امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ساعت مايكروسافت

بيل گيتس ميميره و ميره تو آسمون پيش فرشته‌ها. فرشته‌ها ميگن ما فعلا وقت نداريم يک 3-4 ساعتي توي اون اتاق منتظرباش تا به کارهات رسيدگي بشه. بيل گيتس ميره تو اتاق و ميبينه در و ديوار اتاق پر از ساعته. زير هر ساعتي هم اسم يک شرکت نوشته شده ساعتها هم همه با هم همزمان کار نميکنن و هر کدومشون سرعت بخصوصي دارن.

خلاصه کنجکاو ميشه و ميگرده قسمت شرکتهاي کامپيوتري رو پيدا ميکنه: آي‌بي‌ام، اپل، او‌اس‌2، خلاصه همه شرکتها اونجا ساعت دارن الا ماکروسافت. خيلي بهش بر ميخوره . وقتي فرشته‌ها بر ميگردن ميگه اول جريان اين ساعتها رو بگين :

اونا ميگن در ازاي خرابيهايي که برنامه‌ها و عملکرد شرکتها براي مشتريها بوجود بيارن، ساعت مربوط به شرکت يک ثانيه ميره جلو.

بيل گيتس خوشحال ميشه و با غرور ميگه: پس واقعا جاي تعجب نيست که شرکت من اينجا ساعت نداره.

فرشته‌ها ميخندند و ميگن: آقاي گيتس، ساعت ميكروسافت رو ما 25 ساله تو بهشت به جاي پنكه ازش استفاده ميکنيم.

يه پشه اومده نشسته رو يه تيکه مانيتور... خب تا اينجا اوضاع طبيعيه . وقتي متوجه غير طبيعي بودنش مي‌شم که مي بينم ماوس رو به نقطه‌اي از مانيتور که نشسته مي‌برم و با کليک سعي در کشتن پشه دارم! فکر کنم زياد پاي کامپيوتر نشستم...!
پاسخ
 سپاس شده توسط یاس گل ، mr.destiny ، ☻☺نسا☺☻☺☻ ، **zeinab** ، @hosna
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مغزم ساعت 3 نصف شب-ویدیو-طنز
  50 سال بعد ، اخبار ساعت 20:30 (طنز باحال)
Wink 24 ساعت از زندگی دخترا (طنز واقعی) سپاس فراموش نشه
Heart 24 ساعت از زندگی یه دختر ایرونی ...
  24 ساعت از زندگی دخترها(طنز)دخترابیان تو...
Heart برآورده شدن آرزویی یک ساعت قبل از مرگ + عکس
  جلسه ی خواستگاری… بعد از نیم ساعت سكوت(طنز)
  ساعت مچی (طنز)
  فقط 2 ساعت بخند!!!
  ساعت کار کشور های مختلف

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان