امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

×مسآبقه بزرگ تاریخ×+جایزه

سلام(:
 از عنوان تقیبا معلومه..
این تایپیک برای بالا رفتن سطح بازدید تاریخه ..
قضیه چیه حالا؟
-نویسنده ای ک بیشترین تایپیک رو در هفته بزند برنده خواهد بود
حالا چرا باید این کارو بکنیم؟
-پنج تومن شارژ هم جایزه حسابه خودم|:
تا چند نفر شرکت میکنن ?
-حداقل پنج نفر حد اکثر ده نفر
+هر قشری میتونه شرکت کنه

+جایزه روز بعد اعلام نتایج اهدا خواهد شد

+اگر میخواهید در مسابقه شرکت کنید در همین تایپیک اعلام کنید

+هیچ گونه پارتی بازی در کار نیست(:

+تایپیک هماهنگ شده با مدیر ثابت انجمن تاریخ F a r i d
______
خوب مسابقه شرو شد تا یک هفته وقت دارید تا تیپیک های خود را قرار دهید
تایپیکا فقط تو صفحه اصلی انجمن تاریخ زده میشن در غیر این صورت شمارش نمیشوند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه اصلی انجمن تاریخ

شرکت کنندگان:
1:[b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ցմεεղ✘
[/b]
2:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارش خان

3:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
omidcr7

4:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]ємpτý gιяι
[/b] 
5:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]پرنیان☻♥
[/b] 
6:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
shadi♥

7:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ιяяesιsтιвLe]

8:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mobina joooooooon

9:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]13790
[/b] 
10:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~ CrAzY HuMaN ~

11:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mel

12:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✿ ɓℓąƈҡ ɠïŗℓ ✿

13:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘sArA✘
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Faust ، Tɪɢʜᴛ ، L²evi ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ×ThundeRBolT× ، omidkaqaz ، آرسین 1375 ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Roxanna ، ( lιεβ ) ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، FARID.SHOMPET ، mr.destiny ، spent † ، eNorto ، Medusa ، Apathetic ، Interstellar ، Wєιяɗ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ρѕуcнσραтн ، •ДmịrHoSsiŋ• ، Brooklyn Baby ، eɴιɢмαтιc ، امیررضا* ، sober ، Mr.Unnamed ، Dead Silence ، DAZZLING BOY
آگهی
من هستم:| چون جایزه داره :ag54:
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، tyjtfhdhr ، # αпGεʟ ، Faust ، Tɪɢʜᴛ ، ( lιεβ ) ، Medusa
منم هستم :cool:البته فکر نکنم برنده بشم چون سرم شلوغه
به یزدان اگر ما خرد داشتیم                 کجا این سرانجام بد داشتیم   (حکیم فردوسی)
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، # αпGεʟ ، Medusa
من هستم تا مردم بدونن در گذشته هاشون چه اتفاقی افتاده و با این مسابقه دوباره شور و هیجان به این موضوع تاریخ برمیگرده و ما باید برای پیشرفت کشور خود و برتری بر کشورهای سلطه طلب  گذشته کشور خود رو جلوی چشم مردم بیاوریم و گذاشتن جایزه در این تایپیک برای شور هیجان و فعالیت بیشتر است با سپاس فراوان از تایپیک خوبتون شرکت میکنم
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، # αпGεʟ ، Medusa ، FARID.SHOMPET ، || Mιѕѕ α.η.т ||
مـن هـسـتـمــ (=
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، # αпGεʟ ، L²evi ، || Mιѕѕ α.η.т ||
امیر تا هفته دیگه هرکی اومد اومد نیومدن بگو شرو کنیم/:
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، Medusa ، # αпGεʟ ، tyjtfhdhr ، || Mιѕѕ α.η.т ||
آگهی
منم هستم...
فقط یه تاریخ دقیق بدین که ما از اون روز شروع بکنیم...یه وقت زودتر نزنیم حساب نشه....
×مسآبقه بزرگ تاریخ×+جایزه 1
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
مسابقه رو هشت مرداد ماه سر صبح استارت میکنم از وقتی ک اعلام کردم تو این تایپیک شما شرو کنید..
تا اون موقع هرکی خواست سریعتر در خواست بده لطفا!
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، L²evi ، Medusa ، || Mιѕѕ α.η.т ||
اگه هنوز جا داره ما هم هستیم :|
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، # αпGεʟ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
اوکیه تا ده نفر جا هست فقط کسایی ک شرکت میکنن لطفا فعالیتو انجام بدن(:
 سپاس شده توسط L²evi ، # αпGεʟ ، Apathetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان