ماه بازی در این باشگاه نوشت: باید از شما طرفدارای عزیز تشکر کنم که روزهای شادی را برای من در تهران رقم زدید.

امروز به برزیل می‌روم و مدیربرنامه هایم در تهران و برزیل در روزهای آینده درباره وضعیت من با یکدیگر صحبت می‌کنند.

این خداحافظی زیاد طولانی نخواهد بود، به زودی شما را می‌بینم، دوستدار شما طرفدارای پرسپولیس هستم، شما بهترین هستید.

من همیشه ما را در قلبم حفظ خواهم کرد.

فرناندو گابریل که سابقه بازی در سری A  فوتبال برزیل را دارد در نیم فصل با قراردادی یک ساله و نیمه به پرسپولیس پیوست.

گابریل: به زودی یه ایران باز می گردم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خسروی: سرپرست فدراسیون‌های "ورزش روستایی" و "بدنسازی" به‌زودی معرفی می‌شوند
  خاطره‌بازی با مهاجرانی درباره بازی ایران و فرانسه/ تقابل پلاتینی و ستاره‌های ایران +
  عضو کمیته اخلاق: به‌ زودی درباره فروزان تصمیم می‌گیریم
  والیبال قهرمانی جوانان جهان؛ ایران 3-2 آرژانتین؛ برد نفسگیر سروقامتان ایران
  تهدید عجیب عربستان به اخراج کاروان ایران از ریو/واکنش وزارت ورزش ایران
  پیرلو: به فوتبال ایتالیا بر نمی گردم
  رائول: به این زودی ها به رئال بر نمی گردم
  رودریگز: به زودی به ترکیب اصلی باز میگردم
  با قدرت به"پرسپولیس" بر می‌گردم
  آقای اسکوچیچ! به‌زودی از فوتبال محو خواهی شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان