امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

میخوام ی چی بتون بگم خواهشا بیاین

اولین بار داشتم تو گوگل عکس  سوتی ها رو نگاه میکردم زدم  رو یکیش رفت تو یه سایت بالاش گنده نوشته

بودفلش خوراولین اومدم پایین و عکسارودیدم ....آخ که چقد الکی خندیدم عکسارو داشتم می دیدم که دیگه واقعا 

اعصابم خوووووووورد شد....براچی؟...چون یه کادر زرد گیر داده بود به من بدبخت نوشته بود که ثبت نام کنم آخر با 

حرص رفتم عضو شدم و ا ز شر اون کادره خلاص شدم بقیه ی عکسارو که دیدم گفتم بیخیال حوصله ندارم بزار نام 

کاربریمو حذف کنم 3 ساعت کل سایتو گشتم ولی نتونستم بیخیال شدم و از سایت خارج شدم فرداش داشتم تو نت 

میچرخیدم که با خودم گفتم بزار برم تو  همون سایت دیروزیه رفتم توش خلاصه من بدجور گیر این سایته افتادم 

شوما هم بگــــــــــین که چجوری شد که تو فلش خور موندگار شدین

میدونم موضوعه جالبی نیست ولی خب شوما بگین Big Grin

میخوام ی چی بتون بگم خواهشا بیاین 1
برای بعضی ها نباید خودت باشی!
باید یکی باشی مثِ خودش...:|
 سپاس شده توسط Xx - wounded -xX ، Sadaf 2014 ، آویـــســا ، serpent ، Cigarettes.at.daybreak ، باران20 ، . . . P oo R ! A . . . ، TARA* ، fakhte ، ♥ فرشته 87♥ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، درسا گلی ، mahya . m ، لیدا پرنسس دلها ، **elmira** ، @AMIN@ 2002 ، Hanie...... ، fafa23 ، Dragon_FM ، nanali ، ✘Nina✘ ، pariabadrfam ، Shervin_ST ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، KING ERFAN ╬ ، zahra160 ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، سمیرا۸۰ ، saba 3 ، Sмιle ، مبینا1379
آگهی
وقتی عکس دخترای خوشکلو میذاشتن..........دخترای انجمن میگفتن زشته.................منم اعصابم خورد شد..................ثبت نام کردم تا دهن اینارو ببندم :4chs: :4chs:.................موضوعت خوب بود
 سپاس شده توسط Cigarettes.at.daybreak ، زینب طلا74 ، مبینا1379
منم مثه تو عضو شدم
من از طریق یکی از دوستام Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم برای آبجیم بازی میاوردم عضو شدم تاکارم راحت تر بشه :cool:
❤Whatever you are, be a good one.
(14-06-2015، 17:10)لایلا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولین بار داشتم تو گوگل عکس  سوتی ها رو نگاه میکردم زدم  رو یکیش رفت تو یه سایت بالاش گنده نوشته

بودفلش خوراولین اومدم پایین و عکسارودیدم ....آخ که چقد الکی خندیدم عکسارو داشتم می دیدم که دیگه واقعا 

اعصابم خوووووووورد شد....براچی؟...چون یه کادر زرد گیر داده بود به من بدبخت نوشته بود که ثبت نام کنم آخر با 

حرص رفتم عضو شدم و ا ز شر اون کادره خلاص شدم بقیه ی عکسارو که دیدم گفتم بیخیال حوصله ندارم بزار نام 

کاربریمو حذف کنم 3 ساعت کل سایتو گشتم ولی نتونستم بیخیال شدم و از سایت خارج شدم فرداش داشتم تو نت 

میچرخیدم که با خودم گفتم بزار برم تو  همون سایت دیروزیه رفتم توش خلاصه من بدجور گیر این سایته افتادم 

شوما هم بگــــــــــین که چجوری شد که تو فلش خور موندگار شدین

میدونم موضوعه جالبی نیست ولی خب شوما بگین Big Grin
من تقریبا همینطوری اینجا عضو شدم
آگهی
من به هوای بازی های آنلاینش Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط سمیرا۸۰
منم مث تو عضو شدم...
تلخ ترین حرف دوستت دارم اما …
شیرین ترین حرف  … اما دوستت دارم
من وقتى ديدم خواهرم تو انجمن هست يواشكى ايپد رو ديدم تا خواهرم حدود ساعت٩-٨ از انجمن رفت بيرون بعد ساعت ٦صبح برا نماز بيدار شدم خواهرم هنوز خواب بود زود رفتم از ايمش خروج بعد خواهرم خواست بره ميبينه از ساست خروجه من هم خودمو زدم به خواب .خواهرم رمزش يادش رفته بعد خودم ازش اجازه گرفتم منو ثبت نام كنه بعداً كم كم به هش گفتم اونم گفت اشكال نداره بعد به دختر عمه هام گفتم بياين اينجا اونا هم از اين سايت خوششنو امد

پايان اين نظر ببخ شبيح موضوعه
Heart شريف ترين دل ها دلى است كه انديشه ى ازار كسان در ان نباشد Heart 
 سپاس شده توسط ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، سمیرا۸۰
دوستـم بهـم معرفيش كَرد :‌)

منم ميــآم ..چون سـآيتُ بـآ اعضـآش دوس دآرم :‌)!!
Cats are answer to everything                           

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیاین چت کنیم حوصلمون صر رف
  میخوام عشقمو به شما ثابت کنم ...بیاین تو خیلی جالبه .. سپاسم میدم اقا قبول بیا تو...
  ↯✘چــ ــآلـــ ــ ــش✘↯_{همه بیاین}
  کودک درونتون چ شکلیه؟دخی و پسرا بیاین
  اعتماد به نفس پسرا..........بیاین ببینین
Question میخواین برنامه نویس شین؟بیاین تو
  بیاین تو!!
  سامسونگی ها بیاین تو.
  هم دخترا هم پسرا بیاین یک سوال دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
  کمک میخوام در مورد کادو.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان