پارس ایمپریا   گیفت کارت
 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به نظرتون این بچه واقعا بچس یا یک شیطان روانی

#1
زن هق هق میكرد و اشك میریخت . وقتی دلیل آن همه بیتابی و درد را پرسیدم. با نگاهی كه شادی فرسنگها از آن فاصله داشت گفت: «باورتان میشود كودك هفت ساله به جرم مزاحمت برای نوامیس محاكمه شود؟ پسرم ساسان زندگی ما را سیاه كرد. او بچه آدم نیست، بچه شیطان است. دیگر حاضر نیستم حتی یك روز او را نگه دارم. هیچ شباهتی با بچه های عادی ندارد. »و بعد كه آرامتر شد، تعریف كرد:

«من و همسرم هر دو كار میكردیم ولی الان من به خاطر او كارم را از دست دادهام. ساسان از سن 2 سالگی پیش مادرم بود. وقتی سه ساله شد آنقدر مادرم را اذیت كرد كه او هم از دست بچه من خسته شد. باورتان نمیشود، بچه سه ساله با پرت كردن قاب عكس به طرف مادرم باعث شد كه او بینایی یك چشم خود را از دست بدهد. دیگر رو ندارم به دیدن پدر و مادرم بروم. بعد از آن جریان ساسان را به مهدكودك بردم. هر روزیكی از اولیای بچه های مهدكودك شكایت میكرد. ساسان چند بار بچه های دیگر را كتك زده بود. چند بار سوسك به جان بچه ها انداخته بود. باورتان نمیشود كه این بچه حتی به حیوانات رحم نمیكند. بیش از صدبار ماهیهای قرمز عید را كشت. او دنبال گربهها میكند و آنها را میزند و...
یك روز با مربی مهدكودك دعوا كرد. من سركار بودم كه خبردادند بروم و ساسان را به خانه ببرم. آن روز صدبار از مربی و مدیران عذرخواهی كردم تا آنها راضی شدند یك فرصت دیگر به ساسان بدهند . هرچه از این بچه پررو و شیطان خواستم كه از مربی خود معذرت بخواهد زیربار نرفت. فردای آن روز فهمیدم كه ساسان در كلانتری بازداشت است. سراسیمه از محل كارم به كلانتری رفتم. این پسر كه نمیدانم باید چه چیزی دربارهاش بگویم به خاطر تلافی و اذیت مربی خود مهدكودك را آتش زد. نمیدانم اصلاً كبریت را از كجا آورده بود. به هر حال خدا رحم كرد آن آتشسوزی فقط خسارت مالی داشت. ما خسارت را پرداختیم و من مجبور شدم كار خود را رها كنم و مواظب ساسان باشم.
من كه هیچ، اگر تمام دنیا هم جمع شوند از پس این شیطان برنمیآیند. از سن 4 تا 6 سالگی خودم از او نگهداری كردم. این دو سال برایم یك عمر گذشت.
30 سال بیشتر ندارم اما موهای سرم مانند زنان كهنسال سفید شده و زود پیرشدهام. در این دو سال جرأت نداشتم پلك برهم بگذارم. اگر یك لحظه غافل میشدم، او از خانه خارج میشد. تا حالا چند بار از پدرش، عموش و من دزدی كرد. برای آن كه او این كارش را تكرار نكند پول بیشتری به او دادم اما این كار نه تنها كمكی نكرد بلكه باعث شد او بیشتر منحرف شود. او در یك چشم برهم زدن از خانه خارج میشد و با پولهایش چیزهایی میخرید كه رو ندارم بگویم. آخر چه كسی باور میكند كه یك بچه 6 ساله در عرض پنج دقیقه cd مبتذل بخرد و به خانه برگردد؟
یكبار وقتی به دستشویی رفته بودم، او از خانه فراركرد. سه روز تمام گم شد. بعد از سه روز خودش به خانه بازگشت. وقتی از او پرسیدیم كه كجا بودی؟ گفت: برای تعطیلات رفته بودم شمال! بعدها فهمیدم كه در آن چند روز در خیابانها میگشته و شبها را با كودكان خیابانی درپاركها سرمیكرده. هرچه روانشناس و مشاور در تهران بوده او را معاینه كردند. فكر میكردم رفتار او وقتی به مدرسه برود خوب خواهد شد. اما او روز اول مدرسه سر همكلاسیاش را شكست.
درعرض همین چند ماه بیست دفعه از مدرسه فراركرده است. چند روز پیش هم دوباره فهمیدم كه ساسان دركلانتری بازداشت است. وقتی به كلانتری رفتم فهمیدم كه او بعد از فرار از مدرسه برای یك دختر 18 ساله مزاحمت,تجاوز ایجادكرده، در ضمن یك بسته حشیش در جیبش بوده است. دختر بیچاره تمام بدنش میلرزید و میگفت كه این بچه مثل یك پسر 20 ساله او را مورد آزار قرارداده. من اصلاً نمیدانم آن بسته حشیش را از كجا آورده است.
پدرساسان یك پزشك است و من هم لیسانس حسابداری دارم. در تمام خانواده ما یك نفر وجود ندارد كه سابقه كیفری داشته باشد. این بچه برای ما آبرو نگذاشته است. هنوز هفت سال بیشتر ندارد كه پروندهای حجیم در دادگاه برایش تشكیل شده است.
من از قاضی پرونده خواستهام كه او را چند سال در كانون اصلاح و تربیت كودكان نگاه دارد. البته مطمئن هستم مسوولین آنجا هم از پس این جانور برنمیآیند و او را از آنجا هم بیرون خواهند كرد....»
و اما ساسان با چشمانی كه از آن آتش زبانه میكشید و لبخندی زهرآگین مادر را نگاه میكرد انگار از اشك ریختن زن بیچاره لذت میبرد.
روانشناسان پزشكی قانونی هوش ساسان را بیش از كودكان عادی اعلام كردهاند اما این كودك با چنین هوش و ذكاوتی باید در كانون اصلاح و تربیت دوران كودكی را بگذراند.منبع : ایران تراک
خدامرسی که دادی باورمونعشقینی فقط یه مادر خوب

بیخیال جای نرم آره یا پر قو بغل تورو می خوام فقط آخر روز
«لیتو،اون بالا سری»
پاسخ
 سپاس شده توسط عاطی جوجو ، Mr.Unnamed ، KING ERFAN ╬ ، AreCR7 ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ✘Nina✘ ، adminSurd Girl # ، **zeinab** ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، ᴡᴇᴀᴋʟʏ✝ ، درسا گلی ، آویـــسـا ، pppparinaz ، mr.destiny ، mahhsa ، Dıятч Søυł ، Jєιяαη ، Mania. ، هدیه 20 ، funny girl... ، nanali ، فرگلf ، **elmira** ، M.AMIN13 ، Lee Min Hoo ، هلی ، み£∂ɨע£ ، فرانه ، @پوریا@ ، n.leito ، ali.... ، *yoksel* ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ستایش*** ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، maryam goly ، *نیلوفرجون*
آگهی
#2
عالی بود بزن دست قشنگه رو :229:
پاسخ
#3
تخم جن Angry
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
به نظرتون این بچه واقعا بچس یا یک شیطان روانی 1پاسخ
#4
هه جالب بود
پاسخ
#5
وآي مگهـ‌ميشهـ‌همچيـــــن بچهـ اي!!!!! ×_×

وآي خدآ وآي!!!!!!!!!!!!
Cats are answer to everything                           


به نظرتون این بچه واقعا بچس یا یک شیطان روانی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴡᴇᴀᴋʟʏ✝
#6
بچه نیس که گودزیلاس
مرگ بزرگترین خسران زندگی نیست

بزرگترین خسران زندگی، 

آن چیزی است که در شما می میرد

هنگامی که هنوز زنده اید

پاسخ
 سپاس شده توسط ᴡᴇᴀᴋʟʏ✝ ، sara006 ، *نیلوفرجون*
#7
دهنش سرویییییییییییییییس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرتون این بچه واقعا بچس یا یک شیطان روانی 1
 

پاسخ
#8
بچه نیس که رواااااااااانیه
اهههه Angry
پاسخ
#9
تکراری
عوضی بازی درنیار! :cool: [b]
پسر بودن جرم نیست بلکه بیماریست بیایید باآنها مهربان باشیم. Big Grin
[/b]

پاسخ
#10
ـوآيـ ـچهـ ـوحشتنــآكـ ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرتون این بچه واقعا بچس یا یک شیطان روانی 1
پاسخ


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up آزمون سنجش سن عقلی (کلیک کنید واقعا جالبــــــــه)
  واقعا همچین زنایی پیدا میشن؟فاجعه است
  آیا واقعا دیگران را بخشیده اید ؟؟؟؟
  واقعا باید بعضی از پسرآ باید خجالت بکشند !!!
  حاضر جوابی××(واقعا هر کس نیاد نصف عمرش رفته)××
  باب اسفنجی(شیطان پرستی)
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  ب نظرتون کدوم سخت و افتضاحه
  واقعا اینا دیگه چه رسمی هست دارن !!! + تصاویر
  اگه واقعا دختر باشی

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان