نظرسنجی: وضعیت انجمن نسبت به یک ماه گذشته از نظر شما چیست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بد و بد تر می شود...
38.78%
19 38.78%
تفاوتی نکرده...
24.49%
12 24.49%
خوب و خوب تر می شود...
36.73%
18 36.73%
در کل 49 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 248))

(25-07-2015، 14:20)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 14:18)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 14:15)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم علی.. ._.

17 سالمه..

بچه ساکتی هستم..

دیه حرفی ندارم.. :v

بچه ساکتی هستم..
با این پارت مشکل دارم
+ سلام سارا^__^

خـوبـی ؟ .-.
نه
والیبالو خراب کردم این علی ام چرت و پرت گفت هی-ـ-
تو چطوری؟خوبی؟:>
+✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ این غزل
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، ρѕуcнσραтн ، Tɪɢʜᴛ
آگهی
(25-07-2015، 14:20)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 14:16)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 14:15)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 14:14)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 14:12)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چخانننننننن
عوا عمه مجازیت
غزل و عشقت و پارمیدا -ــــــــ-
اینا هویجن؟
ن ب جز اینا.. :v
یکی دیگه ام بود تو یه انجمن دیگه |:
ازت بدم میاد Confused
خیلی دختر بازی
به غزل میگممت-ــــــ-
کدم غزل؟ |:

نکنه باب اسفنجیه خودمو میگین؟ |:
._. من دخدر بازم..؟!:||
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн ، ๒lคςк ๔єค๔ ، Tɪɢʜᴛ ، ◄Iяαи►
(25-07-2015، 14:20)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرعت نگاه .-.

تو این فاصله رفتم دنبال یک ادم پررو ناهار خوردم بر گشتم 7:
سرعتم از طول =)

همونطور ک گفتم غذا سفارش میدادی و اونم دعوت میکردی خونه :|

همون دخیِ بود ؟
گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 159
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، ๒lคςк ๔єค๔
(25-07-2015، 14:23)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 14:20)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 14:16)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 14:15)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 14:14)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازت بدم میاد Confused
خیلی دختر بازی
به غزل میگممت-ــــــ-
کدم غزل؟ |:

کیه پ؟؟
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، bOoOoOy ، ρѕуcнσραтн ، ◄Iяαи►
(25-07-2015، 14:23)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازت بدم میاد Confused
خیلی دختر بازی
به غزل میگممت-ــــــ-
کدم غزل؟ |:

ول کن برادر .-.

به حرف اینا چی کار داری ._.!؟
.
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، ρѕуcнσραтн ، ◄Iяαи►
(25-07-2015، 14:22)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 14:20)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 14:18)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 14:15)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم علی.. ._.

17 سالمه..

بچه ساکتی هستم..

دیه حرفی ندارم.. :v

بچه ساکتی هستم..
با این پارت مشکل دارم
+ سلام سارا^__^

خـوبـی ؟ .-.
نه
والیبالو خراب کردم این علی ام چرت و پرت گفت هی-ـ-
تو چطوری؟خوبی؟:>
+✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ این غزل

:>>

(25-07-2015، 14:23)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازت بدم میاد Confused
خیلی دختر بازی
به غزل میگممت-ــــــ-
کدم غزل؟ |:

اهـومـ

از ایـنـمـ اون ور تـری :>
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، ρѕуcнσραтн ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ◄Iяαи►
آگهی
(25-07-2015، 14:24)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازت بدم میاد Confused
خیلی دختر بازی
به غزل میگممت-ــــــ-
کدم غزل؟ |:

ول کن برادر .-.

پوففف یکی از یکی بدتر و دختر باز تر
+
اصن دیگه به من ربطی نداره من دنبال شر میگردم انگاری:>>
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، ρѕуcнσραтн ، Tɪɢʜᴛ
(25-07-2015، 14:24)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازت بدم میاد Confused
خیلی دختر بازی
به غزل میگممت-ــــــ-
کدم غزل؟ |:

ول کن برادر .-.

من فقد خوب درکشون میکنم همین.. :|
 سپاس شده توسط ๒lคςк ๔єค๔ ، ρѕуcнσραтн ، Tɪɢʜᴛ
(25-07-2015، 14:25)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهـومـ

از ایـنـمـ اون ور تـری :>
لآیک :>>
گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 159
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ
(25-07-2015، 14:24)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 14:20)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرعت نگاه .-.

تو این فاصله رفتم دنبال یک ادم پررو ناهار خوردم بر گشتم 7:
سرعتم از طول =)

همونطور ک گفتم غذا سفارش میدادی و اونم دعوت میکردی خونه :|

همون دخیِ بود ؟

گفتم که خواهرم خونه بود .-.
البته مهم نبود ...!
ولی من همش بهش گیر میدادم نمیخواستم یک چیزی ازم داشته باشه...!
و به همین دلیل این کارو کردم :|
.
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان