امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سقط بی رحمانه جنین برای کنترل جمعیت کشور !!!

سقط بی رحمانه جنین برای کنترل جمعیت کشور !!! 1
یک زن چینی مدعی است عوامل حکومتی این کشور نیمه شب به خانه او حمله کرده و بعد از انتقال وی به بیمارستان فرزند 6 ماهه او را سقط کرده اند. این زن 33 ساله میگوید بعد از اینکه ماموران حکومتی او را از خانه بیرون کشیدند به یک بیمارستان برده و آمپول سقط جنین به او تزریق کرده اند. این درحالی است که سه ماه دیگر فرزند او به دنیا می آمده است او خیلی غمگین است و همچنین کار این دولت بسیار وحشیانه و نا عادلانه است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سقط جنین اجباری در راستای هدف سیاست تک فرزندی در چین از سال 1979 آغاز شده است و هدف از آن کنترل جمعیت این کشور است. این زوج صاحب یک فرزند پسر 10 ساله هستند و از خانواده های متوسط در چین به شمار  می آیند.

این زن و شوهر میگویند: این اتفاق در ساعت 4 صبح به وقت محلی رخ داده است و آنها با بیش از 10 مامور حکومتی مواجه شدند که راهی جز تسلیم برای آنان باقی نگذاشته بود. آقای ژو  میگوید :آنها برای سقط جنین همسر مرا به زور بردند و دست و پای من را به صندلی بستند. 5 ساعت طول کشید تا بفهمم همسرم در کدام بیمارستان بستری شده  و چه بلایی سرش آمده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

او اضافه میکند وقتی همسرم را پیدا کردم تزریق انجام شده بود، من بسیار ناراحت بودم و به شدت گریه کردم. آنها جان یک انسان بیگناه را گرفتند. خانم ژو نیز در این رابطه میگوید : وقتی جنین مرده از بدنم خارج شد متوجه شدم او یک پسر است و به شدت متاثر شدم. او تنها سه ماه دیگر به دنیا می آمد. او میگوید این ماموران به زور کتک مرا وادار کردند زیر برگه ای که در آن توافق من برای سقط جنین ذکر شده بود امضا کنم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدام کشور به خاطر چاقی اقامت نمیدهد؟+عکس
Subarrow دعوت پارلمان سوریه از مجلس ایران برای نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری این کشور
  مهاجرت به سوئد| هزینه‌های زندگی و معرفی یک روش ایده‌آل برای مهاجرت به این کشور
  تابستان امسال ۴۱.۸ درصد جمعیت سن کار کشورشاغل بودند
  بیش از هشت هزار روستای کشور در معرض خطر سیلاب قرار دارد
  جنجال مرغ های آلوده به تریاک در کشور
Heart شاخص‌هایی دال بر مداخله خارجی در کشور وجود دارد
Heart کویت، تنها کشور عرب حوزه خلیج فارس که عادی‌سازی را رد می‌کند
Heart  گفت‌و‌گو با آمریکا بر خروج نیروهای این کشور از عراق متمرکز بود
  مرکز نوآوری دیجیتال در ۳ صنعت بزرگ کشور راه‌اندازی می‌شود 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان