امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کـــــــــــــای شناســـــی + اپ + عـــــــکـــس

اول ساده شروع کنیم تا کامل بشناسیمش

هوف خوبه ها ولی چیزی که میخواستم نشد 

بهرحال آپ میشه

کـــــــــــــای شناســـــی + اپ + عـــــــکـــس 1

1.اسم اصلیش KIM JONG IN (البت منکه نفهمیدم دقیقا چ نقطه ی مشترکی داره با کای)

2.قد 182 (ای جان قد من 170 باید یکم بلند بشم!)

3.گروه خونی A (من گرو خونیمو نمیدونم والا)

4.دوتا خواهر بزرگترم داره (وااای بدبخت شدم.کی دوتا خواهر شوهرو تحمل میکنه اونم اینکه از شوهرت بزرگتر باشن)

5.قبل از کاراموزی تائه مین شاینی رو میشناخته (تائو مینو دوست داااارم)

6.یه سگ داره به اسم Meonggu  

7.شعار کای اینه خم میشم ولی شکسته نمیشم (شعار منم همیشه این بوده درس بخون ولی خر نزن DSmile

8.عدد مورد علاقش 1 (منم دورو دوس داررررم)

9.فیلم مورد علاقش دزدان دریایه کارائیبه (خخخ منم الان عاشقش شدم )

10.رنگ مورد علاقش :مشکیه (واای منم خیلی دوست دارم چقدر نقطه ی اشتراک داااریم خخخ توهم به این میگن از رو رنگ)

11.مرغ سوخاری دوست داره

12.عادتشه لباشو بگزه (عه منحرفم خودتونین)(جووون عکسو...)

13.الگوش مایکل جکسونه (پ کی باشه؟نه تو بگو کی؟ )

14.با همه خوبه فقط تو ابراز احساساتش دچار مشکل میشه (عیبی نداره خودم به عشق اعتراف میکنم یوهاهاها)

15.از گرما متنفره و یجوراییم میترسه (وااای منم از گرما بدم میاد  اصلا تحمل گرمارو ندارم)

16.اصلا حجالتی نیست (یا ابرفرض حالا من خجااالت)

17.دیر میخوابه و زود بیدار میشه (خب اینطووور مریض میشییییی)

18.دوست نداره کنار چانی راه بره (چانی بد همش تنه میزنه به بغلیش)

19.از نظر عقلی بعد دی او قرار داره (خخخخ عزیزم  پختست خب)

20.کای و چانی پر اشتها ترین اعضای گروهن (پدرم دراومدددس باس همش غذا بپزم)

21.همیشه جوکارو دست و پا شکسته و بی مفهومی میگه ک فقط خودش میخنده(ای جان عب نداره واس من تعریف کن من میمیرم از خنده)

22.یبار تو یه فن میتینگ به یکی از فناش قول داد باهاش ازدواج کنه البت بگما اون دختر خوشبخت 4 سالش بود (عرررررر باید به منم قول بده)

23.طرفدار شماره یکش باباشه(ای جاان)

24.قد مورد علاقه واس یه دختر 160 تا 169  و از دخترای لاغر خوشش میاد(عه نههههه من 170 چجور کوتاه کنم خودمو پ )

25.سعی میکنه چهره و اسم طرفداراشو تو ذهنش نگه داره (وااای منم بیاد بیار جوونی)

5.26.سال کاراموز بوده

27.یه بار یکی از طرفدارا پرسیده من شبیه کدوم حیوونه و خب انتظار داشته بگه خرگوشی چیزی و خودشو لوس کنه کای هم گفته جوجه تیغی (خخخخخ عجب جوابی)دختره هم نمیدونسته گریه کنه بخنده

28.کاي بخاطــــــــر اينکه از سهون بزرگتره خيلي خوشحاله(حالا خوبه بعد سهون کوچيکترين عضوياااااا)

29.وقتي سهون خوابش نميبره,ميره اتاق کاي و دي او و پيش کاي ميخوابه(او او نخيرم من باس برم پيش کاااااي)

30.بنظــر کاي سهون بامزه ست,بنظــر سهون هم کاي بامزه ست(البته که کاي بامزس)

31.سهون و کاي هيچکدوم دوست ندارن کيف باخودشون بردارن!بخاطــــــــر همين هميشه وسايلشونو ميزارن تو کيف چانيول(منم کيف برنميدارم ولي فقط به خاطر کاي)

32.سهون و دي او دوست دارن کاي رو اذيت کنن,چون کاي دير عصباني ميشه(يعني چي اخه خودم ميام جلوشون وايميسم)

33.کاي فکر ميکنه دندوناش سفيدتر از دندوناي چانيوله.سهون هم بهش ميگه اين فقطــــــــ بخاطــــــــره اينه که پوستش خيلي تيره ست.بخاطــــــــر همين فکر ميکنه دندوناش خيلي سفيده!کاي هم گفته سهون داره حسودي ميکنه که دندوناش به سفيديه دندوناي کاي نيست(کجاي پوست کاي تيرس!!!)

34.کای فکر میکنه سوهو تنها هیونگی هستش که شبیه بچه هاست(اوخی ولی سوهو اصلا شبیه بچه ها نیست!)

35.کای دوست داره پدر و مادرشو ببینه.چون همه اش تمرین میکنن و کای وقت کافی نداره که باهاشون بگذرونه.دوست داره باهاشون بره دریا.(مگه با کیونگی نرفتی عزیز دلم؟!)

36.مشکل کمر کای ممکنه عمل جراحی نیاز داشته باشه(نههههه عمل چرااا ووییی)

37.بک هیون و کای همیشه مراقب همدیگه هستن(ملاقب منم باچ دیگههه )

38.کای دوست داره اروم رو شونه دیگران بزنه

39.کارمند اس ام میگه:کای ناجور عصبانی میشه و خیلی ترسناک میشه
 ولی دیر 
درحالی که این جذابیت اونه (جوووووون برا مام یه عصبی بیا )

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kill your darlings
پاسخ
 سپاس شده توسط ELMIRA .H ، **zeinab** ، ✓SHINE AGAIN✓ ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، オスイン ، Interstellar ، ( lιεβ ) ، Apathetic ، †cυяɪøυs†
آگهی
منم کای رو خیلی دوس دارم.به نظرم اون و لی عضو شاینی بهترین رقاصای دنیان.منم بخاطرش میرم کره.اما میترسم کای و هیویون ازدواج کنن
پاسخ
(05-08-2015، 9:29)ELMIRA .H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم کای رو خیلی دوس دارم.به نظرم اون و لی عضو شاینی بهترین رقاصای دنیان.منم بخاطرش میرم کره.اما میترسم کای و هیویون ازدواج کنن

به هم میانا..........کای و هیویون..........هر دوتاشون خوبن.........هیویونم بهترین رقاص سونوشیدس .کای ام بهترین رقاص اکسو

ب هم میان ............مبارکه
پاسخ
(05-08-2015، 9:41)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-08-2015، 9:29)ELMIRA .H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به هم میانا..........کای و هیویون..........هر دوتاشون خوبن.........هیویونم بهترین رقاص سونوشیدس .کای ام بهترین رقاص اکسو

ب هم میان ............مبارکه

شما که از هیچی خبر نداری حرف نزن واقعا که نمیخوان ازدواج کنن فقط یبار همچین شوخیرو کردن
پاسخ
امان از دست این شوخیا ...........آخرم این هیویون کایو عاشق خودش میکنه هههههه........شما ها به کای نمیرسین...........والا
پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kill your darlings
پاسخ
آگهی
میشه من جواب 1رو بدم
کای چه ربطی به اسمش داره؟

مطمعن نیستم اما یه جا خوندم نوشته بود
ک=Kim
ای=In

بازم میگم که مطمعن نیستم
بهتره ی تحقیقی انجام شه...
پاسخ
البته باتحقیقی که الان کردم به نتیجه ی خاصی نرسیدم:/

فکرکنم منبع هام معتبر نبوده:/
شایدم دلیلش این نیس:/
ینی قطعا دلیلش این نیس:/

تحقیقی دوباره...
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY
Music 
درباره سوال اولت باید بگم که لقب کای از اسم و فامیلیش میاد Heart Heart Heart Heart Shy Shy Shy Shy Shy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان