امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه ی مجله ی Cosmopolitan با لی مین هو

مصاحبه ی مجله ی Cosmopolitan با لی مین هو 1

از نظر خیلی از ماها اون یه پسر خوش شانسه که تونسته با شانس به اینجا برسه ولی از نظر خودش جایگاهی که در اون ایستاده حاصل تلاش و کوشش سخت خودشه.

بدون شک تقریبا تمام کسایی که فیلم های کره ای رو دوست دارند با این ستاره ی سینمای کره یعنی لی مین هو آشنایی دارند

ستاره ی بی چون چرای سریال های پسران برتر از گل...شکارچی شهر و همینطور وارثان.

این ستاره ی کره ای با قد 187 سانتی متر و پاهای 112 سانتی متری در یکی از مصاحبه های اخیرش گفته که چجور زنی رو دوست داره

در قسمتی از مصاحبه لی مین هو میگه:

چون آدم خوشتیپی هستم دلیل بر این نمیشه که خودم رو برتر از دیگران بدونم.آدم خودشیفته ای نیستم.همیشه همیشه آمادم تا ویژگی های کاراکتری رو که درش نقش بازی میکنم رو بهش القا کنم..اگر کاراکتر نیاز داره که خوشتیپ تر از تیپ معمولی من باشه من مقدماتش رو آماده میکنم(منظورش اینکه که مدل موهاش یا رنگشون و... رو عوض میکنه)

پشتکار بی همتای این ستاره اون رو از بازیگری نه چندان مشهور به ستاره ی بی چون و چرای آسیا بدل کرده.

لی مین هو در مقابل طرفدارش شخصیت متفاوت و جذابی از خودش ارائه میده..همیشه عاشق شوخی کردن با طرفدار ها و خندوندن اوناست.

در یکی از فن میتینگ های لی مین هو اتفاق جالبی افتاد

قبل از مراسم به تعداد طرفدارانی که اومده بودن براشون یکسری کادو در نظر گرفته بودن.منتها یک کادو کم میاد و به یکی از طرفداران هیچی نمیرسه.لی مین هو در یک اقدام جالب گردبند خودش رو درمیاره و اون طرفدار میده که این حرکتش با تشویق بقیه طرفدار ها همراهه.

وقتی که به چین رفته بود تا با طرفدار هاش دیدار کنه کلی کتاب مطالعه کرده بود تا چینی یاد بگیره و بتونه حرف بزنه بخونه و برقصه.

▬▬

-          سال 2013 رو با سریال وارثان پر کردی.به عنوان کسی که در این سریال نقش آفرینی کرده تاثیر این سریال رو بر دید میلیون ها هوادارت نسبت به خودت چجور میبینی؟

لی مین هو – اول از همه باید بگم خوش شانسی خیلی بزرگی در این سال داشتم. من کار زیادی رو نمیتونم در یک سال انجام بدم. با نقش آفرینی در این سریال  این سال رو با خوشی تموم کردم.واقعا خوش اقبال بودم که تونستم در این سریال بازی کنم.

-          به عنوان اوپای لنگ دراز و مشهور کره (همونطور که گفته شد پاهاش 112 سانتی متره) چجوری از پاهای درازت مراقبت میکنی؟پاهات بیمه دارن؟( با خنده)

لی مین هو – بیمه؟ نه اصلا! (خنده) راستش من توی دوره ی راهنمایی قد بلند نبودم همیشه مارو بر اساس قد مینشوندن.من معمولا نیمکت جلو یا وسط مینشستم. ولی وقتی به دبیرستان رفتیم من ته کلاس مینشستم.اونجا بود که فهمیدم قدم داره خیلی بلند میشه.قدم به صورت طبیعی بلند شده و از داروی خاصی استفاده نکردم.

-          تو از سری آدم ها هستی که به خوبی استرسشون رو کنترل میکنن؟زمان های پر استرست رو چجور میگذرونی؟

لی مین هو – کار خاصی انجام نمیدم.من از اون سری آدمام که میخوابم و وقتی پا میشم همه چیز رو فراموش میکنم.وقتی بیدار میشم حس تازه بودن بهم دست میده.

-          بزرگترین جذابیت کارت چیه؟

لی مین هو – صرف نظر از نوع کارم.من همیشه یک حس وظیفه شناسی و مسئولیت در وجودم هست.حس میکنم که به من یک ماموریت داده شده و من شدیدا میخوام که اون از اون ماموریت بهترین نتیجه رو حاصل کنم.حتی اگر خسته باشم یا مشکلی هم داشته باشم همه چیز رو فراموش میکنم و خودم رو برای نتیجه ی خوب وقف کار میکنم.

-          معمولا سبک خاصی لباس میپوشی؟لباس هایی که انتخاب میکنی لباس های خاصی هستن؟؟

لی مین هو – من معمولا یک سبک خاص میپوشیدم ولی اخیرا شروع به پوشیدن سبک های مختلف کردم که با پوشیدنشون احساس های مختلفی رو تجربه کنم.

-          چطور یک منتسبت خاص رو جشن میگیرید و چطور احساسات خودتون رو در اون زمان نشون میدید؟

لی مین هو – کار خاصی انجام نمیدم.کلا خیلی در اینجور مناسبت ها احساساتم بروز نمیکنه.در زمان هایی که ناراحت و دپرس هستم هم اینجور هستم.خیلی احساساتی از خودم بروز نمیدم و عادی برخورد میکنم.

-          معمولا چه چیزایی همیشه همراهت هستن؟

لی مین هو – موبایل..کلید ماشین..کیف پول ( باخنده)کیف پول خیلی مهمه چون باید کلی قبض پرداخت کنم.

-          اگه قرار باشه فقط یکی از اینا رو با خودت همراه داشته باشی کدوم رو انتخاب میکنی؟

لی مین هو – انتخاب سختیه!ولی من کیف پول رو انتخاب میکنم!

-          اگه بازیگر نبودی دوست داشتی چکاره شی؟

لی مین هو – مطمئنا بازیکن فوتبال میشدم.وقتی بچه بودم خیلی فوتبال بازی میکردم.

-          چجوری فیزیک بدنی خودت رو حفظ میکنی؟

لی مین هو – فیتنس بدن به تغذیه ی مناسب و ورزش بستگی داره.هیچ وقت این دو تا رو فراموش نمیکنم.

-          دوست داری چه کار دیگه ای رو توی زندگیت انجام بدی؟

لی مین هو- متاسفانه من پارسال نتوستنم به پیست اسکی برم.واقعا دوست دارم اسکی کنم.اگر وقت داشته باشم دوست دارم یه کار موزیکال انجام بدم یا کاری فراتر از بازیگری.دوست دارم همه این کارا رو انجام بدم.

-          چه غذایی رو از همه بیشتر دوست داری و چه غذایی رو خوب درست میکنی؟

لی مین هو –  من خیلی گوشت دوست دارم.فرق نداره گوشت چی باشه.از بین کل غذاها تنها غذایی که خوب درستش میکنم رشته هست (با خنده)

-          یه جمله بگو که موقعیت الانت رو در زندگیت بگه.

لی مین هو – کماکان رو به جلو ( در حال پیشرفت)

-          زندگی ایدآل بنظرت چجور زندگی هست؟

لی مین هو- به نظر من زندگی ایده آل زندگی هست که تا حد معینی توش کار کنی.البته من بعضی اوقات استراحت هم میکنم و تعطیلات میرم.فکر میکنم تا حد معینی کار کردن باعث میشه زندگی پر نشاط باشه.بنابراین من همیشه کار میکنم ولی نه تا حدی که خسته بشم.

-          کدوم یک از سبک عاشق شدن رو میپسندی؟عشق در نگاه اول یا عاشق شدن بعد از شناخت؟

لی مین هو- من اول باید ببینم که آیا اون شخص با من سازگار هست یا نه..این مهمترین پیش نیاز برای عشق در نگاه اوله.

-          خوشحالی رو چطور تعریف میکنی؟

لی مین هو-بیشتر مواقع تعریف خوشحالی با مرور زمان تغیر میکنه.هر چقدر بیشتر عمر کنیم بیشتر حسش میکنیم.من الان میتونم خوشحالی رو حس کنم برای اینکه کارم رو دوست دارم و کار من امید رو برای همه میاره.همچنین دیدار با طرفدار ها یک جور تشویق برای منه و باعث میشه حس خوشحالی کنم.

-          به نظر شما زن جذاب چجور زنیه؟

لی مین هو - با مزه..دوست داشتنی..من دوست دارم طرف مقابلم آدم با نشاطی باشه.حتی وقتی از کارم خسته میشم اون میتونه فقط با بودنش در کنارم منو آروم کنه.به نظر من همچین دختری جذابه.

-          مردم از کلماتی مانند"افسونگر" برای توصیف زنان با نشاط استفاده میکنن.به نظر شما مشخصات همچین دختری چیه؟

لی مین هو-  اول از همه باید بگم زنی که خودش رو بفهمه و تکریم کنه باعث میشه بقیه حذابیتش رو حس کنن.بنابراین زنی که اعتماد به نفس داره با داشتن هر گونه ویژگی جذاب به حساب میاد.

-          به نظر شما مهمترین ویژگی که یک مرد باید در خودش ترویج بده چیه؟

لی مین هو – ویژگی اول اینه که سر قول هاش بمونه.هر قولی هم داده باشه باید بهشون عمل کنه. و از کسانی که براش ارزش دارن محافظت کنه.

منبع:andromeda.vcp.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط an idiot ، Xx - wounded -xX ، شیرین بلا ، Apathetic
آگهی
خوبع!
نسب به بقیه لی مین هو و جانگ گیون سوک بهترن!
مصاحبه ی مجله ی Cosmopolitan با لی مین هو 1
پاسخ
 سپاس شده توسط love selena gomez ، Interstellar
ممنون

just min hoo
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
از لحاظ تعداد طرفدار ، لی مین هو پر طرفدار ترین بازیگر کُره ست !
ولی من شخصا مینهو رو با کیم سو هیون ، جانگ کیون سوک و جونگ ایل وو دوست دارم ، به نظرم این 4 نفر در یک سطح هستن ..
فقط مینهو یکم ازشون بالا تره !
از لحاظ هوادارا ، هوادارای مینهو و سوهیون از همه خوش برخورد ترن ( چه ایرانی ها ، چه کُره ای ها . من هم با طرفدارای ایرانیشون و هم کُره ایشون زیاد ارتباط داشتم و دارم و حرف میزنم )
طرفدارای جونگ ایل وو هم نسبتا خوبن ، ولی هوادارای سوکی یکم بد برخورد هستن ! هی پرنس پرنس میکنن :|  Dodgy
وقتی هم با هزار جور مدرک بهشون ثابت میکنی که لی مین هو نسبت به سوکی سره هی میگن مارماهی نیستی نمیفهمی .. هع :|
در کل نظره من این بود .
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up مصاحبه با لی مین هو در رابطه با وارثان بسیار جالب + عکس
  یک خبرباحال اوردم ازکیم هیون جونگ /مصاحبه با لی مین هو
  عکس های Tiffany Elleبرای مجله یSorel
  عکسای جدید tiffany در مجله ی nylon
  عکسای باکیفیت گروه girls generation در مجله ی seohyungall
Heart عکســـــــای سونگ جه و مینهیوک برای مجله Arena Homme
Star عکسای Cl عضو گروه 2NE1 برای مجله Bazaar
  هیونگ و مصاحبه پر امیدش......
  مصاحبه با هیون بعد از غیبت طولانی
  عکسای شگفت انگیز tiffany در مجله ی Vogue Girl

پرش به انجمن: