امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واقعا که.......................

(12-06-2015، 21:54)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده تاپیک لطفا قسمتی که حذف میشه اضافه نکنید ..

برای بار سوم بیام ویرایش کنم تاپیکتون بسته میشه :\

با تشکر.

اولن اون بخش اصلیشه داستانشو تازه گیر اوردم.................بدون قسمت اصلی نمیشه..................اون یکی رو حزفیدید................درزم چطور دلت میاد تاپیک حضرت ابولفضل و ببندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا که....................... 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Zohreh.korea
آگهی
(12-06-2015، 22:00)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2015، 21:54)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر.

اولن اون بخش اصلیشه داستانشو تازه گیر اوردم.................بدون قسمت اصلی نمیشه..................اون یکی رو حزفیدید................درزم چطور دلت میاد تاپیک حضرت ابولفضل و ببندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز اون یکی بسته شد بخاطر اینکه بی کیفیت بود

اون قسمت باعث ایجاد اسپم میشه

ربطیم به اونی که گفتید نداره اگه اینجوری باشه اینجا پر میشه از موضوع های این چنینی که ما دلمون نیاد ببندیم (:
پاسخ
خیلی دربوداغونم 

پاسخ
 سپاس شده توسط Xx - wounded -xX
عالی بود
پاسخ
 سپاس شده توسط Xx - wounded -xX
(12-06-2015، 23:00)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2015، 22:00)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر.

ربطیم به اونی که گفتید نداره اگه اینجوری باشه اینجا پر میشه از موضوع های این چنینی که ما دلمون نیاد ببندیم (:

Dodgy Dodgy Dodgy میشه درست توضیح بدی من چه غلطی باید بکنم.........................
پاسخ
(13-06-2015، 8:38)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2015، 23:00)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر.

Dodgy  Dodgy  Dodgy میشه درست توضیح بدی من چه غلطی باید بکنم.........................
دوست عزیز ایشون مدیر این بخش هستند هر چیزی میگن قطعا از روی آگاهیه و بهتر از ماها قوانین انجمن و میدونن پس بزارید کاری که به صلاحه انجام بدن شما هم لطفا لحنتونو درست کنید و بزارید ایشون کار خودشونو انجام بدن.
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
آگهی
اولن کور نیستم میبینم مدیر این بخشه................من به ایشون توهین نکردم تازه ملایم صحبت کردم......................درزم میدونم ایشون دارن به صلاح من عمل میکنن..........میخوام بدونم میخوان چیکار کنن تا در جریان باشم.......درزم خیلی خودشیرینی
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، نیلا.......
(13-06-2015، 10:17)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولن کور نیستم میبینم مدیر این بخشه................من به ایشون توهین نکردم تازه ملایم صحبت کردم......................درزم میدونم ایشون دارن به صلاح من عمل میکنن..........میخوام بدونم میخوان چیکار کنن تا در جریان باشم.......درزم خیلی خودشیرینی

حالا دعوا نکنید باهم :\

بی احترامی به همدیگه هم ممنوع!

عزیزم شما فقط همون تیکه ای که ویرایش شد رو اضافه نکنید دیگه لطفا که باعث اسپم بشه همین Smile

پایان بحث باشه لطفا دیگه ..!
پاسخ
 سپاس شده توسط ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ
(13-06-2015، 12:16)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2015، 10:17)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا دعوا نکنید باهم :\

بی احترامی به همدیگه هم ممنوع!

عزیزم شما فقط همون تیکه ای که ویرایش شد رو اضافه نکنید دیگه لطفا که باعث اسپم بشه همین Smile

پایان بحث باشه لطفا دیگه ..!

باشه...................ولی شما هم فهمیدید خیلی خود شیرینه
پاسخ
عااااااااااالی
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان