امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار گوناگون - گوسفندی که توله سگ زائید!

اخبار گوناگون - گوسفندی که توله سگ زائید! (+عکس)

این حیوان عجیب، پوست پشمی دارد اما دهان، بینی، چشم، دم و کف پاهایش مانند سگ‌ها است. رفتار این حیوان نیز شبیه رفتار توله سگ‌هاست.

کشاورز چینی وقتی متوجه شده گوسفندش حیوان دورگه‌ای متشکل از گوسفند و سگ بدنیا آورده، شگفت زده شد.

او در آن لحظه ترسیده بود، چون در طول سال‌های کاری خود که در زمینه پرورش گوسفند فعالیت کرده با چنین موردی مواجه نشده بود. او باور نمی‌کرد که گوسفندش توله سگ بدنیا آورده است.

کشاورز چینی که صاحب این حیوان است، در این باره گفت: این حیوان عجیب، پوست پشمی دارد اما دهان، بینی، چشم، دم و کف پاهایش مانند سگ‌ها است. رفتار این حیوان نیز شبیه رفتار توله سگ‌هاست.

دامپزشکان در این باره گفتند که محال است یک گوسفند سگ بدنیا بیاورد اما هر روز ده‌ها فرد کنجکاو به مزرعه کشاورز چینی می‌روند تا این حیوان عجیب را از نزدیک ببینند.

خواننده گان گرامی: ببخشید من هرچه اومد عکس این گوسفند رو بزارم نشد برای دیدن عکس به سایت زیر مراجعه کنید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.beytoote.com/news/selective-news/mnews19061.html
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار گوناگون - گوسفندی که توله سگ زائید! 1
همیشه عاشق باش Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Cigarettes.at.daybreak ، Nooshin.p ، ژوللی ، AعطریناA ، عشق بارسا23 ، . . . P oo R ! A . . . ، امیر حسین 222 ، tati2013 ، حسن CR7 ، @پوریا@ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
آگهی
حَتمـــاً بـآبـآش سَگ بودِ‌:‌V
Cats are answer to everything                           

پاسخ
باباش سگ...شک نکن
ببین عزیزم اگه ی اشتباه کنی که ناراحت بشم
من مث تتلو نیستم وسط خیابون جیغ و داد کنم
من دقیقا مث آرمینم زنده به گورت میکنم
پاسخ
اره حتما با سگ جفت گیری کرده بوده
Heart I'm a sentimental girl Heart
پاسخ
نوچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ

پاسخ
امروزه انقدر با DNA این حیوونا ور میرن که این شده دیگه Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن CR7
آگهی
ن حیوان عجیب، پوست پشمی دارد اما دهان، بینی، چشم، دم و کف پاهایش مانند سگ‌ها است. رفتار این حیوان نیز شبیه رفتار توله سگ‌هاست.
کشاورز چینی وقتی متوجه شده گوسفندش حیوان دورگه‌ای متشکل از گوسفند و سگ بدنیا آورده، شگفت زده شد.

او در آن لحظه ترسیده بود، چون در طول سال‌های کاری خود که در زمینه پرورش گوسفند فعالیت کرده با چنین موردی مواجه نشده بود. او باور نمی‌کرد که گوسفندش توله سگ بدنیا آورده است.

کشاورز چینی که صاحب این حیوان است، در این باره گفت: این حیوان عجیب، پوست پشمی دارد اما دهان، بینی، چشم، دم و کف پاهایش مانند سگ‌ها است. رفتار این حیوان نیز شبیه رفتار توله سگ‌هاست.

دامپزشکان در این باره گفتند که محال است یک گوسفند سگ بدنیا بیاورد اما هر روز ده‌ها فرد کنجکاو به مزرعه کشاورز چینی می‌روند تا این حیوان عجیب را از نزدیک ببینند.

اخبار گوناگون - صبحانه آنلاین
ببین عزیزم اگه ی اشتباه کنی که ناراحت بشم
من مث تتلو نیستم وسط خیابون جیغ و داد کنم
من دقیقا مث آرمینم زنده به گورت میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط AعطریناA
جلل الخالق
پاسخ
عجب آخه سگ با گوسفند تعجب داره

یه پدر سگ بدنیا اورده Smile

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها-یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خال کن

((کوروش بزرگ))Heart
پاسخ
فک کنم گوسفنده با سگ یه کارایی کرده Tongue
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فال جالب حروف اول اسم مجموعه : انواع فال های گوناگون فال جالب حروف اول اسم توجه : در
Heart افکار پسرها و دخترها در شرایط گوناگون (طنز)
  جدید ترین اخبار و نتایج کشتی کج
  jadid - تفاوت زن و مردها در شرایط گوناگون
  اخبار شرکت صنعتی تولیدی فلو
Thumbs Up سایت اخبار خواننده ها و اهنگا شون خیلی بروزه
  طنز اخبار روز
  کاریکاتور گوسفندی به مناسبت عید قربان
  معرفی برترین افراد خیر با کمک های میلیاردی در جهان مجموعه : اخبار چهره ها معرفی برتری
  اخبار روز استقلال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان