امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مرگـــــɗєαɗــــــم نزدیکه!

اوف الان شما برید بمیرید 
خب اون دنیا خیلی منتظرتونن والا بد تر از اینجا
پاسخ
 سپاس شده توسط dark heart
آگهی
من از مرگ میترسم

من از مرگ میترسم:p325:
مرگـــــɗєαɗــــــم نزدیکه! 2
پاسخ
من بدبخت سه ساله سرطان دارم هنوز میگم زنده میمونم.

تو انقد بی امیدی?????????

میدونی من چقد ارزو دارم????? مطمنم به همشونم میرسم.تو دوروزه مطلع شدی.من سه ساله که میدونم.امید داشه باش اونی.شاید خدا بخواد بمونی
پاسخ
 سپاس شده توسط dark heart
(13-07-2015، 22:01)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی من چقد ارزو دارم????? مطمنم به همشونم میرسم.تو دوروزه مطلع شدی.من سه ساله که میدونم.امید داشه باش اونی.شاید خدا بخواد بمونی

سرطان ک چیز بدی نیس....من از خدا بارها خاستم اگ خاستم بمیرم منو باسرطان ببره...میدونی چرا؟؟؟چون آدم فرصت جبران همه چیز رو ب دست میاره...چون مرگو ب خودت نزدیکتر حس میکنی کاراتو راست و ریس میکنیو حسابات رو با مردم و خدا صاف میکنی...خدا هیچ آدمی رو موقعی ک کارش تو دنیا تموم نشده باش ازین دنیا نمیبره...پس نباید با حکمت خدا جنگید...ممکن با بردنمون مارو از آتیش جهنم نجات بده .... یا هرحکمت دیگ... سرطان هم ی نوع از آزمایش های خداست باید سربلند اومد بیرون...
یادداشت کن : دیروز بخشی از تاریخ است!!
فرداهم رمز و رازی بیش نیست !!

امروز هدیه است!!     قدر این هدیه رابدان!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، dark heart
(14-07-2015، 3:17)من یک دخترزیبا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2015، 22:01)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرطان ک چیز بدی نیس....من از خدا بارها خاستم اگ خاستم بمیرم منو باسرطان ببره...میدونی چرا؟؟؟چون آدم فرصت جبران همه چیز رو ب دست میاره...چون مرگو ب خودت نزدیکتر حس میکنی کاراتو راست و ریس میکنیو حسابات رو با مردم و خدا صاف میکنی...خدا هیچ آدمی رو موقعی ک کارش تو دنیا تموم نشده باش ازین دنیا نمیبره...پس نباید با حکمت خدا جنگید...ممکن با بردنمون مارو از آتیش جهنم نجات بده .... یا هرحکمت دیگ... سرطان هم ی نوع از آزمایش های خداست باید سربلند اومد بیرون...

درسته حتما حکمته.منم منکرش نشدم داشم به این دختر خانم میگفتم امیدشو از دست نده.خودم هدفی رو که انتخاب کردم به خاطر همین بود.چون میدونستم که میمیرم.چه بهتر ک اون مدلی بمیرم
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، dark heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/3szypvjmtja2ae5spgpi.jpg

.__.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، sufiy
آگهی
چقدرشماها ناامیدین
پاسخ
جم کنین این مسخره بازیارو:|
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
(14-07-2015، 14:34)sufiy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جم کنین این مسخره بازیارو:|

دقیقااا
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Tongue متن تولدم مبارک برای اونایی ک تولدشون نزدیکه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان