امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شما چه رنگي داريد ؟

شما چه رنگي داريد ؟
شخصيت شما چگونه است ؟
چه شغلي براي شما مناسب است؟
نارنجی
بالغ بر38٪ مردم دنیا نارنجی میباشند. این افراد، پرانرژی، خودانگیخته، فرصت طلب، اهل   تفریح شجاع، اهل رقابت، حادثه جو،علاقه مند به کار با ابزار، واقع بین و مذاکره کنندگانی چیره دست بسیار بازیگوش، سربه هوا، بی وفا، فریبنده، خلاق وتکانشی میباشند.
**مشاغل نارنجی**
آنها در محیط های غیرسازمان یافته و نامنظم کارایی بالا دارند و از محیط های آکادمیک بیزارند همچنین بسیار اهل خطر کردن هستند به همین جهت مشاغلی چون مدیریت ، خرید و فروش برای آنان مناسب می باشد
نارنجی ها خود را چگونه می بینند؟
 یک فرد نارنجی خود را منعطف، راحت، مستعد، اهل تفریح رهبر، باهوش، باعلاقه، توانا یی کارهای مختلف، آزاد، عاشق سرگرمی و مستقل می بیند.
دیگران افراد نارنجی را چگونه می بینند؟
دیگران این افراد را ناقلا،   بی وفا، پراکنده، دست و پادار، پریشان، اهل ریسکهای غیرضروری، نپخته، خودمحور و بر خلاف جمع میبینند.
**ارزشها و نیازهای افراد نارنجی**
:ارزشها و نیازهای این افراد عبارتند از:
ماجراجویی مدیریت، مهارت، عملگرایی ،آزادی ،پول ،تنوع ،ابراز توجه
**لذتهای نارنجی ها**
هیجان، جوک،  شوخی
**آسیب های مطالعه نارنجی ها**

مطالعه ناتمام مطالب دیر شروع می کنند تمرکز کافی ندارد  در شروع کردن مشکل دارد مطالعه بی نظم

**راهکارها**

بادوست طلایی یاسبز همراه شوید زمان مورد نیاز مطالعه را در نظربگیرید ،همه مطالب رابخوانید ،ترتیب خواندن مطالب رادرنظر بگیرید

طلایی
بالغ بر 38٪ مردم دنیا طلایی می باشند.این افراد، سازمان یافته، با ثبات، وقت شناس، منظم، مسئولیت پذیر، محافظه کار، مقید، باوفا درستکار محافظه کار مددکار اهل باید و نباید خدمت رسانفرمانبردار و عاشق برنامه ریزی می باشند.
**مشاغل طلایی**
 این افراد در محیط های سازمان یافته، روزمره و تکراری موفق می باشند، محتاط و بسیار قانون گرا هستند، به همین جهت فعالیت در امور بانکی، مدیریت و نظارت مالی را به خوبی انجام میدهند.
**طلایی ها خود را چگونه می بینند؟**
یک فرد طلایی خود را باثبات، مقاوم، باساختار، هدفمند، مقید به رسوم، تمیزدهنده درست از نادرست، وفادار به سازمان واقع بین، قاطع، ایمن و دارای توان رهبری می بیند.
**دیگران افراد طلایی را چگونه می بینند؟**
دیگران یک فرد طلایی را خشک، انعطاف ناپذیر، اهل کنترل، قضاوتی، جدی، همیشه آماده به کار، قابل پیش بینی و خودمختار می بینند.
**نقاط قوت**
ثبات ،وقت شناسی، سازماندهی ؛ مسولیت پذیری                
**نقاط ضعف**
وابستگي  ، کمال گرایی
**لذتهای طلاییها**
وقت گذاشتن برای خانواده رضایت شغلی نظم و ترتیب ،احساسی که نسبت به خانواده دارند
آبی
بالغ بر 12٪ مردم دنیا آبی می باشند.این افراد،هماهنگ، گرم، دلسوز، راستین، اهل ارتباط، انعطاف پذیر، مراقب، حمایت کننده، عاطفی، صلح جو،اهل مراقبت، خلاق، خوش بین، احساساتی، مذهبی،آشتی پذیر و مشوق دیگران می باشند.
مشاغل آبی:    آبی ها محیط های بی آلایش و دوستانه را دوست دارند و بسیار اهل مراقبت و آموزش و پرورش دیگران هستند به همین جهت در مشاغلی چون پرستاری، درمان، مشاوره، تدریس و ارایه خدمات به دیگران کارایی بالایی دارند.
**آبی ها خود را چگونه می بینند؟**
این افراد خود را، با احساس، دلسوز، اهل تخیل، آرمانگرا، همدرد، مراقب، نقطه نظر دیگران را در نظر داشتن، اهل پرورش، متمایل به خوشحال کردن دیگران، دوستدار هماهنگی و آرامش، با افراد تماس داشتن و ارزش برای احساسات آنها قائل بودن می بینند.
**دیگران افراد آبی را چگونه می بینند؟ **
دیگران آبی ها را افرادی بسیار احساساتی، حساس، خجالتی، رقیق القلب، بسیار قابل اطمینان، ساکت، سالم، اهل بخشش، ضعیف و اهل گفتگو می دانند.
**ارزشها و نیازهای افراد آبی**
ارزشها و نیازهای این افراد عبارتند از:
قابل اطمینان بودن، درک شدن ،عشق ، محبت  دلسوزی ،غمخواری
**نقاط قوت**
ارتباط بر قرار کردن،  خلاقیت ،صادق بودن ، شنوندگان خوب
**نقاط ضعف**
نگاه بدبینانه به خود ، عدم اعتماد به نقس کافی ، اهمیت بیش از اندازه به قضاوت دیگران
سبز
بالغ بر 12٪ مردم دنیا سبز می باشند.
این افراد، پیچیده، مبتکر، منطقی، سرد، کمال گرا، کنجکاو،
پیشرو، فلسفی، اصولی، اهل تجربه، مخترع، آرام، غنی، انتزاعی، مفهومی، اهل نظر، کمال گرا و تنها می باشند.
**مشاغل سبز**
این افراد به دنبال علت ها و اثرها می باشند، توانایی تحلیل بالا دارند و ذاتا مخترعند، به همین جهت در ریاضیات و انجام آزمایشهای علمی مهارت داشته و از آنها لذت میبرند.
**سبزها خود را چگونه می بینند؟**
این افراد خود را رازدار، قابل اعتماد، فکور، هوشمند، قوی، منطقی، واقع بین، نظری، مبتکر، خود کنترل، توانا در تجزیه و تحلیل، معترض، رویایی، آینده نگر، داشتن انتظارات بالا و توانا در توبیخ و سرزنش دیگران می دانند.
**دیگران افراد سبز را چگونه می بینند؟**
دیگران سبزها را، عالم همه چیز، متبکر، سرد، سخت، بی احساس، سر در ابرها، فقدان دلسوزی و ترحم، ترسو از فاش شدن، منتقد، اهل مناظره و مباحثه، عیبجو، متقاضیان هوشمند و  قدرنشناس می بینند.
**ارزشها و نیازهای افراد سبز**
ارزشها و نیازهای این افراد عبارتند از:
حس کنجکاوی ، کسب دانش جدیت ، صلاحیت  ، دقت عمل ، منطق
**نقاط قوت**
اعتماد به نفس /مصمم بودن/   تحلیلی بودن
**نقاط ضعف**
کنجکاوی در زندگی دیگران، عیب جویی توبیخ و سرزنش دیگران ،قدرنشناسی
**لذتهای سبزها**
جلسات و نشست های رقابتی شناخت اندیشه ها موفقیت فردی پیشرفت 
**نتیجه گیری**
نظریه رنگهای واقعی بیشتر یک ابزار جهت مشاوره شغلی می باشد و با استفاده از این نظریه میتوان رنگ شخصیت افرادو در نتیجه مسیر شغلی آنان را تعیین نمود.

تلخ ترین حرف دوستت دارم اما …
شیرین ترین حرف  … اما دوستت دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط Xx - wounded -xX ، sufiy
آگهی
DodgyDodgyDodgy
پاسخ
آجی یکم فنتو درشت کن............چشمام خسته میشه
شما چه رنگي داريد ؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
(14-06-2015، 9:57)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آجی یکم فنتو درشت کن............چشمام خسته میشه

حالا خوبه؟؟ Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط Xx - wounded -xX
مرسی من سبزم
شما چه رنگي داريد ؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
رنگ من ابیه Angel :heart Heart Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
آگهی
نارنجى مر٣٠
Heart شريف ترين دل ها دلى است كه انديشه ى ازار كسان در ان نباشد Heart 
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
پس قرمز کجاس؟ Huh
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
بیشتر نارنجی بودم باحال بود سپاس Angel نقطه ضعفم نداشتیم انگار Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما چه رنگي داريد ؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
آبی
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان