امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زورگیری دو مرد ترسناک با صدای زنانهـ!▼

زورگیری دو مرد ترسناک با صدای زنانه/ عربده کشی برای ترساندن مالباخته

دو مرد قوی هیکل و ترسناک که با صدای زنانه اقدام به زورگیری می کردند توسط پلیس دستگیر شدند .
زورگیری دو مرد ترسناک با صدای زنانهـ!▼ 1به گزارش خبرنگار حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران، ساعت 13:30 یازدهم خردادماه ماموران یگان کلانتری 119مهرآباد جنوبی درحین گشت زنی در آدرس خیابان دستغیب بودند که فردی به هویت فرامرز" به ماموران مراجعه و اظهارداشت که ساعت 8 صبح امروز دو نفر به درب منزل بنده مراجعه و درحالیکه صدای خود را به صورت زنانه تغییر داه بودند زنگ آیفون خانه ام را به صدا در آوردند من نیز درب منزل را برای انان بازکردم که مشاهده کردم دو مرد قوی هیکل با قیافه های ترسناک به زور وارد منزل من شدند.

شاکی ادامه داد: زورگیران من را تهدید به اخاذی نمودند و گفتند 350 هزار تومان به ما بده و گرنه تو را می کشیم و به دلیل اینکه وجه نقد نداشتم با زور و اجبار و عربده کشی گوشی گران قیمت مرا با خود بردند و از محل متواری شدند و دقایقی پیش آن دو که "حشمت" و "نصرت" نام دارند را در خیابان نهرفیروز آباد مشاهده کردم.

به دنبال اظهارات مالباخته ماموران ضمن بررسی موضوع و پس از اطمینان از صحت گفته های وی سریعاً با شیوه و شگردهای خاص پلیسی اقدام به دستگیری متهمان که قصد فرار داشتند، کردند.

در بازرسی بدنی از متهمان یک دستگاه گوشی که متعلق به شاکی بود کشف و طی صورتجلسه به وی مسترد شد.

سرهنگ محمدامین ارباب پور رییس کلانتری 119مهرآباد جنوبی درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: متهمان نیز پس از انتقال به کلانتری ضمن تشکیل پرونده در اختار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

پاسخ
آگهی
خيلى جالب بود عالى
پاسخ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  صدای ارتعاش اتمسفر زمین چگونه است؟
  ترسناک ترین سلفی جهان !
  ترس از ابتلای به «کرونا» بیشترین علت تماس با «صدای مشاور»
  حقایقی جالب از صدای ارواح در سیاره سرخ که میخ کوبتان می‌کند
  شوخی های ترسناک این پدر و مادر با فرزند خود
  عجیب ترین و ترسناک ترین حیوان خانگی +تصاویر
  وجود قبیله ترسناک آدم خوار در هند (عکس)
Lightbulb صدای مومیایی ۳ هزار ساله شبیه سازی شد
Big Grin خواستگاری عجیب روی وسیله ترسناک شهربازی!!! + عکس
Lightbulb ترسناک ترین سلفی جهان با یک روح +تصویر

پرش به انجمن: