امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مردی که جهنم را خرید !!!!

در قرون وسطا کشیشان بهشت را به مردم می‌فروختند و مردم نادان هم با پرداخت هر مقدار پولی قسمتی از بهشت را از آنخود می‌کردند.فرد دانایی که از این نادانی مردم رنج می‌برد دست به هر عملی زد نتوانست مردم را از انجام این کار احمقانه باز دارد تا اینکه فکری به سرش زد…

به کلیسا رفت و به کشیش مسئول فروش بهشت گفت:قیمت جهنم چقدره؟کشیش تعجب کرد و گفت: جهنم؟!مرد دانا گفت: بله جهنم. کشیش بدون هیچ فکری گفت: ۳ سکه مرد سراسیمه مبلغ را پرداخت کرد و گفت: لطفا سند جهنم را هم بدهید.کشیش روی کاغذ پاره ای نوشت: سند جهنم مرد با خوشحالی آن را گرفت از کلیسا خارج شد.

به میدان شهر رفت و فریاد زد: من تمام جهنم رو خریدم این هم سند آن است. دیگر لازم نیست بهشت را بخرید چون من هیچ کس را داخل جهنم راه نمی‌دهم…!
پاسخ
 سپاس شده توسط 1378alireza ، *larmes de Feu* ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، !sadaf ، ற!sS~saЋİ ، arash dj ، MINA JOON ، destiny ، The Light ، شکوه خوشگله ، Ali MuSiC ، عليرضا1 ، NIMA168 ، تراختور ، azary ، $$kian^^ ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، M A H S A N` ، kourosh A ، کیمیانا ، restive ، ρѕуcнσραтн ، دختری تنها درباران ، sajjademadi ، AuTuMn ، RєƖαx gнσѕт ، امیرحسین خفن ، Andrea ، لاله من ، mohsen9898 ، unruly ، maria-masiha ، בחור משוגע ، mr.navid ، یاسی@_@
آگهی
دروغ نگو
پاسخ
 سپاس شده توسط !sadaf ، ற!sS~saЋİ
:297::297::297::229::229::229::229::229::229::229::229::229::229::229::229::229:​:229::229::229::229::229::N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56:​:N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردی که جهنم را خرید !!!! 1
سپاس یادت نره عزیزمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط AyDiN.S ، ற!sS~saЋİ
برای چی دروغ؟
پاسخ
ممنون
ایــــنا رو نمیــــگم کــه بگـــی نا امیـــدی حتــی اگــه یــه روز خـــوش ندیــدی
فقــط تـویی تـویی که فــردا تو میــسازی تــو رئیس خودتـــی واس خودت ســربازی
پاسخ
 سپاس شده توسط AyDiN.S ، ற!sS~saЋİ
مرسیUndecided

مردی که جهنم را خرید !!!! 1
پاسخ
آگهی
مگه قشنگ نبود که اینجوری میگی مرسی؟Undecided
پاسخ
(24-11-2012، 21:43)mehrasa80 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دروغ نگو

نه! این داستان واقعیه و مرد داستان هم همون "مارتین لوتر" مبدع مذهب"پروتستان" در برابر "کاتولیک ها" بود. این از اولین مبارزات او در برابر کلیسای کاتولیک در عصر اصلاحات بود.
در این خاك زرخیز ایران زمین ، نبودند جز مردمی پاك دین / همه دینشان مردی و داد بود ، وز آن کشور آزاد و آباد بود
پدر در پدر آریایی نژاد ، ز پشت فریدون نیکو نهاد / بزرگی به مردی و فرهنگ بود ، گدایی در این بوم و بر ننگ بود
کجا رفت آن دانش و هوش ما ، که شد مهر میهن فراموش ما / که انداخت آتش در این بوستان ، کز آن سوخت جان و دل دوستان
چه کردیم کین گونه گشتیم خار؟ ، خرد را فکندیم این سان زکار / نبود این چنین کشور و دین ما ، کجا رفت آیین دیرین ما؟
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ، کجا این سر انجام بد داشتیم / بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم ، برون سر از این بار ننگ آوریم
(حکیم فردوسی توسی)
پاسخ
 سپاس شده توسط NIMA168 ، تراختور ، Andrea ، maria-masiha
منم میرم ازاون میخرم چند میده؟
متری چنده؟
اجاره ام میده؟Big GrinBig Grin
رفتم تو کوه داد زدم .. یعنی از من خوشگل ترم هست !؟

صدا اومد هست هست هست … هیچی دیگه برگشتم خونه!
:ngh:
پاسخ
 سپاس شده توسط Andrea
عالیBig Grin
Heartنمی گویم بی گناهم،اما،تک گناهم و
تنها گناهم،دوست داشتن تو بودHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان