امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه سوال فوتبالی ؟

(11-08-2015، 16:30)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2015، 16:28)فاطمه1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2015، 16:23)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2015، 16:20)فاطمه1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2015، 16:17)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی ازین به بعد اگه کل کل خواستی بکنی مارم صدا کن...دوتایی فک حریفو بیاریم پایین عین فاطمه کوشولو

خخخخخ

خب اون موقع ما با این همه فک که شما انداختین چیکار کنیم برادر خخخ Big Grin  Big Grin  Big Grin

یه نظر:به عنوان  کمدین برو تو خندوانه خخخخخخخ

هیچی بزارشون تو موزه
یه نظر:من میگم تو قرصاتو برعکس خردی..میخوای برو قرصاتو باشیر بخور بعدش ببینیم چی میشه

باشه حتما میزارمشون تو موزه سعد اباد اخه جزو فک هاییه که شاه اسماییل انداخته خخخخخخ

اولاکسی ازشما نظر نخواست

دوما شما صلاحیت نظر دادن در این باره رو ندارین خخخخ Big Grin

هع قرص خوردن یه بچه میمون که دیگه صلاحیت نمیخواد25r30

خخخخخخخخخخ ددقیقا درست میگی واسه همینه من نظرمو گفتم خخخخخخ Big Grin

اره ولی نظر دادن راجع به پرسپولیس که یه تیم محبوبه صلاحیت میخوادخخخخخخ که شما نداشتی و نداری خخخخ Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط یلدا930 ، 8zahra1
آگهی
پرسپولیس محبوبه ولی واسه یه مشت آدم تیم ندیده
بازی اولو مساوی کرد
دومیشم که باخت
ولی اس اس هر دورو برد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
یه سوال فوتبالی ؟ 7

پاسخ
(11-08-2015، 16:33)فاطمه1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2015، 16:30)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2015، 16:28)فاطمه1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2015، 16:23)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2015، 16:20)فاطمه1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخ

خب اون موقع ما با این همه فک که شما انداختین چیکار کنیم برادر خخخ Big Grin  Big Grin  Big Grin

یه نظر:به عنوان  کمدین برو تو خندوانه خخخخخخخ

هیچی بزارشون تو موزه
یه نظر:من میگم تو قرصاتو برعکس خردی..میخوای برو قرصاتو باشیر بخور بعدش ببینیم چی میشه

باشه حتما میزارمشون تو موزه سعد اباد اخه جزو فک هاییه که شاه اسماییل انداخته خخخخخخ

اولاکسی ازشما نظر نخواست

خخخخخخخخخخ ددقیقا درست میگی واسه همینه من  نظرمو گفتم خخخخخخ Big Grin

اره ولی نظر دادن راجع به پرسپولیس که یه تیم محبوبه صلاحیت میخوادخخخخخخ که شما نداشتی و نداری خخخخ Big Grin
خب خوش گذشت ببخشیدنمی تونم بیشتربمونم
خالم اومده خونمون زشته پیشش نباشم
ازمشاجره باهات خوشحال شدم فاطمه جون امیدوارم ناراحت نشده باشی
این فقط یه گفتوگویه ساده بود
سعی میکنم دوباره بیام بای
Msle matroke trin halt yk
Shahr shodeam k dr an
Hst sdaei v ksi nist vli
پاسخ
 سپاس شده توسط 8zahra1
(11-08-2015، 16:35)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرسپولیس محبوبه ولی واسه یه مشت آدم تیم ندیده
بازی اولو مساوی کرد
دومیشم که باخت
ولی اس اس هر دورو برد

Big Grin اینو برای صدمین بار میگم: ما اینجا سر برد و باخت بحث نکردیم سر محبوبیت و پر طرفداری بحث کردیم

شما دوتا هم اگه واقعا ادمای منطقی باشید میفهمید که این حرف که پرسپولیس طرفداراش بیشتره درسته

(11-08-2015، 16:36)یلدا930 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2015، 16:33)فاطمه1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی بزارشون تو موزه

اولاکسی ازشما نظر نخواست

خخخخخخخخخخ ددقیقا درست میگی واسه همینه من  نظرمو گفتم خخخخخخ Big Grin

خب خوش گذشت ببخشیدنمی تونم بیشتربمونم
خالم اومده خونمون زشته پیشش نباشم
ازمشاجره باهات خوشحال شدم فاطمه جون امیدوارم ناراحت نشده باشی
این فقط یه گفتوگویه ساده بود
سعی میکنم دوباره بیام بای

ناراحت نشدم

وامید وارم که منم اگر چیزی گفتم که ناراحت شدی به بزرگی خودت ببخشی خانومی اخه این فقط یه بحث و حرفه Big Grin
پاسخ
خدا حافظ یلدا...

فاطمه منم دارم میرم داداشم تازه اومده.من همیشه کل کل میکنم ولی آخرش معذرت خواهی میکنم
من پرسپولیس و هواداراشو دوس دارم اینم یه کل کل بود.خداحافظ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
یه سوال فوتبالی ؟ 7

پاسخ
(11-08-2015، 16:39)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا حافظ یلدا...

فاطمه منم دارم میرم داداشم تازه اومده.من همیشه کل کل میکنم ولی آخرش معذرت خواهی میکنم
من پرسپولیس و هواداراشو دوس دارم اینم یه کل کل بود.خداحافظ

خداحافظت باشه Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط 8zahra1
آگهی
2
دخی جون کدوم امارومیگی روکن ماهم ببینیم
البته به پرسپولیسم ارادت خاصی داریم
اما استقلال یه چیز دیگس
Msle matroke trin halt yk
Shahr shodeam k dr an
Hst sdaei v ksi nist vli
پاسخ
 سپاس شده توسط 8zahra1
همینه والا Big Grin
✘ JOKER ✘
یه سوال فوتبالی ؟ 7

پاسخ
 سپاس شده توسط 8zahra1 ، یلدا930
دوستانی که ادعا داشتین استقلال پرطرفدار تره باید به خدمتتون برسونم حرف اول و اخر رو فدراسیون جهانی ینی FIFA میزنه که میگه پرسپولیس پرطرفدار ترین تیم اسیاست دیگه نیاز به درجا زدن نیست

دیگه نیسم
پاسخ
 سپاس شده توسط یلدا930 ، فاطمه1234
فقط دو
استقلال
یه سوال فوتبالی ؟ 7
پاسخ
 سپاس شده توسط یلدا930

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  دوست داری با چی بیوفتی به جون نفر قبلیت ؟! سوال تصویری
  سوال نفر قبلیتو فقط با یه سوال جواب بده...
Clocket سوال کلیدی
  سوال برای پسرا چه دختری برای ازدواج مناسبه؟
  سوال قبلی رو معکوس جواب بده و یه سوال از بعدی بپرس [نسخه ۲ ]
  یه دیقه سوال
  ی سوال دارم ؟ ...
  یه سوال که جواب شو باید صادقانه بدی
  چنتا سوال از تو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان