امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مـטּ سربآزمـ ...[میهـטּ پرستے]

مـטּ سربآزمـ ...[میهـטּ پرستے] 1

میگن هرکی میره سربازی مرد میشه ، اما به نظر من اون کسی که میره سربازی مرد نمیشه بلکه میهن پرست میشه

داشتم تو خاکها غلت میزدم که یکی از دور داد میزد : بشمر یک ، بشمر دو ، بشمر سه

رسیدم بهش ، خیلی بهم ریخته بودم ؛ دوست داشتم اون کسی که منو تنبیه کرده بود رو با دستام خفه اش کنم میخواستم ... !!!

تو این فکرا بودم که منو رو صدا کرد : بیا اینجا بینم پسر ، از خستگی نای حرکت نداشتم ، سرفه میکردم که دوباره اون صدا اومد : مگه با تو نیستم بیا اینجا پسر

نگاه به اینور اونور کردم همونی رو دیدم که منو تنبیه کرده بود از رو زمین بلند شدم آهسته ، آهسته طرفش رفتم به خودم گفتم : غلط نکنم منو باز میخواد تنبیه کنه خودم رو آماده کرده بودم .

تو این فکرا بودم که گفت بیا این آب قند رو بخور فشارت افتاده ؛ با این کار مربی آموزشی سربازیم انگار آبی رو آتیش ریخته باشن من رو آروم کرد از یه طرف تعجب کرده بودم چرا تنبیه هم کرد و از یه طرف این آب قند رو بهم داد .

داشتم به این مسئله فکر میکردم که گفت : بوی خاک استشمام کردی ؟

گفتم : آره الانشم دارم بخاطر اون سرفه میکنم

گفت : گرمای خاک لمس کردی ؟

گفتم : آره ، خیلی

گفت : چه حسی داشتی

گفتم : حس کردم خیلی دارم کوچیک میشم

گفت : نه اشتباه فکر کردی. خاک ، ماده ای که انسان از اون بوجود اومده ، بوی خاک نشانۀ برگشت به اون و گرمای خاک نشانۀ حیات!

من چون حوصله نداشتم گفتم: قشنگ بود امر دیگه ای ندارید

به حرفاش ادامه داد گفت این خاک گرم خوشبو ، خیلی ها توش بزرگ شدن غلت خوردن استشمامش کردن و درونش رفتن اونا این خاک دوست داشتن مثل کوروش ، داریوش ، بهرام چوبین ، صیاد شیرازی و پدر تو !

نگاش میکردم و اون به حرفاش ادامه میداد گفت: این لباس تنت مقدس چون تو سرباز وطنی و لباس سربازی وقتی تن کسی باشه اگه خدای نکرده مرد میتونن بدون غسل خاکش کنن ، انقدر این لباس مقدس . و این خاک خیلی ارزش داره اگه روُش داری غلت میزنی ننال این خاک پیوندی با تو داره مثل خاکیه که ریشه تو درونش و تو داری از این خاک برای حیاتت استفاده میکنی این خاک راهی یه برای رسیدن به افلاک گرمای خاک الان برای امثال پدرت و کسایی که از این خاک از اول زندگیشون دفاع کردن و براش ارزش قائل بودن نسیم خنکی یه . دوست دارن این خاک برای خودشون ، فرزنداشون و نسل بعدیشون باشه حاضرن جونشون رو بدن ولی یک ذره از این خاک رو ندن

چه قدر صحبتاش شیرین دل نشین بود ، دیگه سرفه نمیکردم فقط تو چشاش خیره شده بودم ، بهش گفتم : یه پا واسه خودت فیلسوفیا سر گروهبان

گفت مگه من با تو شوخی دارم پسر ،  دور اون زمین خاکی رو کلاغ پر برو تا بفهمی چه جوری با افسر ارشدت صحبت کنی !!!
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، پرهام 15
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان