امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بلاتر استعفاء داد

سپ بلاتر، رئیس سوئیسی فیفا، تنها 4 روز بعد از پنجمین انتخاب به این عنوان، در تصمیمی غیر منتظره، استعفا داد.

بلاتر استعفاء داد 1

به گزارش "ورزش سه"، امروز خبری در مورد نقش ژروم والکه، دبیر کل فیفا در رد و بدل شدن مبلغی ‏‏10 میلیون دلاری در جریان برگزاری رقابت های جام جهانی 2010 به جک وارنر، معاون سابق بلاتر ‏منتشر شد و پس از آن، فیفا اعلام کرد که امشب یک کنفرانس مطبوعاتی ویژه برگزار خواهد شد.‏
بلاتر در این کنفرانس به خبرنگاران گفت:" من به ریاستم و حضور 40 ساله ام در فیفا به طور ‏کامل فکر کردم. من بیش از هر چیز دیگری عاشق فیفا هستم و تنها می خواستم بهترین تصمیم را بگیرم. ‏من تنها به خاطر فوتبال تصمیم گرفتم که دوباره در انتخابات شرکت کنم. ‏
به نظر می رسد همه طرفدار حضور من نیستند. به همین دلیل خواستار یک نشست اضطراری شدم. من ‏خواستار یک کنگره اضطراری برای پیدا کردن جانشینی برای خودم شدم. مایلم از همه کسانی که در مدت حضورم به عنوان رئیس فیفا از من حمایت کردن، تشکر کنم. مهمترین مسئله برایم این است که وقتی همه این قضایا تمام شد، فوتبال برنده باشد."
بلاتر از سال 1998 ریاست فیفا را برعهده گرفت و روز جمعه گذشته برای پنجمین بار این عنوان را به ‏دست آورده بود. ‏
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بلاتر هنوز هم از فیفا حقوق می‌گیرد!
  بلاتر: می خواهم شخصا توپ طلا را اهدا کنم
  بلاتر: از ریاست فیفا استعفا نداده‌ام !
  علي بن حسين:‌ اگر جاي بلاتر بودم سالها پيش استعفا مي کردم
  بلاتر با همسر سابق رونالدو رابطه عاشقانه داشته است!
  سپ بلاتر از فیفا اسعفا داد!
  پلاتینی خطاب به بلاتر: کنار برو!
  مارادونا: بلاتر یک دزد تمام عیار است!
  داستان موافقت بلاتر برای میزبانی بزرگ‌ترین تورنمنت فوتبالی در خاورمیانه چیست؟
  واکنش سپ بلاتر به قهرمانی سپاهان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان