امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من آریایی نیستم

من آریایی نیستم.

من از قومی نیستم که خود را مالکان سرزمینم می دانند حال آنکه فراموش کرده اند اجدادشان از جنوب روسیه وارد کشورم شدند.

من از قومی نیستم که خود را اولین ساکنان کشورم می خوانند درحالی که کوه های کشورم حکایت از مردمانی دارد که غارها مأمن و پناهگاهشان بوده.

من از قومی نیستم که مرا متعصب می خوانند اما با شنیدن اندک انتقادی به شاه پاسارگاد بر من می تازند.

من از قومی نیستم که وقتی شهرهایشان را در سرزمینم مستحکم ساختند به خاطر تاج و تخت با یکدیگر جنگیدند و برای اولین بار رنگ آشوب گسترده را به کشورم نمایاندند.

نمی خواهم وقتی تاریخ نیاکانم را می خوانم رنج هایی که برای کشورگشایی شاهانشان کشیده اند برایم تداعی شود.

نمی خواهم از قومی باشم که برای کسب اعتبار هر روز سخنی جدید به حکمران سرزمینم نسبت می دهند درحالی که قادر به اثبات آن نیستند.

من از قومی نیستم که برای بدست آوردن برتری هر روز  با تهمتی جدید دست به تمسخر اقوام دیگر می زنند.

وقتی چشم و گوشم باز شد گفتند تو آریایی هستی زیرا ایرانی متولد شده ای اما هیچ گاه نتوانستند ثابت کنند اجداد من مغول ها نبوده اند.

آری، افتخار می کنم در کشوری زندگی می کنم که شاهانش گرچه با زبان ما بیگانه بودند اجازه دادند ادیبان سرزمینم شاهنامه را فارسی بسرایند.

افتخار می کنم در کشوری به دنیا آمده ام که کاشی کاری های هنرمندانش چشمان جهانیان را خیره کرده.

به خود می بالم وقتی نام امیرکبیر رادر تاریخ کشورم می خوانم.

غبطه می خورم به کشورم که سلیمانی اش را دنیا می شناسد.

به راستی که مردم سرزمین من شایسته ی بهترین هایند جه ترکشان، چه کردشان، چه عربشان، چه تاتارشان و حتی چه آریایی شان.

آری، من یک ایرانی ام.

لطفا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر کنید.
اشتباه مرا به پای مکتبم نگذارید
(رییس جمهور شهید ایران)
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent ، یاس گل ، mr.destiny
آگهی
ما عیلامی هستیم نه اریایی و نه ایرانی
پاسخ
الان به طور علمی بخوای بگی ما ترکيب از چندین نژاديم که با ازمایش ژنتيک معلوم میشه بیشتر کدوم طرفی هستیم 
انسان دشمن ان چیزی است که نمی فهمد Sleepy
پاسخ
منتقل شد
من آریایی نیستم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
دوست عزیز...

نژاد مغول وارد خون محدوده فعلی ایران نشد...
ناحیه شرق ایران یعنی افغانستان از این نژاد نیستن...

هم از ما وارد اعراب شده
هم از اونا...

ولی ایرانی بودنمون هم سر جاشه...

..........
بیشتر جملات منصوب به ارد و گوروش از نهج البلاغه اس
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من آریایی نیستم 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من آریایی نیستم 1

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation گـفـتـی من ........ نیستم
  نژاد و دین ساکنان ایران قبل از ورود آریایی ها
  ◄ ویژگی ظاهری آریایی ها ►

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان