امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یکسال و نیم دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم

علی علیپور با گلی که در بازی با استقلال به ثمر رساند، عنوان جوان ترین گلزن دربی را از آن خود کرد. با مهاجم شمالی و 20 ساله پرسپولیس به مناسبت روز جوان تماس گرفتیم که او در گفتگو با برنا بحث به جاهای جالبی کشاند.

* پسوند فامیلی ات «قرا» است. دلیل آن را توضیح می دهی؟

من بچه قراخل یکی از روستاهای اطراف قائمشهر هستم و به این موضوع هم افتخار می کنم.

* فوتبال را از کجا شروع کردی؟

از رده های پایه ای نساجی قائمشهر شروع کردم و به تیم ملی دانش آموزی رسیدم. از آن جا آمورد توجه تیم استیل آذین قرار گرفتم اما متاسفانه این تیم هم منحل شد و ...

* بعد از استیل آذین کجا رفتی؟

برگشتم شهرم قائمشهر برای نساجی بازی کنم اما شرایط جور نشد!

* چرا جور نشد؟ توضیح می دهی؟

نمی خواهم به گذشته برگردم ولی برخی دوستان گفتند از لحاظ فنی نمی توانم در خدمت نساجی باشم. البته من هم اتفاقات را فراموش کردم و به سنگ آهن بافق پیوستم.

* کار کردن زیر نظر فیروز کریمی چه طور بود؟

ایشان نیازی به تعریف و تمجید من ندارد. آقا فیروز یکی از مربیان فنی و با دانش فوتبال ماست که خیلی چیزها از او یاد گرفتم.

* چه شد که از راه آهن به پرسپولیس آمدی؟

جا دارد تشکر ویژه ای از آقای حمید استیلی داشته باشم که خیلی برایم زحمت کشید. بعد از جدایی ایشان اتفاقاتی افتاد که تصمیم گرفتم فضای جدیدی را تجربه کنم و الان هم از انتخابم راضی هستم.

* می دانی به چه دلیل با تو تماس گرفتیم؟

لابد گلزنی در دربی!

* بیشتر به خاطر روز جوان است. نظری در این رابطه نداری؟

من از جنبه ورزشی صحبت می کنم. امیدوارم نگاه مربیان و همین طور مدیران ورزشی به جوانان عوض شود. از جوان خیلی کارها بر می آید و هر کسی که به یک جوان اعتماد کند ضرر نمی کند.

* شنیدیم در سن خیلی پایین ازدواج کردی؟

بله، من بچه روستا هستم و به این موضوع هم افتخار می کنم. در روستای ما رسم بر این است که جوانان خیلی زود ازدواج می کنند. من هم وقتی دیدم خارج از شهرم هستم و زندگی مجردی هم خیلی سخت است تصمیم گرفتم متاهل شوم و از انتخاب خودم هم بسیار راضی ام.

* برخی ها معتقدند ازدواج در دوران ورزش حرفه ای به ضرر ورزشکاران و به نوعی بازدارنده است؟

به هیچ عنوان! من یک مثال برای شما می زنم. شنیدم آقا مهدی مهدوی کیا خیلی زود ازدواج کرد اما شما دیدید در فوتبال ماشینی آلمان چه کار کرد و چگونه یکی از برترین بازیکنان تاریخ باشگاه هامبورگ شد. بنابراین می بینید ازدواج مانعی برای ورزش قهرمانی نیست.

* فصل آینده در پرسپولیس می مانی؟

من یک سال و نیم دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و دلم می خواهد در تیم محبوب خودم بمانم.

* مهم ترین گل زندگی ات را به استقلال زدی؟

واقعا عجب روزی بود. تا چند روز روی ابرها راه می رفتم و نمی دانید دوستان و نزدیکانم چقدر خوشحال بودند. گلزنی در دربی آرزوی هر بازیکنی است و از این بابت خدا را شکر می کنم.

* سقف آرزوهای علی علیپور کجاست؟

اول در پرسپولیس موفق شوم. سپس بتوانم به پیراهن مقدس تیم ملی برسم و مطمئن هستم بعد از آن اتفاقات خوب خودش از راه می رسد.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
  رسمی؛ قرارداد قرضی هافبک میلان دائمی شد
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  تمدید قرارداد سرمربی یاران طارمی
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان