امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی جوان ترین و زشت ترین میلیاردر جهان(عکس)

یوساکو مانزاوا، آهنگساز اسبق گروهی با سبک راک و بنیانگذار زوزوتاون، مرکز خرید آنلاین پوشاک است. ایده چند میلیارد دلاری یوساکو زمانی پا گرفت که وی در اوایل دهه 1990 تصمیم به فروش آنلاین سی دی و تی شرت های گروهش گرفت. او پس از آن به تاسیس شرکت «استارت تودی» و وبسایت فروش آنلاین «زوزوتاون» پرداخت. این گونه بود که پیاده سازی این ایده نقطه آغاز درآمد میلیارددلاری یوساکو شد.

جوان ترین و زشت ترین میلیاردر جهان (عکس)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی جوان ترین و زشت ترین میلیاردر جهان(عکس) 1

درواقع باید اعتراف کرد که زوزوتاون، با دراختیار قرار دادن امکان خرید انواع محصولات، درست شبیه به یک مرکز خرید بزرگ برای تمامی علایق و گروه های سنی، ساخته و پرداخته شده است. یوساکو با بهره گیری از نبوغ و هوشمندی خود تا سال 2005 توانست ارزش سهام شرکت خود را سالانه به دو برابر افزایش داده و به ابرقدرت کوچک ژاپن تبدیل شود؛ تا جایی که امروز، در 37 سالگی بتواند به عنوان یکی از مولتی میلیاردرهای جهان خودنمایی کرده و در وضعیت نابسامان اقتصاد جهانی، همچنان شرکت خود را پررونق و سودآور نگه دارد.
ºO•❤•.¸✿¸.•❤•.❀•.Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Don't make me angry, you wouldn't like me when I'm angry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.•❀.•❤•.¸✿¸.•❤•Oº
پاسخ
 سپاس شده توسط Cigarettes.at.daybreak ، ຖēŞค๑໓ ، دریای بی موج ، برنادت ، االنا ، IM JUST TIRED ، باران20 ، آویـــســا ، **elmira** ، roza 650 ، mahya . m ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، نفس گل ، kaido ، صوصن ، ~Eilmah~ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، ÆҐÆŠĦ ، tidaaa ، mahyar_xxx ، *_* ، mr.destiny ، نیلوفر 2000 ، تینا45 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، SOOOOHAAAA ، sahel azari ، ѕтяong ، sandi ، فرانه ، *yoksel* ، maryam goly ، ოօჩἶ ، sarsar ، ☆єℓαнєн✮
آگهی
اااخییییییی عزیزممم»ممممممممم
البته مهم تفاهمههههههه، بقیه اش مهم نی

Confused Confused Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED
(11-06-2015، 0:09).Delsa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اااخییییییی عزیزممم»ممممممممم
البته مهم تفاهمههههههه، بقیه اش مهم نی

Confused  Confused  Confused

دروغ نگومن که میدونم پولشودوست داری Big Grin

پاسخ
حیف پول که دست این اومده
پاسخ
کوفتش بشههههههههههه
پاسخ
 سپاس شده توسط *مونا* ، why lie
خدایا....خداوندا.....پروردگارا.....کردگارا..... Rolleyes

آخه این همه بنده ی خوشگل و شایسته داری!یکیش خود من Sleepy بعد من میخوام بدونم... Angry ای بابا.ولکن آقا ولکن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘

پاسخ
 سپاس شده توسط یلدا930 ، s.macany ، why lie
آگهی
جالبه
دنیا هم که باشه 
                    اون نباشه منم نیستم
Melina Heart Heart
پاسخ
(01-08-2015، 18:28)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه این همه بنده ی خوشگل و شایسته داری!یکیش خود من Sleepy بعد من میخوام بدونم... Angry ای بابا.ولکن آقا ولکن

باحال بود

الن میخام یه جمله فیلسوفانه بگم خب بخونید ببینیدچی میگم

ارزش آدمی به اندیشه ی اوست /نه به انباشته ی او
Msle matroke trin halt yk
Shahr shodeam k dr an
Hst sdaei v ksi nist vli
پاسخ
 سپاس شده توسط فرانه
(01-08-2015، 18:36)یلدا930 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2015، 18:28)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باحال بود

الن میخام یه جمله فیلسوفانه بگم خب بخونید ببینیدچی میگم

ارزش آدمی به اندیشه ی اوست /نه به انباشته ی او

واااااااااااای Undecided اصن هَنگیدم جون شما
✘ JOKER ✘

پاسخ
من هنوز نفهمیدم فازه خدا چیه که به یه زشتی اینقد پول میده به یه سری بد بختا هیچی نمیده
...Never mind

پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، why lie

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان