امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهترین قسمت یک اهنگی رو که شنیدی بنویس

نیستی تا ببینی که از همه چی خسته شدم قیافمو ببین چه قدر شیکسته شدم چه قدر سختی کشیدم چه قدر ضربه خودم وقتی فهمیدم رفتارت با من سرده مردم چه شبایی که تا صبح بی داری کشیدم ناخونای عصبی که روی دیوار میکشیدم بازم آرومم نمیکرد روم تاثیری نداشت فکر میکردم عزیزتر از خودم کسی نی برات ببین چیکار کردی با من لامصب هر شب کارم شده گریه یا مستم تو اوج دوستی چطور ولم کردی وقتی مشکی نبود بین ما اصلا تو یه دروغی یه آدم پست شدی یه کسی که با همه هست باشه هرجوری میخوای تا کن منم این کاراتو یادم پس تو میدونستی که چیه درد من تو میدونستی بدبختیمون چیه حرف بزن بگو چرا با من اینقده سردی بگو لعنتی اون کیه بعد من دیگه صبحا کنار تو چشم وا نمیکنم دیگه اعتمادی به این عشقا نمیکنم کسی هم نمیخوام بهم توجهی کنه همه که مثه تو منو اشباه نمیکنه همه که مثه تو با من خوب تا میکنه منو از ته دل از اون .... نمیکنن یا اون روزا که میبرن از هر کس و ناکسی خودشونو توی دلم این قد زود جا نمیکنن دیگه شبا نمیام پش خطی خوش حالم که کنار اون خوشبختی خوش حالم که یه حساب سوا روش کردی و بخاطر اون منو فراموش کردی دیگه صدام دل تورو زده بسه رفتنی شو بیخیال من خل بد سرد عصبی شو بدون هرکسی که دورور منه عوضی شد کاش این حس بین منو تو یه ذره عوض میشد دلم حرفاشو گفت توهم یه چیزی بگو بگو نمیتونه هیچی به زور جدا کنه دیگه تورو ازم جون هرکی دوس داری یه چیزی بگو.HeartHeartHeartHeart
.
.
.
.
.
.
.
کلا آهنگشو دوس دارم چون خواننده مورد علاقم خوندش خیلی دوسش دارم اولاشو نتونستم بگم.BlushBlushBlushBlushHeartHeartHeartHeart
 سپاس شده توسط šhεïdα ، Atoosa.s ، Alijah-1994
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بهترین قسمت یک اهنگی رو که شنیدی بنویس - **R.H** - 19-02-2013، 16:15

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart اهنگی که امروز روش قفلی زدی..
  داری به چه آهنگی گوش میدی... چند بیتشو بنویس!!!!!!
  اسم بهترین و بدترین اهنگ رپی رو که تاحالا گوش دادی بنویس
Music بهترین فیت ترک های رپ فارسی نسخه 2
Thumbsup کدوم خواننده رو بیشتر دوست داری ؟اسمشو بگو با اهنگی که خونده !
  یه تیکه از اولین آهنگی که به ذهنتون میرسه بنویس
  غمگین ترین اهنگی که شنیدی...؟؟
Music اسم خواننده مورد علاقت رو بگو بهترین اهنگی که خونده هم زیرش بنویس
Music سبک موسیقی مورد علاقت کدومه؟؟ یه تیکه از آهنگ مورد علاقت تو اون سبک رو بنویس ...
  بهترین نوازندگان سنتور ایران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان