امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کمی exoرو بیشتر بشناسید(کره ای)

(26-11-2015، 11:24)Barana1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-11-2015، 11:19)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-11-2015، 22:04)Barana1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-11-2015، 20:00)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-11-2015، 20:07)Barana1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه سوال دارم!!
من از اکسو یه موزیک ویدیو دارم اسمشو نمی دونم می شه کمکم  کنید اسمشو بدونم؟؟
اهنگش خوبه اسمشو می خوام یکی از پسرا مریضه انگار تلسم شده بعد از حال میره یه دختره میاد کمکش می کنه سوپ می زه و...
بعدش خوب می شه ی پسر دیگه میاد و دخترو اونجا می بینه عصبانی می شه دختره میره یکی عکس می گیره
فرداش میان دخترو می گیرن به پسره زنگ می زنن بیا بعد اونم میاد دختره یواشکی به پسرای دیگه همون اکسو اس میده اونام میان جنگ می کنن وپسره که زخمی بود از حال میره دختره گریه می کنه اش کش میریزه رو پسره پسرم تلسمش می شکنه موهای سفیدش می شه سیاه علامت دستشم میره بعدهمون لحظه کریس میاد به خونه پسره اونم اوجا تلسم می شه...

اونی که تو میگی اهنگ Growl هس
ممنون
یه سوال دیگه....
یه موزیک ویدیو هم هس که لباس پسرا تقربا همون لباس موزیک ویدیو گرگه 6دقیقه وخورده ای هس
خیلی هم خشنه!!
اسم اون موزیک ویدیو چیه؟؟

همونی که اولش لوهان فرار میکنه؟؟بعدش دعوا میشه و اینا؟؟
اره اره خودشه...
یه سول دیگه اون موزیک ویدیو که سوهو تو یه برنامه خونده از پیش مادرش میره کنار دوستاش بعد یه مدتی پشیمون می شه برمی گرد پیش مامانش اسم اون چیه؟؟

اونی که گفتی اول اهنگ Heart Attack میخونن بعدش wolf و میخونن . ینی این دوتا اهنگ اکسورو میکس کردن
این یکیو نمیدونم.......
کمی exoرو بیشتر بشناسید(کره ای) 4
پاسخ
آگهی
عالی بود
چانیول
Evil demons in the body of a beautiful angel
پاسخ
بدک نبود Undecided
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
پاسخ
*کریس ملیتش دراصل کانادیه >_<
* کای و دی -.-
و اینکه یه بار به یکیشون کره ای پیام دادم دیدن بی... بک ندادن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمی exoرو بیشتر بشناسید(کره ای) 4

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان