امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پسر رئیس باشگاه یونتوس را می شناسید؟؟؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاثیر شگرف قرآن بر پسر رئیس باشگاه یونتوس، ادواردو

پسر رئیس باشگاه یونتوس را می شناسید؟؟؟؟ 1

قرآن کتابی است که از طرف خدای جهان آفرین نازل شده و بر طبق فطرت و نداهای درونی انسان‌ها فرود آمده است. به طوری که کسی از روی خلوص و بدون تعصب، به مطالعه آن بپردازد، بی‌شک تاثیر شگرفی در او خواهد گذاشت. داستان زیر زندگی‌نامه شخصی است که با یک بار مطالعه قرآن به شدت شیفته آن می‌شود و تمام زندگی و هستی خود را در راه قرآن از دست می‌دهد.

زندگی
ادواردو آنیلی در ۶ ژوئن ۱۹۵۴ درنیویورک به دنیا آمد. در دانشگاه پرینستون دانشجوی «ادبیات و فلسفه شرقی» بود. او بعد از دانشگاه به هند سفر کرد تا در مورد علایق رشته تحصیلی‌اش تحقیقاتی کند که طی آن کمی با عرفان و ادیان شرقی آشنا شد پدرش «سناتور جیانی آنیلی» ثروتمند ایتالیایی و مالک کارخانجات اتومبیل سازی فیات،فراری، مازراتی، آلفارمئو، لانچیا، آبارت، اویکو، به همراه چندین کارخانه تولید قطعات صنعتی، چند بانک خصوصی، شرکت‌های طراحی مد و لباس، روزنامه‌های پرتیراژ لاستامیو،کوریره دلاسرا، باشگاه اتومبیل‌رانی فراری و باشگاه فوتبال یونتوس بود. افزون بر این‌ها چندین شرکت ساختمان‌سازی، راه‌سازی، تولید لوازم پزشکی و بال‌گردسازی هم وجود دارد که خانواده آنیلی جز سهام‌داران اصلی آن‌هاست.[1]

میزان ثروت و نفوذ خانواده آنیلی به حدی است که رسانه‌های ایتالیا از آن‌ها به عنوان خاندان پادشاهی ایتالیا نام می‌برند. کارشناسان اقتصادی درآمد سالانه خانواده آنیلی را بالغ بر ۶۰ میلیارد دلار تخمین می‌زنند که ۳ برابر درآمد نفتی جمهوری اسلامی ایران است.
ادواردو تحصیلات مقدماتی را در ایتالیا طی کرد و بعد به کالج آتلانتیک در انگلستان رفت و پس از آن در رشته ادیان و فلسفه شرق از دانشگاه پرینستون ایالات متحده با اخذ درجه دکتری فارغ التحصیل شد.

مسلمان شدن ادواردو
ادواردو شرح مسلمان شدنش را این‌چنین بیان می‌کند: در نیویورک که بودم یک روز در کتاب‌خانه قدم می‌زدم و کتاب‌ها را نگاه می‌کردم، چشمم به قرآن افتاد. کنج‌کاو شدم که ببینم در قرآن چه چیزی آمده است. آن‌را برداشتم و شروع کردم به ورق زدن و آیاتش را به انگلیسی خواندم، احساس کردم که این کلمات، کلمات نورانی است و نمی‌تواند گفته بشر باشد. خیلی تحت تأثیر قرار گرفتم، آن‌را امانت گرفتم و بیشتر مطالعه کردم و احساس کردم که آن‌را می‌فهمم و قبول دارم. بعد از این قضیه به یک مرکز اسلامی در نیویورک مراجعه می‌کند و درخواستش مبنی بر این‌که می‌خواهد مسلمان شود را مطرح می‌کند. آن‌ها هم نام «هشام عزیز» را برای وی انتخاب می‌کنند.[2]

دیدار با دکتر ابیانه سفیر ایران در ایتالیا
دکتر قدیری ابیانه که از نزدیک‌ترین دوستان ادورادو آنیلی بود، درباره رابطه خودش با او و شیعه شدن ادواردو این‌گونه می‌گوید: «در دهه فجر انقلاب و در شهریور ۱۳۵۸ به‎ عنوان رایزن مطبوعاتی مشغول به کار در سفارت ایران در ایتالیا شدم؛ در حالی‎که هنوز دانشجو بودم. شش ماه قبل از جنگ ایران و عراق در فروردین ۱۳۵۹ من را دعوت کردند برای شرکت در مناظره‎ای با مسئولین مطبوعاتی سفارت‎خانه‎‎های آمریکا، عراق، یک خبرنگار ایتالیایی و یک مجری در شبکه دو تلویزیون ایتالیا. این زمانی بود که به‎خاطر مسئله گروگان‎گیری‎‎ها اخبار ایران در اوج رسانه‎‎ها بود. گفتم حاضر به مناظره با دیپلمات‎های آمریکا نیستم، مگر این‎که هر دو طرف به‎عنوان خبرنگار برویم. عنوان برنامه به‎نظرم «بحران خلیج‎فارس، خطری برای جهان» بود. من آن مناظره را این‎گونه آغاز کردم: به نام خداوند بخشنده مهربان و به نام خداوند قوی‎تر از ناو‎های آمریکا و بعد گفتم من این عنوانی را که شما برای برنامه انتخاب کردید، قبول ندارم. من می‎گویم «سلطه‎گری آمریکا خطری برای جهان» و مناظره را شروع کردم. من پیروز مطلق این مناظره بودم. بر حسب اتفاق، ادواردو این مناظره را دیده و خوشش آمده بود. یک هفته بعد ادواردو آمد منزل ما، با یک موتورسیکلت گازی دست دوم، بدون این‎که خودش را معرفی کند؛ به نگهبان در منزل ما که ایتالیایی بود، گفته بود می‎خواهم آقای «قدیری» را ببینم. در آن زمان من خیلی مشغله داشتم. برای همین گفتم به او بگویید فردا به سفارت بیاید تا با هم صحبت کنیم. ولی چون ممکن بود در آن‎جا او را بشناسند، نمی‎خواست به آن‎جا بیاید. بنابراین پیغام داد به قدیری بگویید خداوند هر در بسته‎ای را می‎گشاید و من به محض گرفتن این پیغام گفتم، او را به داخل راهنمایی کنید. به استقبالش رفتم. او جوان قدبلندی بود. خواستم خودش را معرفی کند. گفت من ادواردو آنیلی هستم. من بدون آن‎که انتظار جواب مثبتی داشته باشم، پرسیدم شما با آن خانواده معروف آنیلی نسبتی دارید؟ گفت بلی، من پسرش هستم. گفتم تو اگر واقعا پسر آنیلی هستی پس چرا با این موتور دست دوم آمده‎ای؟ گفت این مال نگهبان‎مان است و من با این آمده‎ام تا شناخته نشوم. من مصاحبه شما را دیدم و مسلمان هستم. گفتم چه زمان مسلمان شدی؟ گفت چهار سال قبل. شرح مسلمان شدنش را گفت. می‎خواست که با هم دوست باشیم. از آن به بعد هر وقت که به شهر رم می‎آمد – منزلش در شهر تورینو بود – به من هم سر می‎زد. بعد از چند جلسه که با هم بودیم، شیعه شد. وقتی برایش راجع به تشیع توضیح دادم، خوشش آمد. بعد از شیعه شدن و ذکر شهادتین در نزد آقای فخرالدین حجازی، نام او را «مهدی» گذاشتیم. بار اول که به ایران آمد، خدمت حضرت امام(ره) رفت.(در این ملاقات، امام پیشانی ادواردو را می بوسند، و این کاری بی‌سابقه بود) در آن ملاقات، حضرت آیت‎ا… خامنه‎ای، آقای هاشمی، سیداحمد خمینی و فخرالدین حجازی حضور داشتند و این دوست ایرانی ما که الان در مشهد است و نمی‎خواهد اسمش را ببریم و دوست ادواردو نیز بود، کار ترجمه را بر عهده داشت. این دوست مشترک‎مان بعد‎ها گفت که بعد از دیدار با امام به نماز جمعه رفتیم که ادواردو در صف اول بود بعد از پخش فیلم و عکس‎‎های نماز جمعه، ایتالیایی‎‎ها موضوع را انکار کردند و روزنامه‎‎های اصلاح‎طلب هم همین‎طور. این همسویی آن‎‎ها در این زمینه با غرب شگفت‎انگیز است. البته از کسانی‎که می‎خواهند جوانان ما از دین دور شوند و حکومت دینی نباشد و الگوی‎شان نیز جوامع غربی است، بعید نیست. [3]

خودکشی یا شهادت؟!
ادوارد، جانشین بزرگ‌ترین سرمایه‌دار ایتالیا و فرزند آنیلی‌ها، از بسیاری از اسرار کشورش و سازمان‌های مافیایی و صهیونیستی آگاه بود و اکنون با مسلمان شدن و طرفداری‌اش از انقلاب اسلامی بسیار خطرناک می‌نمود؛ به ویژه آن‌که علیه سلمان رشدی در ایتالیا فعالیت می‌کرد، جنایت صهیونیست‌ها را در فلسطین اشغالی محکوم می‌نمود و برای این کارها حتی با نخست وزیر و رییس جمهور ایتالیا هم تماس تلفنی می‌گرفت.
وی نگران سوء‌قصد از سوی صهیونیست‌ها بود و به رایزن مطبوعاتی ایران در ایتالیا گفته بود که «آن‌ها سرانجام او را به خاطر اسلام آوردنش خواهند کشت و آن جنایت را به خودکشی، حادثه نابهنگام و یا بیماری نسبت خواهند داد». حتی او را به زور و به صورت پنهانی در بیمارستانی ویژه میلیاردرها در نزدیکی مرز سوییس که همه پزشکان و پرستارانش یهودی بودند، بستری کرده بودند. سرانجام، همان‌گونه که خود ادواردو پیش‌بینی کرده بود، در ۲۵ آبان ۱۳۷۹ در ماجرایی ساختگی و در سن ۴۶ سالگی او را به شهادت رساندند؛ وی در آن روز برای انجام کارهای روزانه خود از منزل خارج شده بود. پیش از بیرون رفتن، به آشپز خانواده سفارش غذای دل‌خواهش که از گوشت حلال بود، داد، اما ساعتی بعد پیکر بی‌جان او در کنار رودخانه و زیر پل بزرگ رومانو پیدا شد.

موضوع مرگ وی تا چند روز در را‌س اخبار قرار گرفت و هزاران پایگاه اینترنتی، روزنامه و شبکه تلویزیونی درباره درگذشت او خبرهایی را پخش کردند. این رسانه‌ها، ادواردو را فردی حساس، گوشه‌گیر، خجالتی، معتاد و بیمار توصیف کردند.[4]

این است تاثیر قرآن بر قلب بیدار انسان، یعنی اگر کسی به دنبال حقیقت باشد، به راحتی با شنیدن چند آیه از قرآن کریم به غیر بشری بودن آن اذعان خواهد کرد و از دورن مسلمان خواهد شد؛ باشد که به این کتاب عزیز بیشتر اهمیت داده و آن را سر لوحه زندگی خویش قرار دهیم.

پی‌نوشت
[1]. زندگی نامه شهید ادواردو آنیلی
[2]. سایت تبیان: زندگی نامه ادواردو آنیلی
[3]. سایت عماریون
[4]. زندگی ادواردو آنیلی و سایت شهید ادواردو آنیلی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
 سپاس شده توسط امیرحسین آی آر آی ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، ایرانی اسلامی ، Mr.Unnamed ، ღSηow Princessღ ، T@NNAZ ، Sa Har Naz ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، باران20 ، حقوقدان انجمن ، mohsenniceboy ، mr.destiny
آگهی
این است اسم شهید گذاشتن روی کسی که خودکشی کرده بود
کاسه داغتر از آش شدن لازم نیس. این آقازاده اگه کشته شده بود خانوادش اونقدری گردن کلفت هس که میتونستن از هر مرجعی پیگیر قاتلش باشن
یادمه یدونم مستند از تلویزیون ایران پخش شد که واقعا مسخره بود توش هیچ مصاحبه ای از اعضای خانواده این شهید!!!!! نبود
هراسهای بیهوده
تا بوده، همین بوده...
http://iraniangraphic.com/samples/larg_21449-4080628720.jpg
 سپاس شده توسط Black_Man
(17-07-2015، 13:44)Volkan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاسه داغتر از آش شدن لازم نیس. این آقازاده اگه کشته شده بود خانوادش اونقدری گردن کلفت هس که میتونستن از هر مرجعی پیگیر قاتلش باشن
یادمه یدونم مستند از تلویزیون ایران پخش شد که واقعا مسخره بود توش هیچ مصاحبه ای از اعضای خانواده این شهید!!!!! نبود

بیخیال عزیزم حرص نخور این موضوعات به درد شما نمی خوره Big Grin Big Grin Big Grin
(17-07-2015، 14:08)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2015، 13:44)Volkan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخیال عزیزم حرص نخور این موضوعات به درد شما نمی خوره Big Grin Big Grin Big Grin
درسته
این موضوعات به من نمیاد. همونطور که پاسخ منطقی دادن به شما
 سپاس شده توسط Black_Man
(17-07-2015، 15:05)Volkan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2015، 14:08)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسته
این موضوعات به من نمیاد. همونطور که پاسخ منطقی دادن به شما
عزیزم خیلی خوبه که اعتراف کردی که این موضوعات رو درک نمی کنی دوما فکر نمی کنم بتونی تعیین کنی چی به من میاد در ضمن به جای پاسخ های مثلا روشن فکرانه و دندان شکن با دقت موضوع رو بخون میدونم که می تونی Big Grin Big Grin Big Grin عزیزم
برای کسی مثل تو سکوت بهترین جوابه
هراسهای بیهوده
تا بوده، همین بوده...
http://iraniangraphic.com/samples/larg_21449-4080628720.jpg
 سپاس شده توسط Black_Man
آگهی
(17-07-2015، 18:45)Volkan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس سکوت کنین!
کسی دعوتتون نکرد ک بیاین این گستو بخونید!
کسی هم مجبورتون نکرد ک حرف بزنید.

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

تلویزیون که نمیتونه همه چیز رو پخش کنه ! شما خودت تحقیق کن ..

داماد های این خانواده اسرائیلی بودن .. !! و همه ی شواهدی که وجود داشته نشون داده خوده خانوادش اینکارو باهاش کردن !
 سپاس شده توسط Mr.Unnamed
(18-07-2015، 1:48)Mr.Unnamed نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2015، 18:45)Volkan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس سکوت کنین!
"کسی دعوتتون نکرد ک بیاین دخالت کنید!
کسی هم مجبورتون نکرد ک حرف بزنید."

(18-07-2015، 1:53)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تلویزیون که نمیتونه همه چیز رو پخش کنه ! شما خودت تحقیق کن ..

داماد های این خانواده اسرائیلی بودن .. !! و همه ی شواهدی که وجود داشته نشون داده خوده خانوادش اینکارو باهاش کردن !
چقد راحت تهمت میزنید
چرا باید خانواده یه نفر راضی به قتلش بشن؟
جالبیش اینجاس که اون شواهد فقط برای شما وجود داشته. پلیس ایتالیا کوره انگار
حالا تو ادامش میاین میگید پلیس هم باهاشون همدست بوده و ازشون میترسیده و چرندیات تکراری همیشگی
 سپاس شده توسط Black_Man
(18-07-2015، 10:57)Volkan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 1:48)Mr.Unnamed نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس سکوت کنین!
"کسی دعوتتون نکرد ک بیاین دخالت کنید!
کسی هم مجبورتون نکرد ک حرف بزنید."

مطمئنی؟؟؟؟
اول ی کم تحقیق کن بعد حرف بزن!
خوش باشی! :cool:
حوصله بحث با ی سری آدمای خاص رو ندارم!!!!! Angel
خدافظ!

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان