امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک وترول خیلی زیاد نیایی 99درصد عمرت به فناست

Wink 
بسلامتی کسی که تو خیالمونه اما بیخیالمونه!!!

بسلامتی با ارزشترین پول دنیا"تومن"چون هم تو توشی هم من!!!
بسلامتی اونایی که چه عشقشون پیششون باشه چه نباشه چششون مثل فانوس دریایی نمیچرخه!!!
بسلامتی اون پسری که با دیدن یه دختر سرشو پایین میندازه و میگه هرکس که باشی بازم انگشت کوچیکه عشقم نمیشی!!!
بسلامتی اون دختر خوشگلی که زیر بارون خیس میشه اما عشقشو با هیچ ماشین مدل بالایی عوض نمیکنه!!

يه بار به يه تركه ميگن نامزدي مثل چي ميمونه ميگه مثل اينه كه بابات برات دوچرخه بخره نذاره سوار شي

تركه ميبينه خيابون شلو غه بدوبدو ميره اونجا مي پرسه آقاچي شده؟آقاچي شده؟ يكي ميگه هيچي بابا يارو داشته تند ميرفته زدن گوزپيچ شده. يكي ازراه مي رسه ميپرسه :آقاچي شده؟ تركه ميگه:والانمي دونم ياروپيچيدني گوزيده ياگوزيدني پيچيده. 

یه روزترکه پرتغال پوست مکنه میگه خدا کنه توش موزباشه

به ترکه میگن کی آدم میشی؟ میگه هی من اهل این قرتی بازِِِِِِیها نیستم

يه ترکه ميخواسته از خودش عکس بگيره منتها دوربين نداشته بهمين خاطر مياد اتوبان تهران-کرج و با سرعت بالای 120 تا شروع ميکنه به دويدن.

ترک زنش را شب بعد از عروسی می کشه میگن چرا کشتیش میگه دختر نبود میگن چرا شب اول نکشتیش میگه بود.

تركه داشته خاطره تعريف مي كرده ميگه ما سال چهل و نه با دو نفر دعوامون شد البته سال چهل و نه دو نفر خيلي بود!!!!

به يه تركه ميگن تو تركي , تركه ميگه نه به خدا بيا بگرد

به یکی میگن یه موجود نام ببر ، میگه يخ ... ، میگن آخه یخ که موجود محسوب نمیشه ، میگه چرا من خودم صد بار دیدم نوشتند یخ موجود است

شوتيه عينكش را دور دستش می چرخونه بعد میزنه چشمش، سرش گیج میره میخوره زمین هوا ميره ، نمیدونی تا کجا ميره

پسره تو خواستگاری از یه دختره می پرسه اسم شما چیه؟ دختره می گه اسم من توی تمام باغچه ها هست. پسره می گه: آهان فهمیدم ، اسمتون شلنگه

از یه کچل می پرسن اسم شامپوت چیه؟ می گه من شامپو لازم ندارم از شیشه پاک کن استفاده می کنم!

حکمتی برای فهيمان : يارو داشته دنبال جاي پارك مي گشته اما پيدا نمي كرد! در همون حال گشتن به خدا ميگه: خدايا اگه يه جاي پارك برام پيدا كنيا من نماز مي خونم، روزه مي گيرم كه يه دفعه يه جاي پارك مي بينه و به خدا مي گه! خدا جون نمي خوادخودم پيدا كردم

رئيس: خجالت نمي‌كشي تو اداره داري جدول حل مي‌كني؟ كارمند: چكار كنيم قربان، اين سروصداي ماشينها كه نمي‌ذاره آدم بخوابه!

دکتر برای يه بنده خدائی شياف تجويز کردم ، يارو رفت و يکهفته بعد اومد گفت آقای دکتر حالم خوب نشد بدتر هم شدم گفتم چرا ، گفت نميدونم تا اين کپسول ها که دادين را ميخورم دلم آشوب ميشه

غضنفر مي‌ميره مي‌ره اون دنيا، ازش مي‌پرسن چي شد مُردي؟ ميگه داشتم شير مي‌خوردم ! ميگن: شيرش فاسد بود؟ ميگه نه بابا، گاوه يهو نشست

نصیحت یه شوهر به زنش: هر وقت یه سوسک تو دستشویی دیدی با دمپایی فورا نکوب رو سرش…

بی توجه از بغلش رد شو… این کار از صدتا فحش براش بدتره

طرف یه تیکه آشغال مي پره  تو چشمش . می ره جلوی آينه  تو چشش فوت ميكنه. خانمش بهش ميگه ديوونه تو فوت نكن بذار اون فوت كنه!

به مشنگه میگن اگه یه دختر بهت پا بده چی کار می کنی؟ میگه خوب میدمش به یه جانباز!

یه روزی از طرف دامپروری میرن گاوداریه یه بابایی. میگن شمابه گاواتون چی میدی میخورن. میگه پوست هندونه، طالبی و ... دویست هزار تومن جریمش میكنن. چند ماه دیگه دوباره میان می پرسن چی میدی میخورن یارو می ترسه میگه: چلوكباب، چلومرغ، و ... اینبار دویست و پنجاه هزار تومن جریمش میكنن. میرن چند وقت دیگه میان میگن چی میدی میخورن؟ میگه والا نمیدونم پولشو میدم خودشون میرن میخرن می خورن!

يه پيرمرد چاخانه داشته خاطره تعریف میکرده، میگه: ما سال چهل و نه با دو نفر دعوامون شد، ‌البته سال چهل و نه که مثل الان نبود دو نفر خیلی بود

به يکی میگن با ارّه برقی 100 تا درخت قطع کن ، 96 تا قطع میکنه خسته میشه. بهش میگن پاشو روشنش کن 4 تا دیگه بیشتر نمونده ، میگه مگه روشنم میشه

يارو داشت واسه دوستش تعریف میکرد: آره، چند وقت پیش داشتم توی جنگل می رفتم، که یک دفعه یک شیر وحشی بهم حمله کرد، منم نتونستم فرار کنم اونم منو گرفت و خورد

دوستش میگه: آخه چطوری میشه؟ تو که الان زنده ای و داری زندگی می کنی!!

يارو میگه: ای بابا، کدوم زندگی؟ تو هم به این میگی زندگی

به يکي ميگن اگه تو دریا کوسه بهت حمله کنه چکار می کنی؟ می گه می رم بالای درخت .می گن : تو دریا که درخت نیست يارو می گه: مجبورم می فهمی ؟ مجبورررررم

يکی از اين جوون های مغز قاطی پارچه می بره خیاطی می گه آقا اینو واسم کت شلوار بکن فردا نیام بگی سوزنم شکست چرخم خراب شد حال نداشتم اصلا  بده نمی خوام بدوزی

از يکي ميپرسن فرق کچل با هواپیما می دونی چیه؟ میگه بابا ما سرمون ميشه کچل که اصلا فرق نداره هواپیما هم نکته انحرافی است

مشتری: این کت چنده؟

فروشنده: ۱۰۰ هزار تومان

مشتری: وای! اون یکی چنده؟

فروشنده: وای وای!!

دو تا تنبل دراز كشيده بودند يكيشون داشته خميازه ميكشيده اون يكي ميگه داداش تا دهنت بازه لطفا اين اصغر ما رو هم صدا كن

عروس ميره گل بچينه ، شهرداری ميگیرتش

طرف خودشو میمالیده به سپر ماشین ! میگن چی کار میکنی بابا, میگه دارم اوقاتمو سپری میکنم

یکی زنگ ميزنه 118 ميگه شماره غضنفر رو داريد يارو ميگه نه ، ميگه پس من ميگم تو يادداشت كن داشته باشی

به یارو میگن ۱۲ امام رو میشناسی؟ میگه آره. میگن خوب نام ببر؟ میگه اونجوری که نه. اگه ببینمشون میشناسم

اگه دیدی یه سوسک پشت و رو افتاده و داره دست و پا می زنه، فکر نکن با دمپائی زدنش... داره به قیافه تو می خنده

غضنفر میره برای عضو شدن تو بسیج مسئول ثبت نام ازش می پرسه معنی قدس سره الشریف یعنی چی؟ غضنفر یه خورده فکر می کنه میگه همون دمش گرم خودمونه دیگه

يارو ميره خواستگاري، از دختره خوشش نمياد، به باباي عروس ميگه : ما ميريم يه دور ميزنيم ، بر مي‌گرديم ، راستی تا ساعت چند بازيد ؟

يه بنده خدا پتروس فداكار رو با دهقان فداكار قاطي مي‌كنه، ميره انگشت مي‌كنه تو حلق راننده قطار

يه دفعه دو تا هزار پا همديگر رو بغل ميکنن ميشن زيپ

يه نفر ميره جوراب فروشي ميگه آقا جوراب ميخوام فروشنده ميگه:مردونه ؟يارو دست ميده ميگه: مردونه

يه يارو زنگ ميزنه پيتزا فروشي ميگه يه پيتزا مي خواستم. فروشنده ميگه . به نام ... ؟ يارو ميگه . آخ آخ . ببخشيد .به نام خدا , يه پيتزا مي خواستم

همیشه با فرزندان خود مهربان باشید...
زیرا: آنها هستند که خانه سالمندان شما را انتخاب خواهند کرد!

جهان بیش از 7 میلیارد نفر جمعیت داره. یکی نیست به من احمق بگه چرا واسه تو اس ام اس میدم !!!!!!!!!!!!!!!!!

این اس ام اس رو برای۲نفر بفرست.اولی برای یک آدم احمق و دومی برای یک آدم نفهم!بعد بشین فکر کن ببین خودت کدوم بودی که من اینو برات فرستادم!

آیا از صبح تا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شب  درفیس بوک و اینترنت علاف هستید؟

آیا هر روز شما مثل روزهاى دیگر است؟
آیا هیچ پیشرفتى ندارید؟.
.
.
ما هیچ پیشنهادى براى شما نداریم!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدا  شاهده ما هم مثل شماییم:|

غضنفر خیلی حوشحال، اس ام اس هاشو باز می کنه می بینه جوک نیست…
قیافش می شه مثل الان تو!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوصت  دارم با ص صابون تا همه تو کفش بمونن !!!

توی دنیا 3 نفر را بیش تر از همه دوست دارم:
1:خدا
2:پدر
3:مادر

بیا بنویسیم روی خاک ، رو درخت ، رو پر پرنده رو ابرا
.
.
.
کلا بیا منابع طبیعی رو از بین ببریم

نگات مثل بارون وقلبم مثل کویر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میدونی  کویر بی بارون زنده می مونه پس برو بمیر

حیف که فقط تو یکی رو دارم ........ اگه از تو یه عالمه داشتم .... تا حالا یه مرغداری زده بودم ...

امروز مهم ترین تکیه گاه زندگیم رو از دست دادم
.
.
.
پشتی صندلی کامپیوترم شکست...

هیچوقت به خودت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نگو  من یه آدم زشتم

.
.
.
.
بگو من یه میمون خوشگلم

اگه دلت گرفته برو پایین...
.
اگه فکر میکنی هیچکس دوست نداره برو پایین....
.
اگه خیلی تنها موندی برو پایین....
.
یعنی انقدر بدبختی! خاک تو سرت.

ای همه دار و ندارم ای تو ماه شب تارم ! جز تو من کسی رو ندارم که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سر کارش  بذارم

میدونی بی مغز ها سکته نمی کنن.....واقعا خوش به حالت

گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ 

طرف دندونش درد می کرده میره دکتر میگه:

همه رو بکش بجز اونی که درد می کنه !

دکتر میگه چرا ؟
میگه: بذار مثل سگ تنها بمونه !

.

.

فارسی: دوست دارم

انگلیسی: آی لاو یو

فرانسه: ژ تم

اسپانیول: ته آمُ

ایتالیایی: تی آمُ

آلمانی:ایش لیبه دیش

دخترونه: بولولو مولی‌ گوجی بوچ بوچ!

.

.

این حرف بزرگمهر که می گفت

“سحرخیز باش تا کامروا شوی” رو زیاد جدی نگیر

دور و بر ما، سحر خیز ها یا کله پز شدند یا نانوا !

.

.

دست خط دکتر !

چیزی که تو می بینی: ∮₪₩₮£

چیزی که داروخانه می خونه : آسپیرین ۵۰۰ میلی گرم !

.

.

عشق به شکل پرواز پرنده ست ولی شاعر دقیقن ذکر نکرده کدوم پرنده

لاشخور یا کرکس یا جغد !

.

.

خــدایــا مــارو بُـکـش ، بــچـه هـای مـــارو بُـکــش

اقــوام ِ مــارو بُـکـش ، پــدر و مــادر ِ مــارو بُـکـش

خـدایـا  اصـلا هــر چـی مــار تــو دنـیــاســت بُـکــش !

.

.

غضنفر میره رستوران میگه : جوجه دارین ؟

گارسون : آره

میگه : دونش بدین نمیره !

.

.

شمارم توگوشیت تارعنکبوت گرفته

(طرح خجالت دادن بی وفا

کککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک​ککککک 

اخرین ویرایش شعر سعدی بجز قوم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شوهر
 که ویرانگرند بنی ادم اعضای یکدیگرند.

&&&

&&&

ممکنه آدما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پسر  باشن اما ، پیش نمیاد پسرا آدم باشن !

&&&

&&&

شباهت مردها با مارمولک متاسفانه هر چی دمشونو قیچی کنی باز دم در میارن

&&&

&&&

هنگام صرف غذا "دخترا " مرتب پشت میز می نشیند. مقدار کمی غذا می کشند. به آرامی غذا می خورند. تنها نوک قاشق را در دهان می کنند. 
"پسرا " تا جایی که بشقاب جا دارد غذا می کشند. به سرعت غذا را می بلعند، در حالی که قاشق را تا دسته در دهان می کنند. صدای برخورد قاشق با دندانهایشان موسیقی گوش نوازی است. بعد از دو بار پر کردن بشقاب، بالاخره کمی سیر می شوند !!!

&&&

&&&

مردها وقتی‌ یه زن بهشون میگه سردمه به سه دسته تقسیم میشن: 
اونایی که بغل می‌کنن ، اونایی که جاکتشونو میدن و احمق‌هایی‌ که میگن: منم همینطور!

&&&

&&&

خدا مرد را آفرید به زنها قول داد میتوان مرد ایده آل را در هر گوشه زمین پیدا کرد و زمین را گرد آفرید تا گوشه نداشته باشد.

&&&

&&&

مردها
 توی زندگیشون....فقط و فقط...بازم فقط.... 2 بار خانوما رو درک نمیکنند.... 
یک بار قبل از ازدواج ، یک بار هم بعد از ازدواج 
فقط دو بارررررررر

&&&

&&&

یارو به زنش میگه: از ازدواج با من مثل سگ پشیمونی یا مثل خرکیف میکنی؟

&&&

&&&

ادبیات آقایون هنگام زمین خوردم خانوم ها: 
دوران نامزدی: الهی بمیرم چیزیت که نشد 
1سال بعدازدواج: عزیزم بیشترمواظب باش 
3سال بعد ازدواج: مگه کوری جلوپاتونگاه کن 
5سال بعدازدواج: آخیش دلم خنک شد

&&&

&&&

زوجی بر سر یک چاه آرزو رفتند، مرد خم شد، آرزویی کرد و یک سکه به داخل چاه انداخت. زن هم تصمیم گرفت آرزویی کند ولی زیادی خم شد و ناگهان به داخل چاه پرت شد. 
مرد چند لحظه ای بهت زده شد بعد لبخندی زد و گفت: "این چاه واقعا کار می کنه

&&&

&&&

قانون 2 نیوتون: 
عشق در پسرها هرگز از بین نمیرود ، بلکه از دختری به دختر دیگر انتقال می یابد!

&&&

&&&

3 آرزوى مردها : 
1. اونقدر که مامانشون میگه خوشتیپ باشن 
2. اونقدر که بچه اشون دوست داره پول داشته باشن 
3. اون قدر که زن شون شک داره زن داشته باشن

&&&

&&&

یه مرد احمق به یه زن میگه ساکت باش! 
اما یک مرد دانا به یه زن میگه نمی دونی وقتی لبهات بسته اند چقدر خوشگل میشی!

&&&

&&&

همیشه پشت سرهردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرد
 موفقی زنی هست که نتونسته جلوی موفقیت شوهرشو بگیره.

&&&

&&&

مردا مثل جای پارک میمونن . خوباشون قبلا اشغال شدن و اونایی که موندن یا خوب نیستن یا دم در خونه مردمن

!

غضنفر میره مکه میخواست گوسفند قربانی کنه ، چاقو پیدا نمیکنه گوسفند رو خفه میکنه !

.

.

.

جاسم میره یخ بخره پول کم میاره به یخ دست میزنه میگه از این سردتر نداری؟

.

.

.

فری خوشحال میره خونه میبینه زنش نیست، همه جا رو میگرده یهو یادش میاد مجرده !

.

.

.

قلقلک دادن فرد مبتلا به اسهال مانند شوخی با اسلحه در حالت رگبار است !

.

.

سؤال خفن امتحان تاریخ : احمد شاه قاجار را فقط نام ببرید؟

.

.

غضنفر روشنفکر میشه پشه ها دور سرش جمع میشن !

.

.

.

به یه غضنفر میگن یه نقاشی غمگین بکش :یه بربری می کشه که نصفش سوخته!

.

.

.

تبریک حیف نون : سالی پر از توأم و سرشار از آکنده برایتان مملو از لبریزم

.

.

.

یارو پول نداشت خونه بسازه میگفت شهردار ی تراکم نمیده!

.

.

.

وقتی مضرات سیگار رو توی یه مجله خوندم انقدر ترسیدم که قسم خوردم دیگه مجله نخونم !

.

.

.

ﺑﻪ حیف نون ﻣﯿﮕﻦﺑﻨﻮﯾﺲ ﻣﻨﺎﺭ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﻪ ﭼﻨﺎﺭ! ﺑﻬﺶ ﻣﯿﮕﻦ ﺑﺨﻮﻧﺶ ﻣﯿﮕﻪ ﺧﯿﺎﺭ!!!!!!!!

.

.

حیف نون بعد از دعوا و جر و بحث با خانمش: اگه بخاطر یارانه ها نبود تا الان میکشتمت !!!

.

.

.

یه معتاداشته سیگار می کشیده میگه:ای بابایه ژمین لرژه هم نمیاد خاکستر سیگارمونو بریژه

.

.

از برادران یوسف پرسیدن وقتی یوسف را در چاه انداختین چه گفت : گفت شلپ !

.

.

.

ته دیگ چیست؟ آخرین امید حیف نون برای سیرشدن

.

.

.

ازغضنفر می‌پرسن: بلدی پیانو بزنی؟! میگه: نه. ولی یه داداش دارم… اونم نه!

.

.

.

غضنفر پاش درد میگیره، قرص مسکن میگذاره تو جورابش!

.

.

غضنفر چهار تا قالب صابون م یخوره که به مرز خود کفایی ( خود کف آیی ) برسه!

.

.

به غضنفر می گن تا حالا گول خوردی؟ میگه آدم که گول نمی خوره! گول آدمو می خوره

.

.

.

حیف نون خوابیده بوده، میان بیدارش کنن می بینن پین کد (Pin Code) می خواد!

گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ​گگ
غضنفر زنگ میزنه به دوستش ، آهسته میگه : من الان توی جلسه ام . بعدا باهات تماس میگیرم !

&&&&&

به ترکه میگن پسرت رکورد شکونده میگه گه خورده من که پولش رو نمیدم

&&&&&

ترکه میره جبهه و از کمر به پایینش قطع میشه، بهش میگن: چه احساسی داری؟ میگه: احساس می‌کنم تا کمر رفتم تو بهشت

&&&&&

یه رشتیه تو تخت پیش عیالش دراز کشیده بود که یهو احساس کرد 6 تا پا زیر لحافه در جا پرید از تخت پائین و شمرد 1 . 2. 3 . 4 بعد گفت بازم خیالاتی شد

&&&&&

به رشتی میگن روی هم رفته شما چند تا بچه دارید میگه: ما رو هم نرفته 4 تا بچه داریم

&&&&&

چهارتا مورچه می رن حموم بعد 2تا میان بیرون اگه گفتین اون 2تا چی میشن؟ می چسبن به صابون

&&&&&

ترکه میره مکه برعکس همه طواف میکنه... بهش میگن چرا برعکس طواف میکنی؟ میگه شما از اون ور دنبالش کنین من از این ور میگیرمش

&&&&&

ترکه در یخچال را باز میکنه، ژله میلرزه، میگه: نترس اومدم پنیر بخورم

&&&&&

یه یارو میره اصفهان کارخانه لیوان و بشقاب یکبار مصرف میزنه، بعد از شش ماه ورشکست میشه

&&&&&

وصیت نامه ی غضنفر رو باز میکنن میبینن نوشته همه نماز هامو خوندم فقط برام 20 سال وضو بگیرید .

&&&&&

صبح کیفم رو زدند، بدبخت شدم، توش همه زندگیم بود ... شناسنامه، پاسپورت، کارت ملی، دو و نیم میلیون پول، پانصد تا سکه تمام بهار آزادی، یه شاخه نبات، یک دست آینه و شمعدان ... وکیلم؟

&&&&&

مشخصه موبایل ندیده ها:
1- وقتی موبایلشون زنگ می خوره خنده شون می گیره
2- وقتی بهشون زنگ می زنن دیر جواب می دن
3- وقتی براشون SMS سرکاری میاد تا آخرش می خونن!

&&&&&

خرس‌ها با یه ظرف عسل خر میشن، اسب با چند حبه قند، سگ با یه مقدار استخوان، مرد با زن زیبا، راستی تو هنوز موز دوست داری؟

&&&&&

اگه ده تا گل گرفتی دستت و رفتی جلوی اینه 11 تا گل قشنگ دیدی اصلا تعجب نکن این نشون میده هم کوری هم خنگی و هم دچار توهم شدی

&&&&&

حیف که فقط تو یکیو دارم اگر از تو یه عالمه داشتم... الان گاوداری داشتم

&&&&&

0935۰۰۰۰67 این شماره پینوکیو است، بهش زنگ بزن ببین چه طوری آدم شده، شاید تو هم آدم شدی!

&&&&&

از یه کچل می پرسن اسم شامپوت چیه؟ می گه من از شیشه پاک کن استفاده می کنم

&&&&&

اگر به نیت 124000 پیغمبر ، 124000 اس ام اس بفرستید ، آخر ماه خبر خوشی از جانب مخابرات دریافت می کنید.

گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ​گگ

در راستای پاییز و زمستون و قبض گاز ! :
حالا خوبه که اسمش گازه اینقدر پول قبضش میاد
فکر کن اگه اسمش بوس بود…..چقدر میومد !

تخم مرغ دانه ای ۳۰۰ تومان!!!
نیمرو را به خاطر بسپار !
دانشجو مُردنیست !

به غضنفر میگن اگه همسر آیندت رو پیدا کنی چیکار میکنی ؟
 میگه : یه چَک میزنم تو گوشش میگم تا حالا کجا بودی؟!

یه شعر جدیدی هست که میگه :
چو عضوی ز زنها شود آشکار
دگر مرد ها را نماند قرار !

اس ام اس بازی بین دو عاشق، دختره این پیامک رو میفرسته:
عشق من اگر الان خوابی، رویاهاتو برام بفرست
اگر داری میخندی، لبخندت رو برام بفرست
و اگر در حال گریه ای، برایم اشکهایت را ارسال کن
دوستت  دارم
پسره جواب میده:
من الان توالتم. چی برات بفرستم !؟!؟!؟

اعصاب چیست؟
چیزیست که هیچ کس ندارد ولی توقع دارند که تو داشته باشی!
توقع چیست؟
چیزیست که همه دارند و تو نباید داشته باشی!

دوست عزیز !!! اگر خیلی آشغالی , حداقل قابل بازیافت باش !!!
مرسی! 

پشت کامیونا مینویسن عاقبتِ فرار از مدرسه
پشت مسافر کشا
عاقبت ادامه تحصیل!

لذت بردن یعنی اینکه بری مهمونی، دخترشون برات شربت بیاره
آروم بگی :خودتون درست کردین؟؟ اونم با عشوه بگه : بله نوش جان
تو بگی : پس نمی خورم ، مرسی !

راسته که میگن
اگه به یه کچل بخندی بی برو برگرد کچل میشی
ولی به یه میلیونر قهقه هم بزنی هیچ اتفاقی نمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ی  افته !

ملت ما ملتی است که اگر تو خیابان زل زل نگات کنه نمیفهمی خوشگلی یا زیپت بازه !

امروز با شکوهترین روز هستیست روزی که آفریدگار تو را به جهان هدیه داد
و من میترسم به تو تبریکی بگویم که شایسته تو نباشد
به زمین خوش آمدی فرشته ی مهر و زیبایی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولدت  مبارک

&&&&&&

دوباره روز تولدت رسید
روزی که غصه سراغم نمیاد
روزی که دستای تنهایی من
بیشتر از همیشه دستاتو میخواد
تولدت مبارک

&&&&&&

در بــــــــاغ جهان، دلم گلی می جوید

امروز گل سپیــــــــــده ات می روید . . .

امروز دلـــــــــم دل ای دل ای میخواند،

چون میلاد تو را خـدا مبارک گویـد.

تولدت  مبارک

&&&&&&

میلاد تو طلوع نور
، در قلبی مه گرفته بود  نفسی گرم در فضای سرد و غریب
گلی شکفته در بهار
تولد یک شعر دلنشین شعری در واژه های نگاهت و در قافیه های کلامت
تولدت مبارک

&&&&&&

تو وجودت واسه من یه معجزه ست
مثل تو هیچ کجا پیدا نمیشه
روز میلاد قشنگت میمونه
توی تقویم دلم تا همیشه
تولدت مبارک

&&&&&&

روزی که، تو اومدی روی زمین
یه فرشته کم شد از آسمونا
مثل گل شکفتی بین آدما
گل سر سبد بودی بین اونا
تولدت  مبارک عزیزم

&&&&&&

تولد تو تولد من است

من تمام طول سال بیدار مانده ام

که مبادا روز تولد تو تمام شود

و من در خواب بمانم

و نتوانم به تو بگویم

تولدمان مبارک !؟

&&&&&&

روز میلاد توست و من همچنان در آرزوی لحظه ای هستم که دستانت را بگیرم در چشمانت خیره شوم
تو را در آغوشم بفشارم و با عشق بگویم تولدت مبارک

&&&&&&

وجود زیبایت وارد به دنیا میشود
هدیه سالروزش این آوا میشود
عاشقی چون من بی پروا میشود
در شعر تولد غرق رویا میشود
اینگونه سالی دگر ازعمر تو آغاز میشود
تولدت
 مبارک

&&&&&&

میگویند  آغاز نو شدن آغاز تازه شدن بهار است  اما برای من روز میلاد تو سر آغاز فصلی دگر از زندگیست  تولدت مبارک

&&&&&&

باز کن پنجرهها را که نسیم
روز میلاد اقاقی ها را
جشن میگیرد
و بهار
روی هر شاخه کنار هر برگ
شمع روشن کرده است
لمس بودنت مبارک

&&&&&&

با من باشی دوست دارم

تنها باشی دوست دارم

امروز روز میلادته

هرجا باشی دوست دارم

تولدت مبارک

&&&&&&

روز میلاد تو، روز صدور شناسنامه عشق است

عشق من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ت ولدت
 مبارک

&&&&&&

اگر باران بودم انقدر می باریدم تا غبار غم را از دلت پاک کنم اگر اشک بودم مثل باران بهاری به پایت می گریستم اگر گل بودم شاخه ای از وجودم را تقدیم وجود عزیزت میکردم اگر عشق بودم آهنگ دوست داشتن را برایت مینواختم ولی افسوس که نه بارانم نه اشک نه گل و نه عشق اما هر چه هستم دوستت دارم تولدت مبارک

&&&&&&

خدای اطلسی ها با تو باشد
پناه بی کسی ها با تو باشد
تمام لحظه های خوب یک عمر
به جز دلواپسی ها با تو باشد .

تولدت مبارک

&&&&&&

روز میلاد تو باران آمد روز میلاد تو  بود که هوا بوی شبنم وشقایق می داد ...

میلاد پاکت مبارک

&&&&&&

تحفه‌ای یافته نکردم که فدای تو کنم یک سبد عاطفه دارم همه ارزانی تو
تولدت مبارک

&&&&&&

امشب چه ناز دانه گلی در چمن رسید
گویی بساط عیش مداوم به من رسید
نور ستاره ای در شب تولدت
انگار که فرشته ای از ازل رسید

فرشته ی من تولدت مبارک

من ، تو ; ما

یادت هست ؟

تمام شد …

حالا : تو ، او ; شما

من هم به سلامت . . .

&&&&&

ای صبا گر بگذری از کوی مهرافشان دوست / دوست ما را گو سلامی ، دل همیشه تنگ اوست .

دلبرا در دل سنگ تو وفا نیست چرا ؟ / کافران را دل نرم است و تو را نیست چرا ؟

هر که قتلی بکند، کشته بهایی بدهد / تو مرا کشتی و امید بها نیست چرا ؟

&&&&&

کاش میشد در میان اطلسیها خانه کرد / کاش میشد با نگاه بی کسی کاشانه کرد

باد و باران را میان دام کرد و دم نزد / کاش میشد با صدایی عاشقانه ناله کرد . . .

&&&&&

پیراهن خیس ابر تن پوش من است

صد باغ تبر خورده در آغوش من است

این زندگی کبود این تلخ بنفش

زخمی است که سالهاست بر دوش من است . . .

&&&&&

بخار شیشه ایم ، نازمون کنی اشکمون در میاد چه برسه فراموشمون کنی !

تو صادقانه گفتی در خانه قلبت هیچ جایی برای من نیست

من بر قلب سنگی ات بوسه می زنم ، که با من صادق بود . . .

&&&&&

دلامون بزرگه تنگش نکنیم ، زندگی آسونه سختش نکنیم ، رفاقت قشنگه ترکش نکنیم!

&&&&&

ای مثل غرور ساده ی آیینه فاش

کاری نکنی شکستگی آید و کاش

دیدار تو با آیینه حرفی دارد

هم با همه باش و هم جدا از همه باش

ساده بودم که تورا ساده تصور کردم / بعد لبخند تو با گریه تبسم کردم

آشنا با همه ی پنجره های شهرم / چون تورا پشت همین پنجره ها گم کردم

&&&&&

سردم شده است و از درون می سوزم

حالا شده کار هر شب و هر روزم

تو شعر مرا بپوش سرما نخوری

من دکمه ی این قافیه را می دوزم !

&&&&&

“به یاد” هم بودن ، قشنگترین هدیه ایست که نیاز به “با هم” بودن ندارد . . .

&&&&&

می پوشانم دلتنگی ام را با بستری از کلمات ، اما باز کسی در دلم “تو” را صدا می زند . . .

.

&&&&&

منم دلتنگ رویت / دلم آید به سویت

چه کردی با دل من / که کرده آرزویت . . .

&&&&&

دوست مزرعه ی سرسبزی است که با امید و عشق

در آن بذر می افشانی و با سپاس آن را درو میکنی . . .

&&&&&

مرنج از من ، که دل را نباشد طالقت رنجت / به دنیایی نمی بخشم صفای قلب یکرنگت . . .

&&&&&

امشب ز غمت میان خون خواهم خفت

وزبسترِ عافیت برون خواهم خفت

باور نکنی خیال خود را بفرست

تا در نگرد که بی تو چون خواهم خفت . . .

&&&&&

ای کـــاش دلـــم اســیـــر و بــیـمار نبود

در بـــنـــد نــــگاه او گــــرفــتــار نــبـود

من عاشق واو زعشق من بی خـبر است

ای کــاش دل و دلــبــــر و دلـــدار نـبود

وحالا ترول

جوک وترول خیلی زیاد نیایی 99درصد عمرت به فناست 1

عکس های خفن خنده دار , ترول های خنده دار , عکس خفن خنده دار , عکس های باحال

جدیدترین عکس های خفن خنده دار , ترول های خنده دار ۲۰۱۵, عکس خفن خنده دار

عکس های خفن  خنده دار , ترول های خنده دار

عکس های خفن  خنده دار , ترول های خنده دار

عکس های خفن  خنده دار , ترول های خنده دار  , عکس خفن خنده دار

عکس های خفن خنده دار , ترول های خنده دار , عکس خفن خنده دار

سلفی بسیار زیبا از این گربه

عکس های خفن خنده دار , ترول های خنده دار , عکس خفنخنده دار

گیمر اتش

یوتیوبhttps://www.youtube.com/channel/UCUtcy0MLKNBu_NZutCabIRw

اپاراتhttp://www.aparat.com/pouya_b
پاسخ
 سپاس شده توسط صوصن ، sufiy ، snail ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Hanie...... ، nanali ، باران20 ، รђคг ، ḲℑℳℐÅ ، mahya . m ، امیرحسین آی آر آی ، ღSηow Princessღ ، **zeinab** ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، IM JUST TIRED ، sandi ، 28hossein ، adminSurd Girl # ، @AMIN@ 2002 ، m@ryam ، عشق بارسا23 ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
آگهی
سپاس crying

اینهمه جوک وترول گذاشتم سپاس بدین
گیمر اتش

پاسخ
عالی بود ولی خیلی زیاد!!!!!!!!!
پاسخ
من جوک بزاریم زیادمیزارم منتظر نظارت وسپاساتون هستم Big Grin
گیمر اتش

پاسخ
یعنی اینا ارزش سپاس ونظرو نداره cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
گیمر اتش

پاسخ
سپاس بالای 20شه قول میدم تقریبا4برابرشو بزارم
گیمر اتش

پاسخ
آگهی
خوب بودن ولی اینایی که با سبز نوشتی چشامو اذیت کرد منم نخوندمشون
...Never mind

پاسخ
2 تا سپاس دیگه بدین  2الا4برابر اینو میزارم
گیمر اتش

پاسخ
2تاسپاس دیگ بدین تا اگه نیایی 99/9عمرت به فناست متولد شه فقط با دوسپاس اگه توش نرید فقط 0/1عمرتون به فنا نیست

اگه اونم 30تا سپاس بخوره 100درصد عمرت به فناست متولذ میشه واگه اون 40سپاس بخوره نیای کل عمرت به فناست متولد میشه و...
گیمر اتش

پاسخ
ببینم شما نمیخواید بخندید یا من اینجوری فک میکنم 2سپاس دیگه بدید از خنده در امان نیستید

فقط یه سپاس تا خنده مونده 1سپاس میفهمید
گیمر اتش

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خیلی جالبه همه شرکت کنید
  میم های طنز خیلی خفن پارت۲
  اگر این دیالوگ ها نبودند خیلی از فیلم ها ساخته نمی شدD:
  بیا بخون گفتگوی دخترو پسر خیلی جالبه
  خیلی صادقانه میگم ! یه داستان خیلی خنده دار..
Wink ترول راکی سری سه (نیای نصف عمرت بر فناس)
Heart عکس نوشته های خیلی باحال♡
  50 مزیت خیلی خنده دار مرد بودن!
  جوک غضنفری!! نخونی نصف عمرت برفناس (چرا نگاه میکنی کلیک کن دیگه!
  ترول های بامزه وجدید خیلی خنده دار -بدو دیگه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان