امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صداپیشه Joel: من هیچ اطلاعی از ساخته شدن ادامه The Last Of Us ندارم !

صداپیشه Joel: من هیچ اطلاعی از ساخته شدن ادامه The Last Of Us ندارم ! 1

همان طور که می دانید ، Nolan North در آخرین مصاحبه خود، اعلام کرد که  The Last Of Us 2 در حال ساخته شدن است.

صداپیشه شخصیت Joel در The Last Of Us یعنی "Troy Baker" به تازگی اعلام کرده است که هیچ اطلاعی از ساخته شدن ادامه این بازی ندارد !
Troy Baker لحظاتی پیش در جریان پنل Indy PopCon گفت: "من در مورد این قضیه هیچ اطلاعی ندارم. من اصلا نمیدانم که قرار است بر روی ادامه The Last Of Us کار کنیم یا نه. اگر قرار باشد ادامه این بازی ساخته شود، من ایمان دارم که Bruce Straley ،Neil Druckmann و تمام اعضای Naughty Dog بهترین داستان ممکن را تعریف خواهند کرد."
Troy Baker در ادامه گفته است: "به نظر من نیازی به ساخته شدن ادامه The Last Of Us نیست. این بازی می تواند به عنوان یک اثر هنری شگفت انگیز و یکتا در تاریخ ثبت شود."
ادامه صحبت های Troy Baker دارای Spoiler های فراوان می باشد !
Troy Baker: "اما از طرفی برایم بسیار جالب است که بدانم چه اتفاقاتی برای Joel خواهد افتاد. ما داستان زندگی مردی را به نمایش گذاشتیم که برای حفاظت از دختر کوچک خود هر کاری انجام می دهد. ولی او دخترش را از دست می دهد. 20 سال بعد ما با مردی مواجه می شویم که کاملا تغییر کرده و زندگی او با ترس و خشونت گره خورده است. اما ماجراهایی که برای Joel اتفاق می افتند باز هم تجربه عشق پدرانه را به زندگی او وارد می کند. از طرفی ما با تجربه Left Behind به ابعاد جدیدی از شخصیت Ellie دست پیدا کردیم. ما در Left Behind کاملا درک می کنیم که وقتی Ellie در مورد بهترین دوستش یعنی Riley در The Last Of Us صحبت می کرد، منظورش چه چیزی بوده است. من مطمئن هستم که شخصیت Joel ظرفیت های داستانی فراوانی دارد و من دوست دارم که ماجراهای بیشتری از او بشنوم. البته باز هم باید تکرار کنم که من هیچ اطلاعی از ساخته شدن ادامه The Last Of Us ندارم و باز هم می گویم که کاملا به Neil Druckmann و Bruce Straley ایمان دارم و اگر ادامه این بازی ساخته شود، بدون شک از بازی کردن و دل سپردن به داستان آن لذت خواهم برد."
صحبت های Troy Baker می تواند شایعات بسیار زیادی را ایجاد کند. هنوز مشخص نیست که منظور او از این حرف ها چه بوده است.

منبع : پردیس گیم
پاسخ
 سپاس شده توسط Aiden Pearce
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  Far Cry | صداپیشه‌ی شخصیت Vaas از احتمال حضور دوباره‌ی خود می‌گوید
  بازی Apex Legends برای دستگاه‌های موبایل ساخته می‌شود.
  بازی های رایانه ای چگونه ساخته میشوند
  گیمران دست از ادامه بازی The Witcher 3: Wild Hunt کشیدند
  دلایل ادامه دادن به ساخت The Last Guardian
  عناوینی که منتظر ساخت ادامه ی آنها هستیم
  آیا بازی Breaking Bad ساخته خواهد شد؟
  با صداپیشه های شخصیت های اصلی Fallout 4 آشنا شوید
  Mafia 3 برای Xbox 720 & PS4 در حال ساخته شدن است !!
  مبارزان وارنر به صدرنشینی در UK Charts ادامه می دهند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان