امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیش نمایش های Metal Gear Solid The Phantom Pain منتشر شد

پیش نمایش تمام وب سایت هایی که در رویداد تجربه ی متال گیر در شعبه ی لس آنجلس حاضر شده بودند منتشر شد. متن پیش نمایش ها بسیار طولانی و مفصل است.به دلیل سخت گیری های کونامی در مورد اطلاعاتی که قرار بود توسط وب سایت ها از این بازی منتشر شود، کلیات اطلاعات تمام وب سایت ها شبیه به هم است و مشابه آنچه دو مجله ی OXM و OPM منتشر کردند. بنابراین اطلاعات بیشتری از بازی بدست نیامد. در اینجا نظر جامع و کلی وبسایت ها در مورد این بازی را مطالعه کنید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش نمایش های Metal Gear Solid The Phantom Pain منتشر شد 1
IGN
نقل قول: قسمت پنجم فرنچایز متال گیر طراحی شده تا بهترین بازی مخفی کاری جهان بازی باشه که من تجربه کردم.به همراه تعداد زیادی ماموریت،منابعی برای جمع آوری و تجهیزاتی برای توسعه و پیشرفت. از همه مهم تر این که تمام این کار ها اختیاری و با آزادی عمل کامل است تا طوری پیشروی کنید که دوست دارید.اگر بقیه بازی هم به خوبی همین بخشی باشه که من تجربه کردم،این بازی یکی از بهترین اکشن/مخفی کاری هایی خواهد بود که تا کنون ساخته شده.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Gamespot
نقل قول: من خیلی صبر کردم تا داستان بیگ باس رو از جایی که ول کردم ادامه بدم. در حالی که با هلیکوپتر به دل اقیانوس می رفت. چند هفته پیش شانس به من رو آورد.من تونستم برای دو روز متال گیر رو تو شعبه ی لس آنجلس کونامی تجربه کنم و با این که به نظر میاد زمان زیادیه، ولی در کمال تعجب بعد از پایان این دو روز فهمیدم که هنوز هیچی از بازی ندیدم!
افغانستان تنها یکی از مناطق بازی بود و من متعجب شدم از این که بازی اینقدر از من وقت گرفت تا فقط مراحل اصلیش رو طی کنم. این در حالی بود که سعی می کردم ماموریت های جانبی رو کنار بزارم و تا جایی که می تونم برم تو کار داستان. سوالای زیادی داشتم که برای بعضی هاشون پاسخ گرفتم ولی سوالای زیادی بی جواب موند.فانتوم پین با همه ی متال گیر هایی که تا الان تجربه کردم تفاوت های زیادی داره و من نمی تونم صبر کنم تا چیزی که شروع کردم رو تموم کنم.
Kotaku
نقل قول: تا جایی که من بازی کردم متال گیر رو، با عقل جور در می اومد.کاملا با بقیه متال گیر ها فرق می کرد.با نوار CAUTION خداحافظی کنید.ولی هنوز حس و حال بقیه ی متال گیر هایی که کوجیما ساخته رو داره.بازی های کمی هستن که دیالوگ هاشون پرت و پلا ولی شاعرانه باشن.بازی های کمی هستن که حس ابر سرباز بودن رو واقعا منتقل کنن.
اگه Ground Zeroes رو بازی کرده باشین –که پارسال اومد و نقش دموی قابل بازی و مقدمه ی MGSV اصلی رو ایفا می کرد- هسته ی اصلی بازی همونه.به طور مخفیانه در راهرو ها و کنار بوته ها حرکت کنید، سرباز ها رو با دوربین علامت گذاری کنید تا توی مسیر حرکت حسابشون رو برسید. رابط کاربری دست خوش تغییراتی شده. مثلا قسمت –مثلا بخش بازجویی تغییراتی به خودش دیده- ولی اگه با Ground Zeroes حال کردین این بازی هم بهتون حال خواهد داد.
Destructoid
نقل قول: فانتوم پین حس یک دنیای متفاوت و تازه ی جهان باز رو داره. در حالی که روند طراحی مراحل قدیمی خودش و حسی که منتقل می کرد رو حفظ کرده.چیز زیادی نمی تونم در مورد داستان بگم چون چیز زیادی هم نمی دونم. ولی سکانس های زیادی وجود داره که باعث بشه بگید “یا پیغمبر” و باعث بشن سوالات بیشتری در ذهنتون شکل بگیره.احتمالا موقعیت خوبیه که بگم بیگ باسی که توسط ساترلند صداگذاری شده خیلی کم صحبت می کنه،همیشه ناراحته و گیج به نظر می رسه.خودشو تو ماموریت هایی که آسلات و میلر بهش میدن غرق می کنه. البته آسلات و میلر هم به نظر میرسه خیلی با هم کنار نیومدن.
در حالی که روند داستانی جنون آمیز Ground Zeroes این نگرانی رو به وجود میاره که قراره بقیه داستان چه شکلی باشه، (اسنیک با اون شاخش یک شیطان تمام عیاره، مقدمه ی بازی وحشیگری مطلقی هست که به یک روند سورئال جنون آمیز تبدیل میشه و همچنین چیزهای زیادی در رابطه با کودکان سرباز وجود داره) من از فانتوم پین کاملا شگفت زده شدم. من جای خالی Codec رو احساس نمی کنم،جای خالی دیوید هایتر رو احساس نمی کنم و از دنیای باز این بازی و Mother Base ی که میشه لمسش کرد استقبال کردم.
و حس می کنم که هنوز هیچی از بازی نمی دونم.هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود داره. تو دنیایی که بازی های بلاک باستر همه تقلیدی از همدیگه هستن و رو یه سبک های خاصی مانور میدن، فانتوم پین حس تازه ای رو منتقل می کنه.
Eurogamer
نقل قول: تو همه ی بازی های این سبک ایرادات غیر قابل اجتاب هست. یک چک پوینت ایراد دار، یک کاراکتر پرداخت نشده یا یک الهام گیری ضعیف از یکی از آثار کلاسیک. اما در نهایت واقعیت واضح و آشکاره. فانتوم پین بهترین تجربه ی اکشن مخفی کاری من تا الان هست.اگه این واقعا آخرین متال گیر کوجیما باشه – که شواهد می گن هست – این باشکوه ترین کاری هست که ما منتظرش بودیم.
پیش نمایش های Metal Gear Solid The Phantom Pain منتشر شد 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش نمایش های Metal Gear Solid The Phantom Pain منتشر شد 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید برای شما جالب باشد که بدانید اشارات بازی به دموی مشهور P.T. بیشتر از عروسک لیزا است. طبق گفته های وب سایت یوروگیمر درون یک نوار ضبط شده که در بازی وجود دارد به این دمو اشاره هایی شده است.
همچنین باندل رسمی PS4 بازی برای مناطق اروپا ، استرالیا ، نیوزیلند و خاورمیانه تایید شد.

پیش نمایش های Metal Gear Solid The Phantom Pain منتشر شد 1   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش نمایش های Metal Gear Solid The Phantom Pain منتشر شد 1   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع : دنیای بازی
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رسمی: بازی WWE 2K21 امسال منتشر نخواهد شد
  بازی chimera squad برای کنسول های نسل هشت منتشر میشود
  تریلر جدید Destiny 2: Beyond Light سلاح‌ها و تجهیزات اگزوتیک بازی را نمایش می‌دهد
Information بزرگترین بازی اکشن ( Hack `n` Slash ) تاریخی و مذهبی جهان اسلام منتشر شد
Smile آپدیت درایور Nvidia GeForce برای نسخه بتا CoD: Black Ops Cold War منتشر شد
Star تریلر جدید Mafia: Definitive Edition در افتتاحیه‌ی ۲۰۲۰ Gamescom نمایش داده می‌شو
Star دقیقه از گیم‌پلی بازی Mafia: Definitive Edition منتشر شد
  شایعات جدیدی در مورد بازی Far Cry 6 منتشر شد
  رویداد PC Gaming Show 2020 به نمایش بیش از ۵۰ بازی از شرکت‌های مختلف نظیر سگا و اتلوس
  شایعه: در آینده اطلاعات بیشتری از سری Prince of Persia منتشر خواهد شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان