امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تخريب احسان عليخاني به شبكه هاي اجتماعي كشيده شد/اين بار شبكه من و تو

شاید به جرأت می توان گفت که برنامه "ماه عسل" امسال، جزو پربیننده ترین برنامه های صدا و سیما بوده و بیشتر خانواده های ایرانی را در لحظات نزدیک افطار مجذوب خود کرده است.

اما برنامه امسال ماه عسل نسبت به سال های قبل با جنجال بیشتری آغاز شد. این حاشیه ها علاوه بر برخی موارد اجرا از سوی علیخانی، حتی به دکور برنامه هم کشید تا زحمات و طراحی زیبای این برنامه تحت الشعاع برداشت های منتقدان قرار گیرد.

این روزها گمانه های بسیاری در مورد افراد پشت پرده حاشیه‌سازی و شایعات علیه ماه عسل مطرح می شود که تنها گذشت زمان می تواند چهره مدیران شایعه‌ساز و تخریب کنندگان و یا مقصران را نشان دهد.

در این بین اما رقبای ماهواره‌ای این برنامه هم که گویا در رقابت میدان را وا داده اند، از آن سو شروع به حاشیه‌سازی کرده و با مدیریت شایعات سعی در به حاشیه کشاندن آن دارند.

شبکه تلویزیونی "من و تو" که دچار افت و افول شدید مخاطب شده، هر از چند گاهی برای جبران این نقص، به این و آن چنگ می زند تا بلکه بتواند با تخریب دیگران خود را مطرح کند.

چند روز پیش "سالومه سیدنیا" یکی از مجریان این شبکه با حمله به "احسان علیخانی" وی را با عباراتی زشت و بی ادبانه مخاطب قرار داد!

سالومه سیدنیا که اکنون کمتر از سابق نوبت آنتن در شبکه من و تو به وی می رسد در پستی در فیس‌بوکش با توهین به احسان علیخانی و برنامه محبوب او چنین نوشت: «لذت شهوانی است در پسِ آن چهره سراسر پلاستیکی ات وقتی از دردناک ترین وجوه زندگی یک بچه ۸ ساله می پرسی و دست محبت کثیف ات را به سرش می کشی و دوربین ات جوراب پاره اش را نشان می دهد و اشک های تمساح دروغین ات.»

تخريب احسان عليخاني به شبكه هاي اجتماعي كشيده شد/اين بار شبكه من و تو 1

آنچه از موضع گیری های شبکه های ماهواره ای و عوامل آن در مورد ماه عسل احسان علیخانی روشن است، مردمی بودن و پر مخاطب بودن این برنامه است که گویا در این کسادی بازار مخاطب به مذاق شبکه های ماهواره ای خوش نیامده و از ابتدا با مدیریت شایعات علیه این برنامه سعی در تخریب آن دارند.

اگرچه بعضی سوژه های این برنامه نسبت به سال های قبل با افت چشمگیری مواجه بوده؛ اما به نظر می رسد اینگونه فضای توهین و فحاشی علیه این برنامه منطقی و طبیعی نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط saba 3 ، nanali ، Archangelg!le ، serpent ، آویـــسـا ، **zeinab** ، T@NNAZ ، Mr.Unnamed
آگهی
غلط کرن.جو گیرا .علیخانی اونارو کلفت خونشم حساب نمیکنه.مجری ب این خوبی.والا
دارم میمیرممممممم ^_^
پاسخ
 سپاس شده توسط _wιɴɴer_
به ما چه قضاوت میکنیم
شاید راست بگه??
شاید هم دردروغ
پاسخ
 سپاس شده توسط _wιɴɴer_
من کاری ب حرفای شبکه های غربی ندارم
ولی واقعا رفتار احسان علیخانی با مهمانها تحقیر برانگیز و زشته 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PISHY

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط _wιɴɴer_ ، T@NNAZ
علیخانی بد نیس.مشکلش اینه که خیلی حرفشو رک میگه.من ک ازش خوشم میاد. '-'
پاسخ
 سپاس شده توسط _wιɴɴer_
عليخاني مهموناشو ضايع ميكنه درست:/

اما حرفشو خيلي رك ميگه برخلاف خيلي از مجري هاي صدا و سيما

چيزي كه بيشتر ادمو ميسوزونه اينه كه اين من و تويي ها با اون وضع خراب سابقه شون اين حرفا رو ميزنن:-
پاسخ
آگهی
فقط علیخانی اینطوری نیس خیلی از مجریا مهموناشونو تحقیر میکنن
منم کلن حرسم میگیره نمیبینم اه اه فک کرده کیه :|
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Question ماجرای احسان علیخانی و پریناز ایزدیار چیست؟
  “احسان گوشتی” کیف‌ قاپ حرفه‌ای دختران دستگیر شد
  دلخوری دختران ایرانی از احسان علیخانی+عکس
  انتشار عكس هاي خصوصي مهمانان ماه عسل/حاشيه ها باز هم گريبان عليخاني را گرفتند
  واكنش تند عليخاني به انتقادات از در امد برنامه ⍨ ماـہ عـωـل ⍨
  اولین قربانی برنامه احسان علیخانی! +عکس
  «دور دور» پديده نا‌مطلوب اجتماعي است
  شوق شايعه در شبكه‌هاي اجتماعي
  احسان کرمی و همسرش در برج میلاد (عکس)
  شایعه رابطه احسان علیخانی و آزاده نامداری با انتشار تصاویر دو نفره شان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان