نظرسنجی: سخن سیمین بهبهانی مورد پذیرش شما بود؟!
آری
خیر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

میدانید از کی لر احمق جلوه کرد؟!

میدانید از کی لر احمق جلوه کرد؟! 1

چقدر زیبا گفت سیمین بهبهانی:میدانید از کی لر احمق جلوه کرد؟!از وقتی که تو که خود را صاحب فرهنگ میدانی،مهمانش شدی!!و او تنها گوسفندش را برایت سر برید و با خوشرویی از تو پذیرایی کرد !!و آنگاه که به شهر پر زرق و برق تو آمد،آدرس ساندویچی سر کوچه را با نگاهی عاقل اندر سفیه به او نشان دادی !!!میدانی از کی لر احمق جلوه کرد؟!آنگاه که او تمام زندگیش را به زنش سپرد !!و تفنگ به دست از شهر و ناموس تو دفاع کرد !!میدانی از کی لر احمق جلوه کرد؟!آنگاه که تو به راحتی دین متجاوزین به کشورت را قبول کردی و او جنگید !و جان داد !ولی آن را نپذیرفت،تا توی صاحب فرهنگ و هموطنش آن را به او قالب کردی !میدانی از کی لر احمق جلوه کرد؟!آنگاه که تو نفت را از سرزمین او استخراج کردی تا با پولش به لر فخر بفروشی و آنچنان دچار توهم شوی که خود را صاحب فرهنگ بدانی و لر را بی فرهنگ خطاب کنی !! سرگذشت احمقانه خود را به اسم لر و در قالب جک لری بیان نکیند !!سیمین بهبهانی Heart

دوستان عزیز
منظور اون کسایی هستند که به لر ها توهین و مسخره میکنند هستش پس لطفا هر کسی به خودش نگیره و الکی فاز منفی نیاد.

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها-یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خال کن

((کوروش بزرگ))Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، caran ، beber2003 ، hadi0120 ، esteglal12 ، ARBADE ، آویـــســا ، dark heart ، علیرضا16 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، ._NeGiX_. ، adminSurd Girl # ، alireza-7 ، T@NNAZ ، هلیا78 ، بووووق ، حقوقدان انجمن ، mahali ، bakhi ، دوست همه ، saba 3 ، taran08 ، ḲℑℳℐÅ ، ρѕуcнσραтн ، FARID.SHOMPET
آگهی
(25-06-2015، 12:52)myster نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرت نگو باااااااااو

ادب رو رعایت کنید لطفا

این طرز حرف زدن صحیح نیست!

.................................................................

عزیزم شما هم نظر سنجی رو بزدار لازم به نظر سنجی نبود(:
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط Ranger* ، saba 3
(25-06-2015، 12:52)myster نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرت نگو باااااااااو

اینم از شعور تو!
نشون دادی شعورت در چه حدیه

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها-یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خال کن

((کوروش بزرگ))Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
مطلب قشنگی بود..تشکر بابت این اندیشه بزرگ بعضی از کاربران...
پاسخ
 سپاس شده توسط Ranger* ، L²evi
من حرفی ندارم... Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Ranger*
پرچم لر ها بالاست
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه تو به توانایی های او ایمان داری...
وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تو باور داره...
پاسخ
 سپاس شده توسط Ranger* ، ✓SHINE AGAIN✓
آگهی
(25-06-2015، 17:23)یسماجونی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرت بود لرا همیشه خرن
من خودم به چشم چندین بار دیدم
اصن با خودشون درگیرن

این طرز حرف زدنت درست نیست
تو ایرانی هستی و لر ها هم هموطنتن
پس توهین نکن
لر ها هم خر نیستن
چون که توی هر شهری حتی تهران آدمای ب قول خودت دیوونه و خر پیدا میشه
ضمنا خیلی از آدمای مهم اصالتن لر بودن
پس توهین نکن چون خیلی صفات خوب هم دارن
و ممکن به لر ها بر بخوره
مثلا من خودم اصالتن لرم Dodgy
فهمیدی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط نیلا....... ، Ranger* ، ຖēŞค๑໓ ، FARID.SHOMPET
یه عده مثل گربن...

کتاب پایی که جا ماند رو بخونید

بدونید لر های این مملکت چه نعمت هایی هستن
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓ ، Ranger* ، ຖēŞค๑໓
من نمیدونم باهوشن یا خنگ.اما خوشم میاد مهمون نوازو خون گرمن.همین
دارم میمیرممممممم ^_^
پاسخ
 سپاس شده توسط Ranger*
(25-06-2015، 19:52)نیلا....... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیدونم باهوشن یا خنگ.اما خوشم میاد مهمون نوازو خون گرمن.همین
توی هر جایی هم خنگ پیدا میشه هم باهوش
اما مهمون نوازو هستم Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Ranger*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان