امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تایید ادامه ی دوستی سلنا گومز و کیتی پری بعد از موزیک ویدیوی BAD BLOOD تیلور سوئیفت ت

سلنا بعد از بازی در نقش دشمن (Arsyn Vs. Catastrophe) توی موزیک ویدیوی Bad Blood که یکی از کار های بهترین دوستش, تیلور سوئیفت بوده و همه ی ما میدونیم یا شنیدیم که نقش Arsynیه نقش واسه کیتی پری 30 ساله هست تو یه مصاحبه به نام the edge afternoons شرکت کرده.
تو اون مصاحبه "Tabloid True or False" رو بازی کردن.
مجری برنامه هم وقتو تلف نکرده و از سلنا پرسیده که : آیا این راسته که بعد از تموم شدن ویدیوی Bad Blood به کیتی زنگ زدی و گفتی که فقط داشتی نقش بازی میکردی و قصد توهین بهش نداشتی؟
و سلنا سریعا رد کرده و گفته که: همه چی میون ما خوبه خوب بود. چه قبل از این ویدویو و چه بعد از این! من اصلا درباره ی ویدیو باهاش حرف نزدم. من فقط در باره ی چیزای عادی باهاش حرف زدم. این دختر عالیه و من خیلی دوسش دارم!
به نظرتون تیلور میتونه قبول کنه که بهترین دوستش با یکی از بد ترین دشمناش در ارتباطه؟
ولی تیلور و سلی چند روز پیش با هم رفتن بیرون! Heart Heart Heart Heart Heart

تایید ادامه ی دوستی سلنا گومز و کیتی پری بعد از موزیک ویدیوی BAD BLOOD تیلور سوئیفت ت 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PISHY
تایید ادامه ی دوستی سلنا گومز و کیتی پری بعد از موزیک ویدیوی BAD BLOOD تیلور سوئیفت ت 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، Spell † ، ✘Nina✘ ، باران20
آگهی
چیشُــــده که رابطه ی تیلور و کیتی با هم بده ؟ ._.

من رابطه ی سلنا و تیلور و خیلی دوست دارم .. امیدوارم همیشه دووم داشته باشه (:
Unknown
پاسخ
 سپاس شده توسط AعطریناA

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مخصوص عاشقای موزیک انگلیسی|نسخه 1
Music چند تا موزیک پر انرژی واسه اول هفته
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  به تمسخر گرفته شدن تیلور سوییفت توسط نیکی میناج ؟! :|
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  سـلـنـا گـومـز و تیلور سوئیفت از نـایـل هـوران سـواستفاده کـردند!
  نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore
  تحلیل البوم folklore از تیلور سویفت
  هشتمین البوم تیلور سویفت به نام Folklore
  آیا دوره ی اوج تیلور سویفت به پایان رسیده ؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان