امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چرا میگن مواظب باش عکست تو اینترنت پخش نشه؟ (فوق طنز)

Big Grin 
چون ی آدم خوش ذوق پیدا میشه با عکستون این کارا را میکنه

چرا میگن مواظب باش عکست تو اینترنت پخش نشه؟ (فوق طنز) 1
Heartمن یک دخترم یک موجود تابع نه یک ضعیفه نه یک تابلوی نقاشی شده نه یک عروسک متحرک برای چشم چرانی نه یک کارگر بی مزد تمام وقت باور داشته باش... من هم اگر بخواهم میتونم خیانت کنم بی تفاوت و بی احساس باشم بی ادب و شنیع باشم بی مبالات و کثیف باشم اگر نبوده ام و نیستم نخواسته ام و نمیخوام Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ɨAʀʍɨռ ، fcbarcelona 2 ، ezioo7 ، kimia2013 ، ÐeaÐ GiЯl ، destiny ، parmis78 ، *Nafas* ، *2gether4ever* ، MINA JOON ، عاطفه جووون1 ، Mehrzad Zzz ، " احمدرضا" ، HAMESTER ، Apathetic ، crazy_alone_boy ، sarah3 ، Yasmin30 ، *larmes de Feu* ، عقاب2 ، پيشي ي ملوس ، best buy ، сÜтε Đévìł ツ ، 2012azin ، baran.tarane ، عارفه ، black devil ، ★☆❤❤❤angel_love❤❤❤★☆ ، Magical Girl ، h.archer ، ✘ kArTeL ✘ ، ps3000 ، 3vda ، amertat227 ، ☺شهرزاد☺ ، Senator✘Strong ، ZUSE ، beatrice ، azary ، Volkan ، mona49 ، hamed_Jon ، *nadia*horan* ، ...Sara SHZ... ، Lordlas ، ALA ، عليرضا1 ، آیلین جان ، sweet love ، *GANDOM* ، omidmj ، ^BaR○○n^ ، ★MoRpHeUsS★ ، LOVE8 ، ƝeGaЯ ، nazanin_nr ، ♥h@di$♥ ، SHERMION ، ILOVE YOU JUSTIN ، noora91 ، mehrzad 1 ، T A R A ، ...asall... ، savosh_number8 ، PAYAM.SH ، nita99 ، "K!nd~G!Яl" ، sanam_jar ، kittyjoon ، اتنا 00 ، (amir124 (2 ، Hengame Plang ، banoye qam ، parisa y ، فری جون ، The Light ، درســــایـــــــــ ، HeDyE~×~ ، ღSηow Princessღ ، 777yeganeh ، pervasive ، trip top ، گرگان ، مهسا خانم ، *mehrzad* ، ronika 021 ، LOVE KING ، 1378alireza ، جیدا ، armxx ، mohamad amin1377 ، nafas1 ، انار تورش ، sarnia ، _*_dayana_*_ ، m442 ، bahare_021 ، good girl* ، r.kh ، Alijah-1994 ، ali pore ، DARK.H ، canr2000 ، pink lady ، namikaze ، L.A.78 ، _mozhdeh_ ، farshadtttt ، Lisa ، maede_y2 ، آندریا77 ، reza40 ، مخ دخترا ، REZA.N.A ، گوگولی ریزه میزه ، Niloo_SelStan ، lady snow white ، šhεïdα ، m.md ، * Exceptional girl * ، frari3000 ، مارال1392 ، رهــ ـ ــا ، kajal ، aidin14nj14 ، saeed25/12 ، zahra2310 ، aLiReZaZ-iM ، گل پری ، فرنود ، روزيتا ، weepingwillow ، sara ، aria.adernalin ، saghar24 ، melodicl ، arh1989 ، samin90 ، ~raha~ ، PARISA********** ، 65 tala ، po6ituv ، haniko.r ، شکوفه2 ، +sara+ ، هما خوشگله ، mrhaj ، Y2J ، seta1999 ، سپیده جون ، asl memar ، نیلووفر ، NavidZ ، امیررضا* ، .آمیتیدا. ، نازنين خوشگله انجمن ، zaynab ، zahra! ، *Armila* ، _عقاب بی پروا_ ، ★BlAcK EvIl★ ، PROOSHAT ، ~~sweet love~~ ، elisa.d ، bahar03 ، Minehminmin ، لی مین هو 2 ، SaMiAr70 ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، elnaz-s ، ```FATEMEH``` ، kimia kimia1378 ، armit ، tanha_n19 ، متین112 ، ERF@N ، 007 arian ، نوید 2013 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، مهمان همیشگی ، Brooklyn Baby ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، hani h ، عشق کره ، ~Mahnaz~ ، -sara- ، Eros ، تنهای تنها ... ، I LOVE YOU FARHAD ، aszaz90 ، .. ReZa .. ، ESSE BLACK ، pesare bad ، محمد2000 ، sara mehrani ، sara-ice girl ، جوجو15 ، rana m ، ★~Ѕдула~★ ، mahdi f.m ، omidyosefiha ، 77 امیر ، ♥غم کده♥ ، -khoRshid ، leilajoon♥♥ ، sajjademadi ، نازدخت ، TinaMk ، pegah 13 ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، ایریا ، nahal:o ، MR.FARZAM ، arian 007 ، ~ArTaBaNoOs~ ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، نیایش قمری ، زهرا10000 ، samira 409 ، سیما سارا ، رویا استایلز ، 5555Melika ، maryam goly ، @پوریا@ ، armita~ ، ترنج 15 ، دوست داشتنی انجمن ، نیلوفر 2000 ، محمدرضا.ر ، حسن CR7 ، vampire whs ، み£∂ɨע£ ، IM JUST TIRED ، تینا45 ، The moon ، جیدا
آگهی
چه باحال درستشون کرده این ادم خوش ذوق
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط saghar24 ، hesamzibaee ، ✘ kArTeL ✘
خیلی بدن والا خدا این خوش ذوقارو بگم چیکار نکنه خداروشکر من عکسی ندادم تبدیلم کنن به زن یا حیوون دادا TongueTongue
پاسخ
خيلي طبيعي درست كردن ممنونم

به كسي اعتماد نكنيد
 ..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
پاسخ
 سپاس شده توسط arezooo ، saghar24 ، ✘ kArTeL ✘
چه ادم خوش ذوقی بوده مرحبا به این همه ذوقExclamation
مرسیExclamation
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

پاسخ
 سپاس شده توسط arezooo
باید یکی این بلا را سر خود شون در بیاره.TongueTongueTongue
وقتی تنهاییم دنبال دوست می گر دیم.
پیداش که کردیم دنبال عیب هاش می گردیم.
وقتی که از دستش دادیم .
تنهایی دنبال خاطراتش می گردیم.

مراقب قلب ها باشیم.
هیچ چیز اسان تر از قلب نمی شکند.....

zZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZz
پاسخ
 سپاس شده توسط arezooo
آگهی
اره به خدا اونوقت میان عکساشونو تو وبلاگاشون میزارن
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
چقدر ذوق و سلیقه بینه افراد فوران میکنه
اینجا شیراز است....ما حال نداریم!
پاسخ
 سپاس شده توسط arezooo
خوبه که اینجوری معروفم میشه
من حاضرم پول بدم عکسم تو اینرنت پخش شه
زندگی میکنم ... حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!! چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد بگذار هر چه از دست میرود برود؛ من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد، حتی زندگی را .
« ارنستو چگوارا »
پاسخ
 سپاس شده توسط saghar24 ، saghar24
نه به نظرم اونایی که این کارارو میکنن شعورشون و نشون میدن اما بچه های این سایت الحمدلله هم شعور دارند هم ادب Angelالبته بعضیاشونDodgy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس: بعد میگن تو اروپا دزدی نمیشه... ببین تا باور کنی
  واقعیت عکس های قشنگ در اینترنت !
  وای همه میگن چاق شدم...بزار ببینم راس میگن؟!!
  به این میگن فرار از دست پلیس با ماشن!(تصویر متحرک)!
  چرا دخترا ب بعضیا میگن داداش
  """"""""""""کل کل اینروز های دختران پسران در اینترنت"""""""""""(بیا تو پشیمون نمیشی)
  مواظب باش چشمات כرכ نگیــرہ
  گربه اب کشیده ب این میگن
  ب اینا میگن دکوراسیون داخلی (((:
  به اینها میگن تماشاچی + عکسهای فوق العاده دیدنی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان