امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

باورنکردنی از تولد نوزادی با 3 مادر و یک پدر!! (تصاویر)

باورنکردنی از تولد نوزادی با 3 مادر و یک پدر!! (تصاویر) 1
زن و شوهر جوانی وقتی فهمیدند هرگز با روشهای طبیعی قادر به بچه دار شدن نیستند تصمیم گرفتند با کمک اعضای خانواده شان از این نعمت الهی بهره مند شوند. بنابراین خواهر " کتی" زن جوانی که قادر به بارداری نبود با اهدای تخمک و خواهر شوهرش با اهدای رحم خود به این زوج به تولد فرزند آنها کمک کردند.
به این ترتیب فرزند " دیوید" و "کتی" بعد از به دنیا آمدن صاحب 3 مادر شد. مادری که از تخمک باور شده او متولد شده ، مادری که 9 ماه او را در رحم خود پرورانده و تغذیه کرده و مادری که قرار است همه عمر نگهدار او باشد.
فرزند به دنیا آمده یک دختر زیبا و دوست داشتنی است که برای این خانواده بسیار با ارزش است.
کتی 31 ساله در این رابطه میگوید:خواهرهای ما واقعا به من همسرم لطف داشتند و این بهترین هدیه ای بود که من و او از خانواده هایمان گرفتیم. داشتن فرزند آرزوی هردوی ما بود.
ایران ناز، دیوید 33 ساله میگوید: من هنوز هم باور نمیکنم که ما والدین یک نوزاد هستیم . این دختر کوچک فرشته ماست و این خواهران ما بودند که به ما کمک کردند تا رویایمان رنگ واقعیت بگیرد.
کتی هنگام نوجوانی متوجه شد که به صورت مادرزادی تخمدان ندارد و هرگز بچه دار نخواهد شد همان زمان خواهرش به او قول داده بود که در حل این مشکل کمکش کند. هنگام حل این بحران خواهر دیوید نیز پیشنهاد کرد با اهدای رحم خود به تولد اولین نوه خانواده کمک کند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ana 12 ، آویـــسـا ، AعطریناA ، mr.destiny ، Dokhtari az JenSe SHISHE
آگهی
:|
همه رو اهدا کردن ... :|
پاسخ
عجب=|
پاسخ
چه قشنگ و شیک Confused
پاسخ
تکراری
اینم لینک:http://flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=218715
یه عقرب دارم اسمش زبونه اگه نیشت نزده بدون حسش نبوده
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  قتل در جشن تولد ، قاتل در یکی از برج های الهیه بازداشت شد !
  گرفتن تولد 43 سالگی جنیفر لوپز توسط دوست پسرش
Star گریم عجیب و باورنکردنی تیلور سوئیفت (عکس)
  تولد یک بُز با دو سر
  شوخی های ترسناک این پدر و مادر با فرزند خود
  پرت کردن نوزاد معلول تازه متولد شده توسط مادر !
  غلبه مادر بزرگ 94 ساله بر کرونا
  مادر شدن در پنج سالگی
  کاهش وزن باورنکردنی این پسر بچه (عکس)
  به دنیا آمدن نوزادی با چشم از حدقه بیرون زده + عکس |+18|

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان