نظرسنجی: حرفارو بخون ....قبول داری؟
نه باو چی میگی؟
اره به خدا
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زیباترین دختر ایرانی نیـلوفـر بهبودی!+عکس

زیباترین دختر ایرانی نیـلوفـر بهبودی!+عکس 1زیباترین دختر ایرانی نیـلوفـر بهبودی!+عکس 1زیباترین دختر ایرانی نیـلوفـر بهبودی!+عکس 1سـلام به همه دوسـتای گـل

اگه یه سر به اینستاگرام و در قبل فیس بوک زده باشید حتما مطالبی درمورد نیلوفر و نازنین بهبودی دو خواهر افسانه ای شنیدید ...
قبل از گفتن هرچیزی میخوام اعلام بی طرفی کنم من نه از شخص ایشون بدم میاد نه علاقه ای به ایشون دارم اما طی چند روز پیگیر شدن ماجرا مطالبی و متوجه شدم که به نظر بد نمیاد بقیه هم اطلاع از این مساعل داشته باشن .
خانوم نیلوفر بهبودی از مدل های اینستاگرامی هستش که ادعا داره بیشتر از یک مدل اینترنتی هست و در خارج و داخل ایران فعالیت داره و چندتا دیگه از ادعاهای ایشون اینه که قدش :178 .تنها عمل جراحی روی بینیش بوده .زیباترین دختر ایرانی و 19 سال سن داره !
نیلوفر قبلا در فیس بوک به نیلو چیتا معروف بود که اون موقع با دادن عکس های برهنه شارژ میگرفته(باورش کمی سخته !)
باتوجه به حرفاش که میگه 19 سالشه دوستان کمی کنجکاوی به خرج دادن و با سوتی هایی که خودش داده متوجه شدن متولد 65 .64 هستش و خواهرشم که میگه 15 سالشه !!!!خیلی بیشتر از این حرفا سن داره ...
درمورد عکسهایی که از خودش میزاره فقط کمی دقت میخواد تا ببینید توی همه ی عکساش فتوشاپ و آرایش غلیظ وجود داره بیشترین فتوشاپ رو هم برای لاغر نشون دادن خودش استفاده کرده ...
به لبهاش نگاه کنید ؟متوجه پروتز میشید که البته پروتزی هم که شده خودش ماجرای شنیدنی داره ولی اینجا جاش نیست !
حتی دوست پسرش علی هم ماجراها و شنیدنی های زیادی داره ...
علاوه بر عمل بینی .پروتز لب ها عمل فک و افتادگی پلک و پروتز گونه هم مشاهده میشه چشمهاش هم که کاملا مشخصه لنزه ...
درمورد قدشم که توی یه عکس کاملا نشون داده نهایتا 165 قدش باشه ...
اگه بخوام تک تک مواردی که دیدم و براتون بگم خیلی طولانی میشه اما همین حرفاییم که زدم فقط واسه این بود که قدر خودتونو خانواده خودتونو بدونید تمام این حرکات تمام این عمل ها دروغ ها تمامش بخاطر نداشته هاست که به اینصورت خودشو بروز داده ...
بازم اگه کسی خواست خودش همه این هایی که گفتم و بیشترشو ببینه پیام خصوصی بده .زیباترین دختر ایرانی نیـلوفـر بهبودی!+عکس 1

زیباترین دختر ایرانی نیـلوفـر بهبودی!+عکس 1زیباترین دختر ایرانی نیـلوفـر بهبودی!+عکس 1زیباترین دختر ایرانی نیـلوفـر بهبودی!+عکس 1
❤آسمــ❤ـونی رو دوســ❤ـت دارم که بارونـــ❤ـش فقط واسه شسـ❤ــتن غمـــ❤ـهای تــ❤ـو ببــ❤ــاره..❤❤
پاسخ
 سپاس شده توسط آویـــسـا ، رویا# ، FARID.SHOMPET ، پرییییییییی ، باران20 ، فاطما تیر انداز ، !...@dors ، سمیرا۸۰ ، omidkaqaz ، پرهام 15 ، **elmira** ، .امیرحسین. ، . . . P oo R ! A . . . ، سارا.s ، Silver Sun ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، TurK WolF ، aysutb ، deniz turk ، nazanin jon ، @پوریا@ ، vampire whs ، ستایش*** ، sandi ، asma.mohammadi2020@gmail.com ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ○°łåmýå°○ ، М Δ ђ ΐ ą ، Âπâlîâ ، sama00 ، علیرضا جذاب ، *Ramesh* ، sa.sa79 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، Mutemit
آگهی
دختره کمبود داره Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیباترین دختر ایرانی نیـلوفـر بهبودی!+عکس 1
پاسخ
من یه فاطیماه داوودی دیدم بدون عمل مث هوری بهشتی بود!!!
از صدتا اینم طبیعی تر و قشنگ تر...
پاسخ
دختره ی عقده ای حتی با هزار جور عمل و فوتوشاپ و لنز و این چیزا بازم قیافش زشته :|  ggre
این ادما کمبود های روحی هم دارن و عقده ای شدن اهمیتی ندارن بزارین خوش باشه  25r30
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط MS.angel ، vampire whs ، ( lιεβ )
واااااا اخه به این میخوره 19 سالش باشه؟
پاسخ
مصنوعی و زشته

پاسخ
آگهی

1. بدون ارايش خوشگل بود شرطه وگرنه ميمونم ارايش كنه خوشگل ميشه
تاب تاپ عباسي ديگه خستم از بازي 
اينقدر منوحولم بده ي دفعه منو بندازي
پاسخ
 سپاس شده توسط sandi
تکراری

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=231781

گزارش شد
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
اصلا خوشگل نیس کی گفته این زیباترینه ؟ Dodgy
وَقـتــی نــَبــآشــی دُنـــیـــآ وآسـِــه مَـــن هَمیـــشِـــه یِــک شِـــکلِـــه

پاسخ
چیه این ارایش اخه
همه جاشم ک عملی
خـــدا…!
آن حـس زیبــاست که درتاریکـــی صحـــرا،
زمــانی که هـــراس مـــرگــــــ می دزدد، سکـــوتت را...
یکی همچـــون نسیم دشت می گــــوید،

"كــــــــــنارت هستم ای تنهــــــــــا"

و دل آرام میگــــیرد..!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  هدا نیکو-مدل و بازیگر زیبای ایرانی مقیم کره جنوبی+عکس
  مکالمه دو پسر ایرانی و انگلیسی در مورد زنان ایران وانگلیس
  کپی سریال باری ماهی مرکب از برنامه ایرانی !
  زیباترین زنان جهان در کدان کشور ها هستند+عکس
  زیباترین زنان جهان درکدام کشورها هستند (+عکس)
Star دختر بود یعنی...........!
  اخیرا کشف کردن حرف فارسی مورد علاقه ی دخترای ایرانی (پ)و(خ)می باشد. . .

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان