امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مجازات سنگین برای رباینده دختر ‌3 ساله

Heart 
مرد شیطان صفت که دختر سه ساله را پس از ربودن در پارک مورد آزار و اذیت قرار داده بود، با رای دادگاه به 15 سال زندان و 90 ضربه شلاق محکوم شد.

به گزارش جام جم، صبح روز شنبه 29 آذر سال گذشته، زن و مرد جوانی که برای ورزش به پارکی در محله جوادیه تهران رفته بودند، مرد میانسالی را در حال آزار و اذیت دختر خردسالی در گوشه ای از پارک دیدند. آنها سپس با کمک نگهبان پارک مرد متجاوز را دستگیر کردند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.

ماموران با حضور در پارک به تحقیق از نگهبان پرداختند که وی گفت ساعت پنج صبح متوجه این مرد داخل پارک شدم. او چند ساعت داخل پارک پرسه زد و رفت. نیم ساعت بعد دوباره او همراه با دختر خردسالی وارد پارک شد. ابتدا به وی مشکوک نشدم تا این که زن و مرد جوانی سراغ من آمده و مدعی شدند، مردی را در حال آزار و اذیت دختر خردسالی دیده اند. با کمک این زن و مرد، وی را دستگیر کرده و در اتاق نگهبانی زندانی کردیم.

در ادامه مرد جوان هم به پلیس گفت من همراه همسرم برای ورزش به پارک آمدم. متوجه شدم این مرد دست دختربچه را گرفته است و به زور او را به طرف وسایل بازی پارک می برد. کنجکاو شدم و به دقت آنها را زیرنظر گرفتم. او سپس شروع به آزار و دختر بچه کرد. دختر خردسال از ترس دست و پایش می لرزید. همان لحظه فهمیدم که او هیچ نسبتی با مرد میانسال ندارد به خاطر همین به طرف آنها رفتم تا موضوع را سؤال کنم. وقتی دختربچه مرا دید، گریه کرد و این مرد او را رها کرد. مرد آدم ربا ابتدا ادعا کرد که دخترش است اما دختر کوچولو با گریه گفت که این مرد او را به زور به پارک آورده است. پس از این مرد آدم ربا قصد فرار داشت که او را گرفتیم .

ماموران در ادامه پدر و مادر دختر بچه را شناسایی کرده و دختر سه ساله را تحویل آنها دادند.

مرد 42 ساله به نام حسن پس از انتقال به دادسرای جنایی تهران گفت: من زن و دو بچه دارم و در یکی از شهرک های حوالی ورامین زندگی می کنم. روز حادثه متوجه شدم این دختر بعد از خریدن نان از نانوایی به طرف خانه اشان می رود. به او نزدیک شدم و او را به بهانه بازی و خرید خوراکی به پارک کشاندم. ابتدا کمی با او بازی کردم و قصد داشتم او را از پارک خارج کنم که نگهبان پارک و مردی که ورزش می کرد متوجه شده و مرا دستگیر کردند.

تحقیقات بعدی پلیس هم نشان داد متهم سابقه دار است و دو بار دیگر به جرم ربودن دختربچه ها بازداشت و روانه زندان شده است.

متهم در بازجویی بعدی نیز اعتراف کرد که دو بار به جرم ربودن دختران کم سن و سال در ورامین به زندان رفته و این بار برای ربودن دختری دیگر به جنوب تهران آمده بود.

متهم به دستور قاضی مدیر روستا به اتهام آدم ربایی با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد و پرونده او با صدور کیفرخواست به اتهام آدم ربایی و آزار دختر بچه به دادگاه عمومی تهران ارسال شد.

حسن در جلسه محاکمه مدعی شد، شیطان او را فریب داده و به همین خاطر تصمیم به آزار دختر خردسال گرفته است.

رئیس دادگاه پس از دفاعیات متهم او را به اتهام ربودن دختر سه ساله به 15 سال زندان و به اتهام آزار و اذیت به 90 ضربه شلاق محکوم کرد.

هشدار پلیس: مجرمانی که با فصل گرما می آیند
بررسی های پلیس نشان می دهد با بیرون آمدن کودکان در فصل تابستان به معابر و پارک ها برای بازی، وقوع سرقت طلاجات و ربودن کودکان خردسال نیز افزایش می یابد، چرا که کودکان با همراه داشتن زیورآلات و وسایل گرانقیمت، آسیب پذیرتر و طعمه مناسبی برای سارقان هستند.

در گزارش پلیس آمده است، فرهنگ آراستن کودکان بویژه دختربچه ها به طلا و دیگر زیورآلات قیمتی و به دنبال آن سرقت طلا و جواهرات از آنها، امروز به مساله ای تبدیل شده که می تواند آسیب های جسمانی و عوارض روحی و روانی را در آینده برای فرزندان به دنبال دارد.

این جرم به عنوان کاری راحت و بدون دردسر برای سارقان به شمار می رود، زیرا آنها با تهدید یا دادن تنقلات مختلف و... براحتی از کودکان سرقت می کنند. این کودکان در اکثر مواقع متوجه سرقت نشده یا اگر می شوند، قدرت مقابله با سارقان را ندارند. در بعضی از مواقع سارقان فقط طلا و جواهرات کودکان را به سرقت می برند، اما گاهی اوقات کودکان از اذیت و آزار سارقان در امان نمی مانند. قطعا این گونه حوادث، لطماتی را به روح و جسم کودکان وارد می کند که جبران آن بسیار مشکل است.

سرهنگ عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس آگاهی تهران در این باره هشدار می دهد: والدین باید همیشه به رفت و آمد و نوع بازی کودکان، مکان های بازی، دوستان آنها و حوادث رخ داده در سطح جامعه حتی جزیی ترین مسائل که در نظر آنها بی اهمیت جلوه می کند، توجه داشته باشند. باید از آراستن فرزندان به طلاجات در مواقع غیرضروری خودداری کرد و به آنها آموخت که هرگز پول خود را به دیگران نشان ندهند.

وی ادامه داد: به فرزندان خود بیاموزید هرگز در مکان های خلوت و دور افتاده و متروک بازی نکنند. والدین باید در پارک ها و گردشگاه ها اطفال را به حال خود رها نکنند. فرزندانتان هیچگاه تنهایی به جایی نروند و از رها کردن کودکان به صورت تنها در کوچه و خیابان و بدون مراقبت پرهیز کنید.به کودکانتان بیاموزید که آنها هرگز دعوت افراد غریبه را برای بازی نپذیرند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجازات سنگین برای رباینده دختر ‌3 ساله 1
همیشه عاشق باش Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط fakhte ، Cigarettes.at.daybreak ، باران20 ، mr.destiny
آگهی
اي جـونم دختر سه ساله طفلـــي !._.
Cats are answer to everything                           

پاسخ
وا... مردم کارشون به کجا کشیده
اینکه اگه کسی رو دوست داشته باشی و نگی دوست دارم (:با اینکه کسی رو دوست نداشته باشی و بگی  دوست دارم (:...خیلی فرقـ دارهـ ..... شاید دردِ اولی به ظاهر بیشتر باشهـ ولی زخم دومی کاری ترهـ (:
پاسخ
به دختر سه ساله هم رحم نمیکنن
پاسخ
15 سال کمه واسش
پاسخ
مجازات کمیه
خیلی کم
اگه من بودم طرفو به سه بار اعدام بدون مرگ با پونزده سال زنران محکوم میکردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/t9tj_43914615_1807780439350301_9222057179506126651_n.jpg

http://uupload.ir/files/pqej_43914310_511349222605821_4936274433481294817_n.jpg

http://uupload.ir/files/64mv_44600289_110583313269514_2164030214602876639_n(1).jpg

http://uupload.ir/files/fa7k_53789012_274901256772273_9208024596209096033_n.jpg
پاسخ
آگهی
حداقل16
پاسخ
اوخی سه سالش بوووووووووووده!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked خواستگاری بیش از 200 نفر از این دختر زیبا!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چشمهای خاص دختر ایلامی زیبا ( عکس)
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  دختر پشمالو معروف به دختر‌ گربه ای (عکس)
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان