امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فروش قرنیه چشم در مشهد

[rtl]گزارشی در روزنامه «شهرآرا»ی مشهد خبر از فروش قرنیه چشم از سوی افراد نیازمند در این شهر می‌دهد. این گزارش به آگهی‌های فروش چشم اشاره می‌کند که از فضای مجازی گرفته تا اعلان‌های دیواری محله «شهید فرامرز عباسی» مشهد شهر را پر کرده‌اند. نویسنده در مورد «بازار فروش چشم» می‌گوید: «بازاری که به علت سوداگری، فشار اقتصادی و نبود سیستم نظارتی قوی، تنورش حسابی داغ بوده و هست». در گزارش می‌خوانیم که فروش اعضایی همچون کلیه و کبد و مغز استخوان رواج بیشتری داشته است اما فروش چشم اضافه جدیدی به این بازار تلخ است. روزنامه‌نگار به یکی از آگهی‌های فروش چشم تلفن می‌کند و با فروشنده در ایستگاه اتوبوس چهار راه میدان بار مشهد قرار می‌گذارد. فروشنده خود را «م» معرفی می‌کند و مردی است سی و چهار ساله. او در مورد خودش می‌گوید: «سه بچه دارم و صاحب‌خانه جوابم کرده است. بی‌سواد و بیکار هستم و باید خرجی فرزندان و همسرم را بدهم. چشم من مال شما، هر کار دوست دارید با آن انجام دهید». فروشنده می‌افزاید: «ندارم. فقر امانم را بریده است. اصلا شما می‌فهمی نداری یعنی چی؟ نان خشک خوردن یعنی چه؟ برایم مثل روز است که دیگر اندام‌هایم را نیز می‌فروشم. چه اهمیت دارد که من یک دست داشته باشم یا نداشته باشم؟ یک پا داشته باشم یا نداشته باشم؟ لازم باشد، حتی پوستم را هم می‌فروشم».[/rtl]

[rtl]قرار بود آب و برق مجانی شود .. آب و برق که مجانی نشد هیچ ارومیه و زاینده رود مجانی بی آب شد !! قرار بود به مقام انسانیت برسیم ...[/rtl]

[rtl]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://shahrara.com/neighborhoods.html
[/rtl]
فروش قرنیه چشم در مشهد 1
فروش قرنیه چشم در مشهد 1

پاسخ
 سپاس شده توسط ☮ VENOM VΛDΞR ☮
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فروش ویژه انواع درب ضد سرقت شرکت اتحاد درب
  گرانترین بره جهان با قیمت 11 میلیارد تومان فروش رفت (عکس)
Heart زمان فروش بلیت قطارهای مسافری تغییر کرد
Heart زمان فروش بلیت قطارهای مسافری تغییر کرد
  غرق شدن جوان ۲۵ ساله در بند گلستان مشهد!
  کرونا در مشهد تثبیت شده/ امکان بازگشت موج دوم
  تکیه بر فروش نفت از اول اشتباه بود
Shocked ماجرای پیش‌فروش یک میلیون دستگاه خودرویی که وجود خارجی نداشت!
Heart روسیه در فروش سامانه پدافندی اس-۴۰۰ به عراق تعلل نمی‌کند
  هواپیمای مشهد - اصفهان در فرودگاه مشهد به گل نشست/عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان