امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازداشت زن شیشه ای که از مردان پولدار دزدی میکرد

زن شیشه ای که برای تامین هزینه اعتیادش دست به سرقت از مردان پولدار می زد از سوی پلیس بازداشت شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازداشت زن شیشه ای که از مردان پولدار دزدی میکرد 1

به گزارش  باشگاه خبرنگاران، چندی پیش ماموران پلیس در جریان وقوع سرقت های سریالی از سوی یک زن قرار گرفتند و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

تجسس ها نشان داد که زن جوان از مردان پولدار سرقت می کند. بنابراین تحقیقات برای دستگیری وی ادامه یافت تا اینکه ماموران پلیس توانستند این زن را شناسایی و دستگیر کنند.

زن جوان که اعتیاد به شیشه داشت در بازجویی ها به ماموران گفت: برای تامین هزینه اعتیادم تصمیم گرفتم دست به سرقت بزنم.

وی افزود:همیشه با سگم که همراهم بود به خیابان های بالای شهر می رفتم و آنجا منتظر می شدم تا مردی با ماشین مدل بالا و گرانقیمت جلوی پایم ترمز کند. همینکه می دیدم ظاهر پولداری دارد سوار ماشینش می شدم. در راه بعد از کمی صحبت چاقویی را زیر گلویش می گذاشتم تهدیدش می کردم که اگر به من پول و طلا ندهد داد و فریاد براه می اندازم تا همه فکر کنند مزاحم من است. آنها هم از ترس آبرویشان هرچه پول و طلا داشتند در اختیارم می گذاشتند. من هم سریع پا به فرار می گذاشتم.

با اعترافات این زن وی با قرار قانونی روانه زندان شد و تحقیقات در این خصوص در دادسرای ناحیه ۱۶ ادامه یافت.‎

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معتادا نمیگیرن اما بازداشت میشن.....
  قتل در جشن تولد ، قاتل در یکی از برج های الهیه بازداشت شد !
Heart واکنش نوری مالکی به بازداشت تعدادی از اعضای حشد شعبی
Heart ریسک ابتلا به ویروس کرونا در مردان طاس بیشتر است
Heart ۶۰ درصد مردان شاغل فاقد بیمه هستند
  ابتلا و مرگ کرونا در مردان بیشتر از زنان / علایم شدید کووید-۱۹ در سیگاری‌ها
  علت بازداشت پویان مختاری شاخ معروف اینستاگرام
  استخر شیشه ای در آسمان+عکس!!
  همدردی مردان با زنان به سبکی جالب و خنده دار
  در این کشور زن ها، مردان را کتک می زنند!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان