امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

متن و ترجمهGood for youازSELENA GOMEZ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متن و ترجمهGood for youازSELENA GOMEZ 1

[SELENA GOMEZ]

I'm in my 14 carats, I'm 14 carat من در 14 قیراط من هستم، من 14 عیار هستم
Doing it up like Midas, mmm انجام آن مثل طلا می شود، MMM
Now you say I got a touch, so good, so good در حال حاضر شما می گویند من لمس کردم، خیلی خوب، خیلی خوب
Make you never wanna leave, so don't, so don't شما را هرگز ترک می خوام، بنابراین انجام نمی شود، بنابراین نمی
Gonna wear that dress you like, skin-tight پوشاک و لباس میخوام که شما لباس دوست، پوست تنگ
Do my hair up real, real nice آیا من مو تا واقعی، زیبا و واقعی
And syncopate my skin to your heart beating و غش کردن پوست من به ضربان قلب خود را
Cause I just wanna look good for you, good for you, uh-huh چون من فقط میخوام نگاه خوب برای شما، برای شما خوب، اوهو
I just wanna look good for you, good for you, uh-huh من فقط میخوام نگاه خوب برای شما، برای شما خوب، اوهو
Let me show you how proud I am to be yours اجازه بدهید به شما نشان دهد که چگونه افتخار من به مال شما هستم
Leave this dress a mess on the floor ترک این لباس یک ظرف غذا بر روی زمین
And still look good for you, good for you, uh-huh و هنوز هم خوب به نظر برای شما، برای شما خوب، اوهو
I'm on my Marquise diamonds, I'm a Marquise diamond من در الماس نوعی گلابی من هستم، من یک الماس نوعی گلابی هستم
Could even make that Tiffany jealous, mmm حتی می تواند که تیفانی حسادت، MMM
You say I give it to you hard, so bad, so bad به شما می گویند من آن را به شما بدهد سخت، خیلی بد، خیلی بد
Make you never wanna leave, I won't, I won't شما را هرگز نمیخوام ترکش، من نیست، من نمی خواهد
Gonna wear that dress you like, skin-tight پوشاک و لباس میخوام که شما لباس دوست، پوست تنگ
Do my hair up real, real nice آیا من مو تا واقعی، زیبا و واقعی
And syncopate my skin to how you're breathing و غش کردن پوست من چگونه کنید که تنفس شما
Cause I just wanna look good for you, good for you, uh-huh چون من فقط میخوام نگاه خوب برای شما، برای شما خوب، اوهو
I just wanna look good for you, good for you, uh-huh من فقط میخوام نگاه خوب برای شما، برای شما خوب، اوهو
Let me show you how proud I am to be yours اجازه بدهید به شما نشان دهد که چگونه افتخار من به مال شما هستم
And still look good for you, good for you, uh-huh, uh-huh, uh و هنوز هم خوب به نظر برای شما، برای شما خوب، اوهو، اوهو، آه
Uh-huh, uh-huh, uh اوهو، اوهو، آه
Trust me, I can take you there به من اعتماد کن، من می تواند به شما وجود دارد را
Trust me, I can take you there به من اعتماد کن، من می تواند به شما وجود دارد را
Trust me, I, trust me, I, trust me, I به من اعتماد کن، من، اعتماد به من، من، به من اعتماد، من
[A$AP Rocky] [A $ AP راکی]
Hold on, take a minute, love در انتظار، را یک دقیقه، عشق
Cause I ain't trying to mess your image up چون من در تلاش است تا ظرف غذا نمی تصویر خود را تا
Like we mess around in triple cuffs مانند ما در اطراف ظرف غذا در سیل سه گانه
Stumble 'round town, pull your zipper up شهر دور تلو تلو خوردن، جلو و زیپ خود را تا
Pants sag like I don't give a شلوار از وسط خم شدن مانند من نمی دهد
I ain't trying to mess your fitness up من در تلاش است تا ظرف غذا نمی تناسب اندام خود را تا
And I ain't trying to get you into stuff و من در تلاش است نه به شما به چیزهای
But the way you touchin' on me in the club اما راه شما لمس در من در باشگاه
Rubbin' on my miniature Rubbin در مینیاتوری من
John Hancock, the signature جان هنکاک، امضا
Any time I here, I know she feelin' for it through هر زمان که من در اینجا، من می دانم که او احساس آن را از طریق
And any time we get our boys in up on the news و هر زمان که ما دریافت پسران ما در تا در اخبار
Ain't worried bout no press and ain't worried bout the next chick آیا تقلا هیچ مطبوعاتی نگران نیست و راجع به جوجه بعدی نگران نیست
They love the way you dress and ain't got sh*t up on you آنها عاشق راه شما لباس است و SH * T تا نمی کردم بر شما
Jackpot, hit the jackpot (whoo!) برنده تمام پولها، ضربه برنده تمام پولها (شبیه صدای جغد!)
Just made a bad miss without the ass shots (whoo!) فقط یک خانم بد بدون عکس الاغ ساخته شده (شبیه صدای جغد!)
You look good, girl, you know you did good, don't you? شما نگاه خوب، دختر، شما می دانید شما انجام خوب، نه؟
You look good, girl, bet it feel good, don't it? شما نگاه خوب، دختر، شرط می بندم آن را احساس خوب، آیا اینطور نیست؟
Baby, let me be good to you, good to you, uh-huh عزیزم، به من اجازه خوبی برای شما باشد، خوب به شما، اوهو
And still look good for you, good for you, uh-huh, uh-huh, uh و هنوز هم خوب به نظر برای شما، برای شما خوب، اوهو، اوهو، آه
Uh-huh, uh-huh اوهو، اوهو
Trust me, I, trust me, I, trust me, I به من اعتماد کن، من، اعتماد به من، من، به من اعتماد، من
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آگهی
۱.باید تو متن باشه
بخشش اشتباهه
۲.تکراری
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=233386
PISHY

*.*
بسته شد!!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  متن و ترجمه آهنگ good for you از selena gomez

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان