امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نکات پیرامون سریال دیدنی و فوق العاده زیبای تنهایی لیلا

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا صاحب الزماننکات پیرامون سریال دیدنی و فوق العاده زیبای تنهایی لیلا 1
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

سلام و عرض خسته نباشید خدمت همگی ... خب اگه این شبا ساعت 21/00 شبکه سه رو بگیرید و نگاه کنید سریالی بسیار زیبا رو نشون میده که محتوای سریال واقعا برای بنده به شخصه جالبه ... سریالی که در عین جدی بودن , بعضی صحنه هاش و بعضی دیالوگش خیلی شادم کرد .... نکات پیرامون سریال دیدنی و فوق العاده زیبای تنهایی لیلا 1

این تاپیک رو ایجاد شد تا هر کس هر نکته ای از این سریال یاد گرفت ذکر کنه تا به نوعی تبادل اندیشه هم باشه.

به کسانی که تا به حال این سریال رو ندیدند توصیه می کنم حتما حتما حتما ببینید....

یک سریال کم نظیر ایرانی

نکات پیرامون سریال دیدنی و فوق العاده زیبای تنهایی لیلا 1
ازادی + امادگی, حیا + فضای مجازی, چادر + عفت, عقل + دل و در یک کلام : ازادگی را با حیا و امادگی را با فضای مجازی و چادر رو با دل و عفت رو با عقل حفظ کن

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، ♥ فرشته 87♥ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
آگهی
خو خودت شرو کن دیگه!
چی ازش یاد گرفتی؟

از فیلم ایرانی چی میشه یاد گرفت جدیدا؟

همش بدبختیه مردمو نشون میدن وسرگرممون میکنن ک بدبختیه خودمون یادمون بره!

ک چی؟این فیلارو ببینیم چی میشه؟؟؟

همش این میمیره اون میمیره!
مسخرن واقعا!

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، Sara..cache ، Volkan ، # αпGεʟ ، Son of anarchy
منتقل شد
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزماننکات پیرامون سریال دیدنی و فوق العاده زیبای تنهایی لیلا 1

یکی از نکات برجسته و جالب این سریال به نظرم اینه که انسان اگر پاک باشه با ظرفیت پذیرش حق به راه مستقیم خداوند هدایت میشه ...

دختری مثل لیلا در خانواده ای متمکن در امریکا وارد ایران میشود و با یک پسر مذهبی ازدواج میکند که این عشق همون جمله معروف رو در ذهن ایجاد میکنه : , عشق زمینی(مناسب) انسان را به عشق الهی رهنمون می کند ..
ازادی + امادگی, حیا + فضای مجازی, چادر + عفت, عقل + دل و در یک کلام : ازادگی را با حیا و امادگی را با فضای مجازی و چادر رو با دل و عفت رو با عقل حفظ کن

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
پاسخ
خخخخخ واقعا خندم گرفت. 
فک کنم این سریال برترین سریال جهان بشه خخخ
من از این سریال چرت یاد گرفتم وقتی یه دختر رو میبینیم باید وحشت زده بشیم و فرار کنیم. 25r30 25r30
[b]قویماروخ آل جونشین رنگی سولا***قورخولوخ یوردوموزا کولگه سالا Cool
[/b]

پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy
اینم انشای ی بچه دبستانی درباره این سریال!

به نام خدا!
موضوع انشا: سریال تنهایی لیلا!

ما از سریال تنهایی لیلا چیزهای خوبی یاد گرفتیم!

ما همیشه از فیلم های ایرانی چیز های خوبی یاد میگیرم!

من یاد گرفتم ک یا همیشه باید بمیریم و یا در آخر ازدواج کنیم و ب پای هم پیر شویم!

در فیلم های ایرانی چیزی بین این دو وجود ندارد!

یا مرگ یا ازدواج!

و دیگر هیچ!

این بود انشای من!

(30-07-2015، 11:08)ایرانی اسلامی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسم الله الرحمن الرحیم

یکی از نکات برجسته و جالب این سریال به نظرم اینه که انسان اگر پاک باشه با ظرفیت پذیرش حق به راه مستقیم خداوند هدایت میشه ...

دختری مثل لیلا در خانواده ای متمکن در امریکا وارد ایران میشود و با یک پسر مذهبی ازدواج میکند که این عشق همون جمله معروف رو در ذهن ایجاد میکنه : , عشق زمینی(مناسب) انسان را به عشق الهی رهنمون می کند ..

تو زمینه مذهبی واقعیت های ناگفته خیلی زیاد تری هست تا ی داستان تخیلی ک ی دختر ب قول شما تو آمریکا بزرگ شده،بیاد عاشق ی پسر مذهبی ک ب بدترین شکل ظاهری تو سریال نشون داده شده،بشه!
این سریال هم مخاطبارو مسخره کرده هم آدمای مذهبی رو!
اگه دقت کنید،ی پسر عینکی داغونه ک موهاش ب هم ریختس همیشه و قیافش شبیه اسکلاس!ریش و سبیلاش بی نظم بلنده و بیشتر آدمو یاد برادرای بسیجی میندازه تا مذهبی!
ب بازیگر توهین نمیکنم!
بحث سر کاراکتر و گریم و بقیه مزخرفاته!
بعد ی دختر از آمریکا پاشه بیاد عاشق این شه!
میتونیم ب عنوان فیلم طنز ب کشور دوست و همسایه افغانستان هدیش کنیم!

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، Volkan ، # αпGεʟ ، sevda0
آگهی
موسیقی تیتراژ آخرش قشنگه واقعن
خود سریال مثل مابقی آثار استاد لطیفی (به جز یکی) یه فاجعه در همه ابعاد درامه

نقل قول: اگه دقت کنید،ی پسر عینکی داغونه ک موهاش ب هم ریختس همیشه و قیافش شبیه اسکلاس!ریش و سبیلاش بی نظم بلنده و بیشتر آدمو یاد برادرای بسیجی میندازه تا مذهبی!
ب بازیگر توهین نمیکنم!
خود بازیگر همین فرمیه کلن
زحمت نکشیدن گریمش کنن
اصولا کسی رو زحمت نکشیدن گریم کنن  Wink
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط Volkan ، ایرانی اسلامی ، Son of anarchy ، sevda0
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام . نکاتی دیگر در خصوص سریال تنهایی لیلا:

- محمد پسری با خصوصیات کاملا مذهبی که به خوبی نمایش داده شده مگر در چند مورد که یکی از اونها نوع لباس و گریم موهای اوست . مسلما یک جوان مذهبی مطابق با سنت رسول(ص) باید ظاهری مرتب و اراسته نیز داشته باشد.

- اینکه یک جوان مذهبی در وضعی ساده باشد اما خانواده مشتاقی ثروتمند برای برخی ممکن است سوال باشد که چرا او ثروتمند نباشد و خانواده دختر فقیر; که با حسابی سرانگشتی میشود گفت اگر اینگونه بود, کل موضوع سریال تغییر میکرد چرا که لیلا دیگر به سراغ محمد نمی رفت زیرا اگر اینگونه بود مسلما گفته میشد بخاطر پولش عاشقش شده است در حالیکه لیلا طبق اذعان خودش گمشده همیشگی اش را یافته بود. او به ایمان و کشش درونی محمد نسبت به خداوند عاشق او شده بود نه برای هیچ چیز دیگر بنابراین وقتی کشش چیزی ورای مادیات باشد مسلما نتیجه نیز بالاتر است.

- ایجاد یک ازدواج ساده و زیبا نشان از این دارد که میتوان با اتکا به ااین روش نیز زندگی سرشار از خوشبختی را اغاز کرد. زندگی لیلا و محمد و همدلی هر دو با یکدیگر نشان میدهد که زندگی با گذشت نتیجه اش چیست. زندگی ای ساده اما سرشار از صفا و صمیمیت و اعتماد متقابل.

- اما یکی از اشکالات این سریال به نظر بنده که بیننده هستم اینه که به نوعی یک غم کل ماجرا رو در بر میگیره.. فوت محمد در اولین قسمت شروع غم انگیز بود که با خاطراتی تلخ و شیرین همراه است.

- یکی از جالبترین شخصیت های سریال حاج سیف الله و همسرش شریفه خانم هستند.. اگر دقت کرده باشید در پایان دیدار این دو فرد با هم در سکانس های مختلف , از کلمه مواظب خودتون باشید استفاده میشه که نشون میده در خانواده هایی که زندگی بر مبنای صداقت و درستی باشد, تا نهایت خانواده پای صداقتشون هستند

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
پاسخ
سریال خوبی نیس .. وخت گیره !
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط sevda0
یکی از دیالوگ ها و صحنه های زیبا که بنده رو شاد کرد این بود 
لیلا:محمد ببین چقد باد کردم
محمد: تا باشه از این باد کردنا 
انصافا چقد انرژی صرف شده ؟! فیلنامه و کار خععععلی ضعیفه .. حیف به عنوان کم نظیر ترین سریال ایرانی شناخته بشع !!
اقا ازدواجشون اونقدرام ساده نبودا.... خونه که در اختیارشون گذاشتن ... مراسم عقد و عروسی هم که برگزار شد !! 
الان کذوم جوون هست که اول زندگی بتونن خونه داشته باشن ‌... کلا پول نمیدونم از کجا میارن و به چه شکل تو سریال های ایرونی امرار معاش می کنن .. خوده محمد همش اینور اونوره اخرشبم با میوه میان خونه یا اقای ارجمند کلا زندگی نداره که دربست دراختیاره ... سریال های ایرانی اصلا باورپذیری ندارن .. انگار که هیچ هزینه ای صرف فیلم نشده ...
در مورد گریم به شخصه نسرین مقانلو رو اصلا نشناختم  Big Grin

غم که جز جدانشدنی فیلم های ایرانی هست .. بقول یکی از دوستان اسم فیلم رو باید بدبختر از ستایش میگذاشتن (حالا جریان ستایش چیه رو من نمیدونم)

اما جدای اینهمه یه سکانس کار برام جالب بود وقتی لیلا چادر سرش کرد و محمد گفت مهم اینکه تو دوستش داشته باشی ..
به طور کلی کل فیلم تماقضه!! اولین باریکه محمد با لیلا مواجه میشه اونهمه دستپاچگی لازم بوده واقعا!مگه محمد جوونی با اعتقادات مذهبی قوی نیست این بابا که ازاول هول بود بقول امروزی ها مثل دخترندیده ها عمل کرد..

ضعیف کار شده خدایی

پاسخ
 سپاس شده توسط ایرانی اسلامی ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Apathetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی سریال ایفوریا(Euphoria)
  معرفی سریال The End of the F***ing World
  معرفی سریال Duy Beni (صدایم را بشنو)
  سریال Baht Oyunu / بازی بخت
  احتمال بازگشت ویلسون فیسک به دنیای سینمایی مارول در سریال Hawkeye
  تریلر جدید سریال ترسناک Chucky و نمایش عروسک شیطانی
Heart سریال (تو در خانه ام را بزن) Sen Çal Kapımı
  معرفی سریال Ginny & Georgia
  معرفی سریال Skam
  معرفی سریال Elite

پرش به انجمن: