نظرسنجی: وضعیت انجمن نسبت به یک ماه گذشته از نظر شما چیست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بد و بد تر می شود...
38.78%
19 38.78%
تفاوتی نکرده...
24.49%
12 24.49%
خوب و خوب تر می شود...
36.73%
18 36.73%
در کل 49 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 248))

(25-07-2015، 13:56)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 13:54)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیرا مگه فقط نمیتونن اخطار بدن؟؟؟

ازمایشی احمق.. ._.
.-.
ازمایشی اخطار بدن؟؟؟؟-ـــ-
من هنگم:>

(25-07-2015، 13:57)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 13:56)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی ت کن:/

هنو نکردم ک.. :v

(25-07-2015، 13:56)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 13:54)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 13:52)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 13:47)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه مدیر اومد.. ._.

شب بیشتر باهات حال میکنم.. :v
مرضضض>__<
ولی شبا بهترم یکم خدایی

جوووون من دوست دارم انقد شبا مخصوصا شب جمعه ها..وااای..

دنیا مزاحم چیه تو عشقمی.. :v

فاطی.. -_-
هارهار-ـــــ-
حالا از این به بعد صبحا میام  جمه هام فلشو میپیچونم:v

من غزلو دارم.. : )))
نه نداریش
من که میدونم:v
 سپاس شده توسط bOoOoOy
آگهی
چیه خُ .. اونآم فرشتن :v

امیر بهترین گزینه وآس اخطآر علیِ .. !
گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 154
 سپاس شده توسط bOoOoOy
(25-07-2015، 13:58)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 13:56)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 13:54)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازمایشی احمق.. ._.
.-.

ن ببین مریرای ازمایشی رنگشون سرمه ایه فقد میتونن اخطار بدن با ارسالیو تو انجمنی ک مدیرن رده تایید کنن..اونایی ک سرخن چیه اون رنگیا میتونن محروم کنن با ارسالو تو انجمنی ک عضون حذف کنن..

دنیا میدونه من سابقه مدیریت دارم.. ^_^
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
دروووووووود سلامليكم
از امروز مردم ديگه سراغم نيايد............
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(25-07-2015، 13:59)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی فرشتس؟.-.
با گزینه پایینی ام موافقم:>>>
خبیث بودن
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، ρѕуcнσραтн
(25-07-2015، 13:59)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسر ب این خوبی.. :||مظلومی..هیی زندگی..

مروا خو ندارمش..نمیخوامش اصن.. >_<
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
آگهی
اهوراء،دارابی ، اسم جالبی دارم!
۲۳ سالم و عاشق موسیقیم.
مینوازم و میخونم، اکثر اوقات ضبط هم میکنم، تنظیم همشونم پای خودم…
قدم نسبتا بلند و موهای مشکی رنگی دارم، چشم هام مشکی مشکی، رنگی هم نمیشه…
زندگی ساده ای دارم ، یه خونه ی ۷۵ متری توی تهران، یه ۲۰۶ مشکی اسپرت، یکی دو تا دوست مجرد خل و چل، یه وبلاگ پر بیننده، اونم به خاطر طرفدارام، یه زندگی ساده، اما متفاوت …

ارزش خوندن دآره .. ؟

صد در صد نه -_-
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، bOoOoOy
من حال میکنم اصا با بعضیا (: ..

بعضیا هم با من حال میکنه ((: ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، ρѕуcнσραтн
(25-07-2015، 14:01)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 13:58)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازمایشی احمق.. ._.
.-.

ن ببین مریرای ازمایشی رنگشون سرمه ایه فقد میتونن اخطار بدن با ارسالیو تو انجمنی ک مدیرن رده تایید کنن..اونایی ک سرخن چیه اون رنگیا میتونن محروم کنن با ارسالو تو انجمنی ک عضون حذف کنن..

دنیا میدونه من سابقه مدیریت دارم.. ^_^
خخخ مچکر:>کنجکاویم رفت
ازمایشی خوبه
رنگش خوشگله چون
 سپاس شده توسط bOoOoOy
(25-07-2015، 14:03)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حال میکنم اصا با بعضیا (: ..

بعضیا هم با من حال میکنه ((: ..

جووون با من حال میکنی..؟!:v
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، ρѕуcнσραтн

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان