امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دلایل حذف گیم پلی Dishonored 2 درE3

دلایل حذف گیم پلی Dishonored 2 درE3 1

Bethesda اولین کنفرانس E3 را برگزار کرد که بی انصافی است اگر ما آن را تحسین نکنیم. از نظر منتقدین، بهترین ارائه ی امسال مربوط به Bethesda بوده است. مواردی چون Gameplay ها و  ارائه ی جالب و گسترده باعث مورد توجه قرار گرفتن این کمپانی در E3 امسال شد.از نظر مخاطبان هیچ یک از بخش های ارائه ی آنها چرند و بی فایده نبود.

Bethesda در این کنفرانس گیم پلی های DOOM و Fallout 4 را ارائه داد. اما در این بین ارائه ی Dishonored 2 بسیار متفاوت تر از قبل بود. آنها گیم پلی این بازی را از ارائه ی خود حذف کردند. اما دلیل آن چه بود؟ آیا گیم پلی آماده نبود یا اینکه Bethesda اهمیت کمتری نسبت به این بازی قائل است؟
برای رفع تمام این گمانه زنی ها Pete Hines مسئول روابط عمومی و معاون رئیس مارکتینگ Bethesda توضیحاتی داده و این موضوع را روشن کرده چرا این کمپانی جزئیات بیشتری را از این بازی ارائه نکرده است. به گفته ی او فعلا برای شرح جزئیات بازی زود است و آنها مایل نیستند تا سه بازی برای فروش به رقابت بپردازند. او درباره ی این موضوع گفت:
نقل قول: “ ما فکر کردیم که بهتر است از این بازی را چند ماه بعد از معرفی Doom و Fallout 4 پرده برداری کنیم. من تمایلی به عجله کردن در ارائه ی آن در کنار دو بازی دیگر در E3 نداشتم. در حال حاضر ما سه بازی معرفی کردیم که تا سال آینده ارائه نمی شوند و عرضه ی این بازی فعلا در صلاح دید من نمیباشد. “ Hines
Hines همچنین اعلام کرده که Dishonored 2 هدف نهایی این کمپانی است:
نقل قول: ” من در زمینه ی این بازی تحت فشار بودم و آن به این دلیل است که ما زمان بیشتری برای نماش گیمپلی بازی لازم داریم تا دمویی مانند Doom و Fallout 4 را ارائه دهیم. “ Hines
از صحبت های Hines به این نتیجه میرسیم که ما باید فعلا صبر کنیم . البته سیاست های Bethesda در ارائه ی بازی ها وصف نشدنی است.نمونه اش ارائه ی بازی Fallout 4 بود که این روش از نظر بسیاری از کارگردانان و مدیران استودیوها تحسین شد.

منبع : بازی تاک
پاسخ
 سپاس شده توسط Dragon_FM
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اولین قسمت از سری کتاب کمیک Dishonored هفته آینده انتشار می‌یابد
  شخصیت‌های Emily و Corvo در بازی Dishonored 2 قدرت‌های متفاوتی خواهند داشت
  دلایل ادامه دادن به ساخت The Last Guardian
  دلایل حمایت از کاراکتر های زن در بازی ها
  بازی Dark Souls 3 درE3 معرفی می شود
  Dishonored Definitive Edition برای کنسول های نسل هشتم لیست شد
  شایعه: Dishonored 2 در E3 2015 معرفی نخواهد شد
  4A GAMES از دلایل عرضه METRO REDUX و ویژگی های جدید بازی بر روی PC می گوید
  EA از دلایل تاخیر Battlefield : Hardline می گوید : سری Battlefield نیاز ندارد که به ط
  کوجیما : صحنه های شکنجه در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain برای نشان دادن دلایل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان