نظرسنجی: سن شما چقدر است؟
این نظرسنجی بسته شده است.
کم تر از 12
2.74%
2 2.74%
12
6.85%
5 6.85%
13
5.48%
4 5.48%
14
10.96%
8 10.96%
15
23.29%
17 23.29%
16
13.70%
10 13.70%
17
15.07%
11 15.07%
18
9.59%
7 9.59%
19
8.22%
6 8.22%
20
1.37%
1 1.37%
بیشتر از 21
2.74%
2 2.74%
در کل 73 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 251))

(28-07-2015، 17:52)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: مست؟:|
شوخی بود؟:|
بت نمیاد الکل بزنی :|
مست خواب! نمی دونم چی میگم!

سارا کنجکاوی برو صفحه های قبلو بخون. بعد اگه دوست داشتی بیا پ.خ بده انجام میدیم!...

بدرود

مست خواب :v چ سوسول :v
بدرود  Angel
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، FARID.SHOMPET ، Tɪɢʜᴛ ، ρѕуcнσραтн ، Berserk ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، # αпGεʟ
آگهی
فلن حق مسلمه من مدیر بشم شما حرف نزنید هیچ کدومو مدیر نمیکنند  aah
گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 34
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Berserk ، Faust ، Tɪɢʜᴛ ، ( lιεβ ) ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، # αпGεʟ
(28-07-2015، 17:54)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2015، 17:51)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سارا تو معتادی! اصن وارد این بحثا نشو که قلبت به دلیل کشیدن زیاد ضعیفه...میوفتی میمیری فردا ما رو به جرم ***** میگیرن!

مـن کُـلا 7 ، 8 بـار سـیـگـار کـشـدمـ

یِ بـآرمـ قـلـیـون ._.

کـمـپ بـخـوابـمـ بـعـد بـیـامـ :>

تازه کآر :>

(28-07-2015، 17:54)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2015، 17:53)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2015، 17:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی .-.

خدا .-.
خدا ..  cry girl

مامان >_<  cry2
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، # αпGεʟ
(28-07-2015، 17:52)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید من چن تا مخآلف دارم ! ؟  :tnp:

اووففف :V
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، # αпGεʟ
(28-07-2015، 17:56)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2015، 17:52)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy
احساس میکنم تو باعث شدی رابطی من با شیوا و مخشید خراب بشه :| 
سلامم
 سپاس شده توسط Interstellar ، # αпGεʟ
آگهی
تآ گفتم اهورا بیآ منُ مدیر کُن فرآر کَرد 25r30
 سپاس شده توسط Berserk ، Tɪɢʜᴛ ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ
(28-07-2015، 17:52)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سارا کنجکاوی برو صفحه های قبلو بخون. بعد اگه دوست داشتی بیا پ.خ بده انجام میدیم!...

بدرود

یـکـی تـوضـیـح بـده حـال بـرگـشـتـن نـدارمـ |:

(28-07-2015، 17:56)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2015، 17:54)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2015، 17:51)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سارا تو معتادی! اصن وارد این بحثا نشو که قلبت به دلیل کشیدن زیاد ضعیفه...میوفتی میمیری فردا ما رو به جرم ***** میگیرن!

یِ بـآرمـ قـلـیـون ._.

(28-07-2015، 17:54)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2015، 17:53)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2015، 17:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی .-.

خدا .-.
خدا ..  cry girl

مامان >_<  cry2

مـن شـرایـط نـدارمـ

شـرایـط |:

نـنـمـ هـمـه جـا بـامـه :/
 سپاس شده توسط Berserk ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ρѕуcнσραтн ، # αпGεʟ
(28-07-2015، 17:58)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2015، 17:52)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدرود

یـکـی تـوضـیـح بـده حـال بـرگـشـتـن نـدارمـ |:

(28-07-2015، 17:56)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یِ بـآرمـ قـلـیـون ._.

هعی .-.

خدا .-.
خدا ..  cry girl

مامان >_<  cry2

مـن شـرایـط نـدارمـ

شـرایـط |:

نـنـمـ هـمـه جـا بـامـه :/

چ فرقی دآره هنو تازه کاری .__.

شب که خوابن همه خوب موقعیه .__.
(28-07-2015، 17:57)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2015، 17:56)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy
احساس میکنم تو باعث شدی رابطی من با شیوا و مخشید خراب بشه :| 

آفرین به تو (: ...!

باش اصن من دو بهم زن !

خدافسی (:
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان