امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دایی: رفتن به ملاقات مایلی‌کهن یک وظیفه انسانی بود

دایی: رفتن به ملاقات مایلی‌کهن یک وظیفه انسانی بود 1
وبسایت رسمی برنامه نود - مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رفتن به ملاقات محمد مایلی‌کهن یک وظیفه انسانی بود و امیدواریم ایشان هر چه زودتر سلامتی‌اش را به دست آورد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  محمد دایی در مورد حضور علی دایی در بیمارستان و عیادت او از محمد مایلی‌کهن گفت: رفتن به ملاقات مایلی‌کهن یک وظیفه انسانی بود و علی تصمیم گرفت که برای عیادت از مربی سابقش به بیمارستان برود. به هر حال مایلی‌کهن حق استادی به گردن علی دارد. با اینکه در گذشته مسائلی پیش آمده بود اما در چنین مواقعی باید خیلی چیزها فراموش شود. امیدواریم که هر چه زودتر مایلی‌کهن سلامتی‌اش را به دست آورد و به کانون گرم خانواده‌اش برگردد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا دایی با درخواست حبیب کاشانی به عیادت مایلی‌کهن رفته است، تأکید کرد: فکر می‌کنم علی با تصمیم خودش به عیادت ایشان رفت و ما آقای کاشانی را در بیمارستان دیدیم. این چیزها زیاد مهم نیست، مهم این است که اهالی فوتبال با یکدیگر در صلح باشند و هیچ وقت بین آنها تنش وجود نداشته باشد. فکر می‌کنم معرفت، مرام و انسانیت از هر چیزی مهمتر است.

دایی در مورد وضعیت برادرش برای مربیگری در لیگ برتر و اینکه گفته می‌شود دایی با چند باشگاه مذاکره کرده است، گفت: فعلاً خبر خاصی نیست و هنوز معلوم نیست که علی چه تصمیمی خواهد گرفت.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)
  کمک می کنم رونالدو رکورد علی دایی را بشکند
  علی دایی و اورتون - ماجرا چیست؟
  بحث علی دایی در اردوی تیم ملی پرتغال
  پیراهن دایی و پیوس را به آل‌کثیر دادند!
  تقلب لوئیس سوارز برای رفتن به سری
  محمد جواد ابراهیمی: با دبیر موافقم که وظیفه سرمربی انتخاب ملی‌پوش نیست
  طفره رفتن مدیرعامل استقلال از ماجرای کلاهبرداری مجازی!
  علی دایی مقابل دروازه بان افسانه‌ای منچستر/عکس
  کرونا مانع کم شدن رکورد رونالدو و دایی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان