امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چرا اجازه دادید احمدی نژاد بالای سن بيايد؟

چرا اجازه دادید احمدی نژاد بالای سن بيايد؟ 1
یادداشت حجت السلام زائری در مورد مراسم تشیع 270 شهید:
چرا اجازه دادید احمدی نژاد بالای سن بيايد؟ / او با پررويي هميشگي اش حضور با شكوه و معنوي مردم را به سخره گرفت
عقل و ذكاوت و تدبير كه هيچ ( ظاهرا بايد ديگر در افسانه ها دنبالش بگرديم ) اگر اندكي غيرت به اين شهدا و جنازه هايشان داشتيم نبايد اجازه مي داديم او بيايد بالاي سن و با پررويي ذاتي و هميشگي اش اين حضور با شكوه و معنوي را به سخره بگيرد و بي ادبانه حتى هنگام سخنراني محسن رضايي متوهمانه براي مردم دست تكان بدهد.
حجت السلام زائری در مورد حضور احمدی نژاد در مراسم تشیع شهدا نوشت: اين عكس ها را نديده بودم و از حضور احمدي نژاد در مراسم تشييع جنازه شهدا در بهارستان خبر نداشتم.

به گزارش تیک، وی در ادامه آورده است: من هم مثل صدها هزار نفر ديگر بين جمعيتي بودم كه وسط بي برنامگي و بي نظمي متصديان امور عرق مي ريختند و لگد مي شدند ولي به احترام شهدا به روي خود نمي آوردند.

شب هم در برنامه گفتگوي ويژه خبري از سردار باقرزاده تشكر كردم و از اين يوم الله گفتم چون اين عكس را نديده بودم. راستش فكر مي كنم اگر سرسوزني تدبير و هوشمندي در برنامه ريزان اين تشييع جنازه بود نبايد اجازه مي دادند احمدي نژاد بالاي سن بيايد.

عقل و ذكاوت و تدبير كه هيچ ( ظاهرا بايد ديگر در افسانه ها دنبالش بگرديم ) اگر اندكي غيرت به اين شهدا و جنازه هايشان داشتيم نبايد اجازه مي داديم او بيايد بالاي سن و با پررويي ذاتي و هميشگي اش اين حضور با شكوه و معنوي را به سخره بگيرد و بي ادبانه حتى هنگام سخنراني محسن رضايي متوهمانه براي مردم دست تكان بدهد.

لااقل بعد از اين افتضاحات سريالي و دستگيري حلقه اولش نبايد اجازه مي داديم. ما كه وسط امت شهيد پرور بوديم ولي كساني كه دور و بر سن بودند آيا به غيرتشان برنخورد و دلشان نلرزيد ؟ آنهايي كه آنجا بودند چه طور اجازه دادند اين آقا بيايد بالاي سن ؟ ترديدي نيست كه ما جماعت استادان ضايع كردن فرصت ها و لجن مال كردن موقعيت ها هستيم ! بعد از سالها به بركت شهيدان فضايي براي ايجاد همبستگي و ترميم فاصله ها و پيوند زدن عموم به ارزشها به وجود آمده ، آن هم در سالي كه رهبر بزرگوارمان نامش را همدلي و همراهي ميان دولت و ملت گذاشته اند. آن وقت اين جوري ضايعش مي كنيم و اين فرصت طلايي را لگدمال مي كنيم برود ! آيا واقعا هيچكس نيست كه سرسوزني حرص بخورد و نگران بشود ؟

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information احمدی نژاد و باز هم تهدید هایش!
Science احمدی نژاد تایید صلاحیت میشود؟!
  دعا کنید در تهران زلزله نیاید/ برای زلزله بالای ۷ ریشتری مشکل قبر هم داریم
  ترامپ: قانون اجازه دهد توئیتر را می‌بندم
  شیوع متوسط تا بالای ام. اس در ایران
  پیشنهاد جالب احمدی نژاد برای مبارزه با کرونا (عکس)
  ماجرای طرح شیطانی هیتلر برای خالص‌سازی نژاد آلمانی ها
  حسین شریعتمداری: پزشکان ظاهراً بدون مرز از کدام مرز اجازه ورود گرفته‌اند؟
  دختر ایتالیایی ول کن نیست / خواستگاری دوباره از احمدی نژاد
  ترامپ به بولتون: اجازه جنگ با ایران را نداری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان