نظرسنجی: وضعیت انجمن نسبت به یک ماه گذشته از نظر شما چیست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بد و بد تر می شود...
38.78%
19 38.78%
تفاوتی نکرده...
24.49%
12 24.49%
خوب و خوب تر می شود...
36.73%
18 36.73%
در کل 49 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 248))

(25-07-2015، 18:42)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:41)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:40)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:37)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این دوبارع دارع جلو دوس دحترش دوست دوسدخترشو مخ میکنه:/
کمتر دختر بازی کن باو شورش دراومده..:/

منو ک نمیگی ن..؟!:||

لطفا خصوصی مخ کن(:

با پاری قبلن بودم.. :||

چیکار کنمی._.
میگم اینجا بچه اینا میاد زشته جلوشون:/
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، bOoOoOy ، Interstellar
آگهی
(25-07-2015، 18:43)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:41)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:38)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:36)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:33)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان به همه لایک میدم

چقد خوب شدی.. :|

فقط تودنیای مجازی خسیس نبودم تو دنیای واقعی هم بودم مثلا وقتی چیپسی چیزی میخوردم به کسی نمیدادم میگفتن خسیس گدا :|
مامانمم میگفت به مادر پدرت رفتی |: گفتم خسیس نباشم بهتره
چقد گدا بودی خبر نداشتم.. :||
تقصیر من نیست اخلاقمو به ارث برده بودم
(25-07-2015، 18:41)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:38)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:36)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:33)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان به همه لایک میدم

چقد خوب شدی.. :|

فقط تودنیای مجازی خسیس نبودم تو دنیای واقعی هم بودم مثلا وقتی چیپسی چیزی میخوردم به کسی نمیدادم میگفتن خسیس گدا :|
مامانمم میگفت به مادر پدرت رفتی |: گفتم خسیس نباشم بهتره

هر وقت  کسی بهت گفت گدا بهش بگو گدا کسی که میگیره  Angel
چشم(;

(25-07-2015، 18:43)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:40)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:39)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:35)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سارا مرد :||

دارمـ عـر مـیـزنـمـ  cry2

25r30

لـیـنـکـی کـه تـو پ.خ مـیـفـرسـمـ بـخـون  cry girl

تـوامـ گـریـه مـیـکُـنـی  cry2

رمانه؟؟

آره cry2
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(25-07-2015، 18:39)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:37)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:33)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:26)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:23)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(((:
شــ..احمق ._.

اَ..کاش میشد واقعا این شکلی میرفتیمـ..کلی خفن میشد .-.

[ فاطمــه *_* ]

(((:

سس .. به بمب استعداد میگی احمق ؟ >_<

:|

آره .. .-. به میزان زیادی خفن میشد #ـ#

[ ماهان ._.* ]

: ))
اَ..حواسمـ نبود..

استعداد ((:

آره.. .-.

[ فاطمــه *_* ]

((((: D:
^_^ .. !

بمب استعداد .. :v

اوهوم .-.

[ مـاهان ._.* ]

:^

خوبی ؟‍ ~_~

آره آره .. D:

[ فاطمــه *_* ]

من؟ .-.

آره تو خوبی؟ ((:

D: ((:

[ ماهـان ._.* ]

نه .. من :|

آره تو خوبی؟‌^_^

ـ

آواتارم مشکوکـه :|

غزل فبلا تو گذاشته بودی؟ ~_~
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(25-07-2015، 18:44)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:40)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:38)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:35)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مروا تو کی میخوابی ؟
هر وقت من اومدم اینجا انلاین بودی !
-______-
امروز زیاد شد صبحام خوابم معمولا:>
خوبی؟

مرسی
تو خوبی ؟
نه چشام داره در میاد
+
به چمان پ.خ بزن ادیشو بگیر;]
;]
چه خوشگله این شکله دیگه از این استفاده میکنم Angel
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
سارا من این رمانو انتظارداری بخونم؟؟
حالا قشنگه؟
گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 215

سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، bOoOoOy
(25-07-2015، 18:44)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:42)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:41)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:40)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:37)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا خصوصی مخ کن(:

چیکار کنمی._.
._.

پاری منم عوض شدم.. :||
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
آگهی
(25-07-2015، 18:45)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:44)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:40)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:38)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:35)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مروا تو کی میخوابی ؟
هر وقت من اومدم اینجا انلاین بودی !
-______-
امروز زیاد شد صبحام خوابم معمولا:>
خوبی؟

مرسی
تو خوبی ؟
نه چشام داره در میاد
+
به چمان پ.خ بزن ادیشو بگیر;]
;]
چه خوشگله این شکله دیگه از این استفاده میکنم Angel
فروشی نیست:>
اره منم دوسش دارم
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، # αпGεʟ
(25-07-2015، 18:45)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:39)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:37)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:33)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 18:26)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سس .. به بمب استعداد میگی احمق ؟ >_<

آره .. .-. به میزان زیادی خفن میشد #ـ#

[ ماهان ._.* ]

: ))
اَ..حواسمـ نبود..

استعداد ((:

آره.. .-.

[ فاطمــه *_* ]

((((: D:
^_^ .. !

بمب استعداد .. :v

اوهوم .-.

[ مـاهان ._.* ]

:^

خوبی ؟‍ ~_~

آره آره .. D:

[ فاطمــه *_* ]

من؟ .-.

آره تو خوبی؟ ((:

D: ((:

[ ماهـان ._.* ]

نه .. من :|

آره تو خوبی؟‌^_^

ـ

آواتارم مشکوکـه :|

غزل فبلا تو گذاشته بودی؟ ~_~

آره تو خوبی؟ ((:

تسخیر شدست (((:

[ فاطمــه ._.* ] D:
 سپاس شده توسط Spell † ، # αпGεʟ
(25-07-2015، 18:44)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا خصوصی مخ کن(:

چیکار کنمی._.

گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 215

سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، tyjtfhdhr ، Interstellar ، # αпGεʟ ، bOoOoOy
(25-07-2015، 18:45)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سارا من این رمانو انتظارداری بخونم؟؟
حالا قشنگه؟

قـشـنـگـیـش کـه آره |:

از رُمـانـایِ الـنـازه

پُـسـت آخرُ فـقـط بـخـون الان
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان